יודעים מה הקנס על נסיעה ללא אור באופנים?

azardevlieger

New member
יודעים מה הקנס על נסיעה ללא אור באופנים?

מהיום גם אני יודע ! 45 יורו. במקרה לא הדלקתי כשיצאתי משמירת אופניים. אני. עושה את זה תמיד אבל היום מישהו בחר לחנות מתחתי אופניים עם מושב ילדים כך שלא יכולתי להוציא את האופניים כרגיל. אני ממהר לשיעור טניס ושוכח לגמרי להדליק את האור. ליד היציאה מהתחנה מחכים שני שוטרים שכנראה כבר שמעו את כל הסיפורים. ניסתי להסביר אבל בכל זאת חטפתי.

בכל מקרה אני אגיש ערעור. תרוץ טוב לאמן את ההולנדית שלי.

אל תשכח את החלק החשוב

מדובר על 45 יורו על כל אור, צריך שיהיה אחורי וקדמי, לי כמעט הורידו 90 יורו קנס בשבועיים הראשונים כאן, אבל תוך כדי שימוש בהיבריש מגניב, גרמתי להם להבין שאני תייר אדיוט והם הוציאו אותי באזהרה, מה שכן - מאז אני לא לוקח צ'אנסים.

אילת72

New member
זה מחזיר אותי

לארה"ב... שם מיהרתי פעם ללמד עם האוטו המקרטע שלי... לקח לי איזה רבע שעה לעצור לניידת שעקבה אחרי עם אורות מהבהבים, הם לא צופרים או משהו, רק עוקבים בשקט ומפעילים אורות בניידת... (לא ידעתי שהעובדה שניידת עוקבת אחריך רומזת שצריך לעצור...) - עד שעצרתי, ובאמת לא הבנתי מה השוטר רוצה ממני... הוא רק נתן לי אזהרה לגבי בדיקת גזי פליטה באוטו... (אתה רואה, לפחות באמריקה הם מקפידים על איכות הסביבה), אבל הסתבר שהוא כנראה עצר אותי על מהירות, והיה כל כך המום מהטמטום של הזרה המוזרה... שנתן לי אזהרה על עניין אחר לחלוטין... והאמת, שעם שוטרים בארה"ב לא הייתי ממליצה להתחכם בשום פנים ואופן.

חנהר

New member
אהה כן כן, תגיד שזה נוגד את הדת שלך

להדליק אור לאחר תפילה. הזוי נכון, תתפלא.

taltaal

New member
ממש משעמם להם או שזה רק אני?!

אין להם דברים יותר חשובים להתעסק בהם?!
כמו למשל לפנות את ההומלסים המטרידים מהפארק מול הבית שלי?!

azardevlieger

New member
זאת הבעיה במקום כמו הולנד - הולמס זה כאב ראש

תאורה באופניים זאת קופה רושמת

Trixie rulez

New member
אכן - זה משיעמום

זה חלילה לא נובע מהצורך של רוכבי האופניים לראות ויותר חשוב - להיראות כדי לשמור על בטיחותם... סתם. שוטרים משועממים ותאבי בצע.
עדיף 45 יורו קנס, עוד 5 יורו כדי להשקיע בזוג פנסים קטנים מאשר להדרס ע"י טראם, או משאית כי הם לא ראו אותך...

אין מה לערער - זה לא ישראל. "שכחתי להדליק את הפנס" זה לא סיבה רצינית. בפעם הבאה פשוט אל תשכח להדליק את הפנס...

azardevlieger

New member
אני האחרון שלא יסכים איתך. יש לי אופניים

מעולות שמתוחזקות מעולה. הפנסים שניהם עובדים. פשוט באותו יום קרה משהו מיוחד שהוציא אותי מהשיגרה שלי. אני רוכב בכל בוקר לעבודה - מדליק את הפנסים. בערב אני חוזר מאוחר - מדליק את הפנסים. לעיתים נדירות אני שוכח להדליק .בגלל שאני מחנה את האופניים בחנייה שמורה ומוארת מתחת לתחנה. רק כשאני יוצא לחושך אני שם לב ואז מדליק.

וזה בדיוק מה שקרה ועל זה אני אגיש ערעור. אני לא יודע מה הסיכוי שלי אבל אני יודע איך לערער כאן. אני מתעסק כל היום בחוקים ובעקרון חוק הוא לא ברזל. ערעורים נדונים לגופם.

Trixie rulez

New member
תזרום עם הקנס

זה נורא ז***ך להתלונן על דו"ח תנועה, במיוחד לאופניים...

azardevlieger

New member
למה את כותבת זיליך כבר בפעם השניה בהקשר אלי?

את לא בעד - אני מבין מהר. למה להעליב?

האם אי פעם העלבתי אותך או עשיתי לך משהו? כמו שבמציאות אני לא אשמור על קשר עם מי שמעליב אותי גם כאן אני יכול להפסיק להיתיחס אליך. אני לא שומר טינה ואני חושב שהתנצלות תהיה במקום.

Etnozam

New member
ממה בדיוק נפגעת?

כמו שאני קראתי את זה, היא הציע לך לזרום עם הקנס וציינה שבגדול לערער על דו"ח תנועה במיוחד על אופנים זה דבר מסכן לעשות.
אני לא חושב שהיא כיוונה אלייך באופן אישי.

Trixie rulez

New member
צדיקים וגו'

ואני למדתי לא להגיד את ה z woord.
"מסכן" או באנגלית sad אכן יהיה התרגום היותר מדוייק לאותה מילה שאני מנועה מלהגיד כדי לא להחסם לשבועיים...

ואכן - הכוונה לא היתה באופן אישי כלפיך... אלא לעצם הפעולה.

ולשאר השאלות - אתה שואל ברצינות?

Trixie rulez

New member
ועכשיו זמן לישון -

יש בבוקר איזה סוג של ראיון עבודה... ולא הייתי בראיון עבודה מהצד המרואיין מאז 2008...

azardevlieger

New member
נפגעתי מזה שאני יודע בדיוק מה פירוש המילה

ומעולם אף אחד לא השמיע אותה מולי עד עכשיו. ההולנדית שלי לא רעה בכלל והיה לי עשר בהבנת הנקרא. מה עוד שראה פוסטים קודמים - אני בכלל לא נעלב מהר. אבל גם לי יש גבולות. ואני מאוד ברור לגבי מה אני מוכן לסבול ומה לא.

azardevlieger

New member
אני מאחל לך כל טוב ומבטיח לא להגיב אליך יותר

ומבקש שגם את אל תגיבי לפוסטים שלי.

NoamHolland

New member
תמיד נוסע עם רזרבה

ממש לא מתאים לי לקבל קנס על אורות.
רק מה? המגעים של הפנס הקדמי שלי לפעמים משתחררים אז אחת לכמה דקות אני בודק שלא תהיה לי בעיה עם השוטר.
מצטער לשמוע על הקנס.

למעלה