יום אהבה שמח לכווווווולם...

יום אהבה שמח לכווווווולם...

המתח המיני המדהים שהיה בינינו, ושליווה לא רק את הפגישה בבית קפה סולידי ליד הים, אלא שיחות טלפון רבות קודם לכן, היה חייב למצוא את פורקנו. את ידעת בדיוק מה את רוצה, גופך שלט בך ברודנות חסרת פשרות, וכשידעת כמה אני מגורה, כמה חושי מחודדים, איך זרימת הדם בגופי כבר מנותבת לכיוונים הנכונים, פשוט קראת למלצרית, השארת לה שטר וקמת, מבהירה לי שזמן המשחק המקדים תם, והגיע זמן לצאת לדרך (שלא לומר "הגיע זמן לשון"...) ידעת גם בדיוק לאן את מובילה אותי, מרחק של כמה דקות הליכה, דירה של חברה טובה שלך שמשמשת, כך גיליתי, לכמה וכמה ייעודים מענגים למדי. ביד רועדת פתחת את הדלת, נכנסת פנימה, ומיד, עוד מבלי שהדלקת את האור, הצמדת אותי לדלת והתחלת לטרוף אותי ברעבתנות, ידייך פושטות ממני את בגדי בחוסר סבלנות כשידי רק מתחילות לגלות את קימורייך. נותרתי עומד מולך בתחתוני בוקסר בלבד, ואת הסרת מעלייך את השמלה הקיצית ומבלי להשתהות שיחררת את צמד עופרייך לאויר העולם, לנגד עיני הנדהמות. משכת אותי לכיוון המיטה, ושם אני התחלתי להכתיב את הקצב. לאחר שהצלחתי איכשהו לקטוע את הנשיקה החושנית, התחילה לשוני לטייל על גופך, מותירה את חותמה על פני צווארך, כתפייך, מסמלת נתיב לח מסביב לפטמותייך אשר הלך והצטמצם עד שאנחת ציפיה ועונג נפלטה מפיך, כמעט בלי משים. כשנטלתי את פטמותייך בפי, האחת אחר השניה, כמו תינוק מורעב, היה כבר גופי על סף פורקן. ניחוח גופך, טעם עורך, הקולות שבקעו מפיך, כל אלה איימו להעביר אותי על דעתי. הזדקפתי על ברכיי, בין רגלייך, ושלפתי את הזיקפה שלי מהפתח שבתחתוני הבוקסר. התחלתי לשפשף אותו לנגד עינייך הנדהמות .את שלחת יד, ביקשת לגעת, ללטף, אבל אני לא הרשיתי. בחיוך זדוני שלחת את ידך מטה, אל בין רגלייך, מסיטה את התחתונים הצידה, ומתחילה לענג את עצמך למול עיני. וכך שנינו - מרוחקים ס"מ בודדים זה מזה, אבל לא נוגעים, לפחות לא זה בזו, זו בזה. ידי האחת משפשפת את אברי, בתנועות קצביות, חזקות, מבטי ממוקד במעשה ידייך להתפאר בין רגלייך. ידי השניה חופנת את אשכיי, מעסה אותם בתנועה שאני כל כך אוהב, ואני רואה כיצד מבטך ממוקד בגופי, בזיקפתי, בידי. קצב נשימותינו הופך להיות סוער, פרוע, בלתי נשלט. אגל זיעה חינני בוקע לו מעל שפתך העליונה, ואת מעסה את הדגדגן שלך בעזרת האמה, ידך השניה צובטת את פטמותייך, בזו אחר זו. ברור לי שאני לא אחזיק מעמד עוד הרבה זמן, אני מקווה שגם את. קצה זיקפתי קרוב אלייך מאוד עכשיו, אולי 2-3 ס"מ מידך המאוננת. אני מזיין את היד שלי, אבל התנועות כל כך קרובות אלייך שאנחנו כמעט משתגעים. אני מתקרב עוד, עכשיו קצה הזיקפה מתחכך בדגדגן שלך. לא היינו צריכים יותר. את אוחזת בשרביט, מאוננת בעזרתו ותוך 10 שניות בערך, כשאני מתחיל לחוש את הרעידות, את התכווצויות האגן, ואת הגניחות המואצות, גם אני מאבד את הבלמים ואת השליטה. אנחנו כזוג רכבות הדוהרות ללא נהג, ללא מעצורים, ללא נתיב. סילוני הזרע שלי ניגרים כעת על הדגדגן שלך, על מורד ביטנך, ואת, נדמה שאת גומרת וגומרת וגומרת, כאילו העולם כולו עוצר מסביבך, ממוקד רק בעונג העילאי שאת חווה. ועכשיו, עכשיו כשאני עדיין זקוף, ואת מגורה בטירוף, מנסים להסדיר נשימה, ידך מלטפת את החזה שלי, את כתפי, ידי על שיפולי בטנך, שנינו יודעים שחווינו שיא בעוצמה נדירה...

