יוחאי - תודה על האיכון

הקרפיון

New member
ידעתי שאני צריך לרדת לצלול אתך

גם עם זה המתנה של עוד שבועיים... טוב, נו, בפעם הבאה.

Squid

New member
יופי מנטה, סחטיין על העין התמונות

המזל ונפטון

מרלין, נמו ו - 499 אחיו

לפני הטרגדיה הדיסנית. נ.ב - השושנונים מטילים את ביציהם סמוך לשושנה (הנקודות האדומות שצמודות לסלע בחלק העליון של השושנה). לפי דביליוס, ההורים מעבירים את זרועות השושנה על הביצים ומסגלים את הדור הבא לארס השושנה.

קלוז אפ על הצרינט

זהו פוליפ היושב בתוך גליל ארוך ונוקשה, הגליל נוצר מגרגירי חול, שהודבקו יחד ע"י ריר קרוש שהפוליפ מפריש. מעל הפוליפ יש נחיל 'זבובים' קבוע נחיל כזה יש גם מעל לקסיופיאות, אלו הם סרטנים מסוג כיסנית שתפנית (שמם הלטיני כולל את שמו של החוקר הישראלי משה צורנמל - idiomysis tsurnamali) הסרטנים חיים בסימביוזה עם הקסיופאה/צרינט.

אילוניק

New member
מנטה יש אחד כזה בחוף הדקל

מה תפקיד הזבובים/ סרטנים וכיצד הם מועילים בסימביוזה הזרועות תורמות לביטחונם אבל מה הם תורמים לפוליפ ומנצל ומזכיר לך את מה שביקשתי במסר תודה

אילוניק

New member
תודה קיבלתי בזה הרגע את המבוקש

תודה רבה ושוב מלאן קומפלימנטים על התמונה הנהדרת

שרותי ניקיון

הסרטנים ניזונים מתוצרי פסולת/מזיקים שמתיישבים על זרועות הצריינט/קסיופאה, הסרטן מקבל ארוחה, הצריינט מקבל ניקיון.

TuriLed

New member
אם אני זוכר נכון,

אמרת גם שיש לך עוד תמונות של חשפויות/ אז יאללה... תעלה

yochaib

New member
אותו הצרינט בשינוי אדרת...

התמונה שלי צולמה כשבוע לפני שלך בחוף הדקל אזימוט 330 מהקרפדג מרחק של מטרים ספורים... משהוא רע עבר עליו בשבוע הזה..

הבסיס נראה אחרת

סביר להניח כי מדובר בצרינט שונה, נם יחסית נפוצים באיזור הדקל.

yochaib

New member
מה לעשות כשהבאדי ממושקף

(לא אתה) הוא צריך להתקרב לשם פוקוס...

ilanbt

New member
מסכה אופטית עם עדשות מתאימות

עושה את ההבדל
חוץ מזה אל תסיט את השיחה לנושאים לא עיניניים שושי המסכנה רק ראתה את רוחב הכתפיים של הדורס הימי שהיתקרב אליה ועוד חנוש במצלמה שחורה ר"לצלן ונסגרב בבעתה

ilanbt

New member
מה שם הצרינט בלעז?

אנגלית ולטינית בבקשה. זה יעזור לעשות חיפוש ברשת.

למעלה