יווו איזה פחד

elninyo

New member
../images/Emo19.gifרעידת האדמה הורגשה היטב...

שוחחתי עם בן דודי על
, ישובים על כסאות כתר פלסטיק במרפסת ביתו, תוך כדי שיחה קפץ כנשוך נחש והביט לשמאל... לעזאזל מה עובר עליו? ...ככה ללא שום סיבה לנתר...מימיני ניצבה לה ערכת גריל-גז כשהבלון מונח בתחתית, היא רקדה צעד תימני ושבה למקומה כאילו שמעה את ציון גולן..., ומיד לאחר מכן זע הכסא עליו ישבתי ולא ארחיב מעבר לכך...
והאסימון ירד, וחדרה לה ההבנה כי ברגע זה ממש מתרחשת לה רעידת אדמה, הבטנו למעלה התקרה בסדר, והוא התנחם בכך שמזל שזה קרה כאן בחוץ ולא בשעה שהוא יושב לו בניחותא בשירותים=חדר הסיפריה והעיון. והפלא צלצל, בתי על הקו, מבית סבתה..."אבא הרגשת את רעידת האדמה"? השבתי לה: "בוודאי הרגשתי, ואיך ספתא עברה את הרעידה"? "אל תשאל איזה קטעים...היא שכבה במיטה, לפתע התחילה לצעוק, המיטה זזה המיטה זזה, יו מה קרה לי היום? אלוהים...יא אלוהים מה קרה היום"? והחלה פורצת בקיטעי סירנה..." תברחי בחוץ תברחי בחוץ"...לעבר ביתי...שלא הבינה כל כך על מה המהומה, ונפלה על מיטת סבתה וחיבקה אותה, תוך צחוק כביר עד ששמעה על כך בכלי התקשורת, היא לא זוכרת שחשה ברעידה..המלצתי לה לעבוד בפיקוד העורף
שלא יתחילו איתנו הם לא יכולים לעשות לנו דבר כזה, עדיין לא סיימנו את אשר החלנו...מהזה אין ת'חשבות? מכון גיאופיזי עם כל הכבוד, לא יכול להרעיד את טיזי מבלי להביא זאת לידיעתי...

שיוו זה הרעידה,באמת הרעידה את הכל

באותה שעה הייתי בראיון עבודה ופתאום התחלתי לזוז באי נוחות בהתחלה לא הבנתי למה,חשבתי שזה מהתרגשות. גם הרגליים והידיים החלו לרעוד. וכל הזמן קיוויתי שהביג בוס לא ישים לב להתרגשותי הרבה, אבל פיתאום בלי הכנה מראש,החלו צעקות שם במשרד הנשים בפניקה,הגברים בעוד יותר פאניקה ורק נערה אחת צרחה על כולם ואמרה להם תגידו אתם נורמליים? אני גרתי ברוסיה בקומה 10 והבית רעד לימין ולשמאל ונשארנו בחיים מה אתם עושים רעש? ומייד התקשרה לסבתא שלה שגרה בקומת קרקע לשמוע שלא היתה שום רעידת אדמה. מעניין מה יהיה בראיון עבודה הבא

למעלה