חג אהבה שמח...

"לא דיברנו עוד על אהבה..." חם היום.. שמישהו ידליק מזגן...

יופי.....

עוד סיפור על זיון מוצלח לאוסף הפרטי שלי.... לא שאני נזירה או מייצגת אוכלוסיה דתית למהדרין,ובטח לא מתחסדת אבל הסיפור הזה, לא מן הראוי שישאר שם בתוך הבלוג? אני בכל אופן,לא מתכוונת להגיב לתוכנו של הגימיק הזה היא גמרה, הוא השפריץ,הזדיינו בפראות רבתי... כנראה עניין של טעם, כנראה גם של טיימינג. קיפ דה צ'יינג' מאצ'ו מאן

sahr12

New member
אל תחליטי שזה היה זיון מוצלח...

זו רק הגירסא שלו...חחחחחחחחחחחחח צריך לשאול את הליידי..:) בקר יפה מיש,בקר יפה גם למורה שחם לה...חחחחחחחחח

ט"ו באב היום, חג האהבה

חג האהבה, לא חג המונוגמיה... לאהבה פנים רבות, לפעמים אלף נשיקות, ולפעמים קצה זיקפה מתחככך בדגדגן. וכבר אמר מי שאמר: צדיק באמונתו יחיה. ולפעמים אפילו ייהנה מהחיים...

קסומה

New member
../images/Emo12.gif

נחנקתי מהקפה.....................חחחחחחחח זה לא מוסרי!!!! חחחחחחח

יום אהבה שמח גם לך../images/Emo94.gif

ישבנו שם בבית הקפה ליד הים, הרוח ליטפה אותנו. אני חייכתי, התענגתי למראה שישב שם, מולי. שיחות הטלפון שהחלפנו ביננו, אישרו לי כי גבר אינטלגנטי וקצת ציני הולך לפגוש אותי, אך לרגע לא תיארתי לעצמי כי גם יהיה כל כך יפה תואר. התכוננתי לפגישה הזאת הרבה זמן, אמבטיה ממושכת, גרם גוף, בחירת הבגדים שלקחה קרוב לשעה..והכנתי אף הפתעה קטנה עבורך וטרם החלטתי אם אספר לך על כך או לא. כשהגעת כבר ידעתי, לא היה לי שום צל של ספק שבבוא היום אספר לך על ההפתעה הקטנה שהכנתי עבורך. כשישבת שם מולי והמבט בעיניך לא השאיר הרבה מקום לספקות, כבר הייתי מחורמנת, אבל רציתי עוד...וכשחיטטתי בתוך תיקי הקטן, לא היה זה רק בשביל להוציא את קופסת הסיגריות. הפעלתי אותו, את הקטן הזה עם הבטריות, וישבתי מולך משגעת ומגרה את עצמי בטירוף, לא הבנת מדוע הייתי כל כך קצרת רוח...ועכשיו אתה יודע... התנצלתי, הלכתי לשירותים, סיימתי לענג את עצמי וחזרתי אליך, שילמתי והלכנו. לקחתי אותך לדירה של חברתי, לא יכולתי להמתין יותר, רציתי אותך. רציתי בטירוף מוחלט. ואז, כשלשונך טיילה על גופי, הרגשתי את כל גופי זועק, זועק למגע ידיך, זועק למגע .... וכשהוצאת אותו והתחלת לענג את עצמך, הסתכלתי וראיתי את הגבר המושלם כורע בין רגלי וזה הטריף אותי, לא התאפקתי, עינגתי את עצמי לדעת, קירבתי אותך אלי, רציתי שתמלא אותי, והרגשתי את הזרם החם עוטף אותי. הסתכלתי עליך, הסתכלת עלי, וידענו....

נאמנה יקרה...

האמת שממש בא לי לכתוב כאן את ההמשך, אבל המממ, איך לומר, כמו שאת ודאי זוכרת זה קיבל אופי שלא בטוח שהציבור פה יוכל לעמוד בו... והשובב עם הבטריות, מזל שהבאת סוללות חלופיות...

אהממממ...

שוב את מנצלת את היותי חלש אופי עד כאב? כשרכנתי בין רגלייך, מריח את מיצי גופך, מיצי גופי, יודע ששנינו עדיין רחוקים מנקודת השובע. הפיתוי להמשיך כאן ועכשיו היה בלתי נמנע, אבל לי היו תכניות אחרות. נטשתי אותך רק לרגע קט, וכשחזרתי, נשאתי אותך בידי לחדר האמבטיה, שכבר התחילה להתמלא. ניחוח הוניל שהלך והציף את החדר (מסתבר שלא רק לך יש תיק הפתעות), עורר את חושייך, וכשהנחתי אותך בעדינות באמבטיה, נתת לעצמך להתמכר לתחושות. התחלתי לסבן אותך בתנועות איטיות, ממושכות, מתחיל בבהונות רגלייך, מתעכב בעדינות על כל קימור, ותוך כדי כך לומד את גופך, כמו ילד סקרן, עיני בולעות כל מ"מ בגופך החלק, החטוב. המשכתי לברכייך, מלטף, ידי מחליקות על העור העדין, והסבון מלטף, עוטף את גופך, ראשך נשען לאחור, מתמכר, עינייך נעצמות, כשידי ממשיכות בטיול המודרך, ומגיעות לצד הפנימי של ירכייך, רך, חלק, עדין, ידי מתעכבות שם ארוכות, מתענגות ומענגות כאחד. הנינוחות המושלמת שלך, שעלול הייתי לחשוד שהיא תנומת עונג, הלכה והתחלפה לדריכות. האגן שלך החל לנוע כנגד תנועות ידי, וכשאצבעותי טיפסו להם על גבעת האהבה שלך, פקחת את עינייך, והיישרת את מבטך לכיווני. שורש כף ידי כיסה את ערוותך, ואצבעותי היו שקועות בחמימות, ברטיבות, בעונג שנשקף מגופך. הגברתי את הקצב, כל כולי מסור לעינוגך, לצרכייך, ידך האחת הונחה על גב ידי, האחרת היתה שעונה על מפתן האמבטיה, אוחזת בו, כשבטנך החלקה, השטוחה, החלה לנוע קדימה ואחורה, מצמידה את ידי לאגנך או להיפך, וידעתי שגלים של תאווה מתחילים לשטוף את גופך, יוצאים להם מהבסיס הטמון לו בין רגלייך ומתפשטים, כאדווה במים, ליתר חלקי גופך. את כבר יודעת, מודעת, מבינה שאת על סף אובדן שליטה. גופך מתכווץ ורפה, עינייך בורקות, אחיזת ידך על גב ידי הולכת ומתהדקת, ואת מתקרבת, נוגעת לא נוגעת, מצחך מתקמט בעווית של עונג, ואנחה חרישית בוקעת מבין שפתייך, כשאני נוטל בידי השניה את צינור המים החמימים, ומכוון אותו למקום בו אצבעותי מתופפות את ניצן תשוקתך, ואז, ואז פרץ עצום, הגלים מסתערים על ראשך, על כל גופך, האגן שלך כמו מקבל חיים משלו ויוצא לו במחול סוער אל עין הסערה, עד ששלווה גדולה משתלטת עלייך, כשנשימותייך הופכות שלוות כל כך, רגועות עד אין קץ...

אולי חלש אופי אבל חזק בתחומים אחרים

להזכיר לך מה היה עוד שם באמבט? לאחר שסיימת להצית את חושי, הלכת והבאת סיגריות לשנינו. ישבנו שם, אתה ואני, אני בתוך האמבט החם ואתה מולי על שפת האמבט, רגל אחת מכופפת אליך ורגל שניה בתוך המים. עשן הסיגריות בין שנינו, שקט ושלווה אופפים אותנו. הרגל שלך משחקת עם רגלי שלי, והעיניים מסתכלות עמוק לתוך עיני. ואז, באחת הכנסתי אותך לתוך האמבט, היית מופתע קצת, לא ציפית לזה, ואני רק חייכתי עם מבט שובב בעיניי. התיישבתי עליך. לא, לא מכניסה אותך לתוכי, עדיין לא, רק מגרה, טיזינג קוראים לזה. ואתה מסתכל עלי ושואל: מה את מכינה לי מותק? ואני לא עונה, רק מחייכת אליך ומקרבת את שפתי אל שפתיך, מלקקת אותך בקצה לשוני, מסמנת את גבול שפתיך, מעבירה לשון חמה ואוהבת על השפתיים הבשרניות שלך ולאט לאט מפשקת את שפתיך ומלקקת את לובן שיניך, מחדירה את לשוני לתוך פיך ונותנת לנו להתמזג לנשיקה ארוכה וחושנית. ידיך מטילות על גופי, מעבירות בי רטט שלא נגמר, ואני מלטפת את חזך, מוצאת את הפיטמות ומגרה, מענגת ומלקקת. אתה מחייך אלי, עיניך אומרות הכל, אין צורך במילים עכשיו, זה רק אנחנו והתחושות שלנו. ידי מוצאת את התורן מתוח וממתין, ואני כמובן שאינני מאכזבת, מחזיקה, מלטפת ומתענגת. אתה מרים את האגן, טיפה מעל המיים, מסתכל אל תוך עיניי ומחייך, ואני מבינה רמזים, מכניסה אותו אל תוך פי לעונג נוסף. גרגור קטן נשמע מבין שפתיך, מעודד אותי להמשיך, ללקק, למצוץ, לינוק, לטעום... וזה טוב כל כך...ידי השניה מתקרבת לכיוון העכוז, מוצאת שם את נקודת העונג שלך... מלטפת בתנועה סיבובית ולפתע מחדירה. עיוות פניך מראה על הפתעה, אך עונג בצידה, גניחה משתחלת מתוך שפתיך ואתה נמצא בחלום. השילוב של האצבע והפה עשה את שלו, אתה מתחיל לרעוד ברעידות קלות, שהופכות במהירות לאקטזה של ממש, צעקה חנוקה נפלטת מגרונך ונראה על פניך כי העונג הוא מושלם. אתה אוחז בי חזק, לא מרפה, מנשק בתשוקה פראית נותן לי להבין, במעשים ולא במילים כי הגעת לגן העדן הקטן שלך....

נ י ש

New member
אתם נראים מבושלים עד תום

אההה, בעצם כבר נפגשתם חחחחחח (לא קראתי, אני מפחדת מתגובות לא רצוניות של הגוף)

סגולית

New member
מייקי תשנן..

מרכבה 1 מרכבה 2 מרכבה 3 וכו' וכו' והכל יחזור למצבו הנורמלי...חחחחחחחחחחח....או שלא....

למעלה