יודעים מה? אני יודע מה יהיה בסוף ה7

juggernaut

New member
יודעים מה? אני יודע מה יהיה בסוף ה7

זה כזה ברור כאילו אני לא יודע ת'פרטים אבל רולינג תעשה דווקא והיא תדפוק לנו ת'סוף הכי מעצבן שיכול להיות כמו של החמישי אני רציני סוף לא טוב משהו כמו הארי הביט בלורד המובס במבט שמסלס אך רק דבר אחד-שנאה טהורה שנאה שמקורה בכל הרציחות וההרג שהוא עשה, הלורד היה על ברכיו, מובס, מחוק שרביטו נשבר והוא לא יכל להשתמש, הארי כיוון את שרביטו אל ולדמורט והעיף מבט אל ג'ני שהייתה חסרת הכרה על הריצפה ודם זב מקודקודה וולדמורט עמד ואמר "אם אני אמות זה יהיה כמו שצריך" הארי העיף עוד מבט אחרון לרון המוטל על הריצצפה, מת. ועל הרמיוני שאיבדה את ידה השמאלית השוכבת חסרת הכרה הארי ידע מה עליו לעשות אברה קדברה לא יהרוג את וולדמורט , אבל הארי לא היה מוכן וולדמורט לקח את השרביט של הארי במהירות, אמר את מילות הקסם ותוך שניה בהבזק אור ירוק הארי שכב מוטל על הריצפה ליד חבריו ללא רוח חיים. סוף אם זה יהיה ככה באמא שלי אני תובע את רולינג שגררה אותנו 7 ספרים רק בשביל סוף מסריח, אם היא כבר גוררת אותנו שתתן לנו סוף כמו שצריך! משהו בסגנון וולדמורט לא היה מוכן לזה, הארי היה מהיר חושיו בקווידיץ' חידדו את מוחו, הוא תפס במקל שהיה ליד רגליו ובעינף יד פגע בלורד בחזה , וולדמורט הוטח בריצפה, הוא קם שוב מסתכל על שרביטו השבור, זה מה שהארי היה צריך; הארי תפס במקל שלו הפיל את הלורד ותקע את המקל בליבו השחור. זהו, זה נגמר חשב לעצמו. הוא הלך הרים את ג'יני חסרת הכרה מידיו בעוד רון מדדה לידו אחרי שנפגע מקללת המכשול של לוציוס מאלפוי והרמיוני נמצאת בידיו של רון גם היא מחוסרת הכרה. ג'יני פתחה את עיניה, ומבט אחד בפנו של הארי הספיק לה, היא הבינה שזה נגמר, הסיוט נגמר, היא הסתכלה על הארי ואמרה לו "אני אוהבת אותך" הוא הסתכל עליה והם ידעו שזהו עתידם. סוף משהו בסגנון הזה...רק ברמה של ג'יקיי....!!!!!!!!!

לא...

אני לא חושבת שג'יני חשובה כל כך בספר...(סליחה ממי שנקשר אליה), וגם לא חושבת שהיא תהיה עם הארי... (חוץ מזה נעלבתי, רון מת אבל הרמיוני רק איבדה את ידה השמאלית? ובכלל, אני בטוחה שבסצינת הדו קרב האחרון יהיו רק הארי וולדמורט) ואני חושבת שיהיה סוף טוב, הרי לסיפור צריך להיות מסר...ואיזה מסר נקבל אם וולדמורט ינצח?

snowwight

New member
רון המת והרמיוני קטועת היד?../images/Emo42.gif

אני מבינה את הקטע שאולי אחד מהטובים ימות בסוף הספר, אבל הרמיוני קטועת היד ורון המת? חחחחחחחח
בכל מקרה לדעתי הארי יינצח ולא וולדמורט, ולגברת שוקו1: (רקפת) המסר שנלמד אם וולדמורט ינצח זה שבחיים האמיתיים הטוב לא תמיד זוכה...

Daniel ROCKS

New member
חחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo73.gif

אשכרה.. אולי גם דובי יהיה שם חסר רגליים ולוקאהרט ללא עיניים..

אני דיי בטוחה../images/Emo182.gif../images/Emo29.gif

שהיא תהרוג עוד הרבה אנשים קרובים להארי במיוחד בשביעי. אני גם חושבת שוולדמורט ינצח בסוף ולא הארי. אני דיי בטוחה שהיא תהרוג אותו, והסוף לא יהיה סוף טוב. גם אני חושבת שהיא תשארי אותנו עם מלא שאלות שמן הסתם לא נקבל עליהן תשובות, שהסוף של הספר השביעי ישאיר מלא דברים לא ברורים. אזל זאת רק השערה. בקשר למה שרשמת- ג'יני דיי נתקעת שם, היא לא כזאת חשובה.

Scarlet Spider

New member
יפה!

לדעתי ולדרמורד ינצח, כי זה אחלה מסר שהטוב לא תמיד מנצח, אבל אל תשקח שהארי וולדרמורט לא יכולים להרוג אחד את השני, בגלל השרביט...

Ran R

New member
היא לא אמרה

ששניהם לא יכולים למות ביחד (האמת היא בפעם הראשונה שקראתי את הקטע של הנבואה ישר חשבתי שהיא מתכוונת ששניהם יהרגו אחד את השני (מישהו קרא אנטיגונה?? חחח לא משנה))

Bloody Tears

New member
אני חושבת..

שהארי בסוף יהרוג את וולדי, [לא יכול להיות שרולינג כתבה את כל שיבעת הספרים כדי שכל הקוראים בסוף יתאכזבו אם היא תהרוג את הארי] אבל בטוח שעוד מישהו ימות. וכמו שכבר אמרו פה, ג'ני באמת לא כל כך חשובה, לא ניראה לי שהיא והארי יהיו ביחד
ואני מקווה [כמעט בטוחה] שתימצא דרך לתקשר עם סיריוס [
] והוריו של הארי...

למי שלא רוצה לדעת ת'סוף לא להסתכל!

סורי לאכזב אותך זה לא הסוף... קודם כל ימות עוד בנאדם חשוב בספר השביעי.. והסוף הוא שהארי בהחלט עדיין בחיים ונעלמת לו הצלקת! מן הסתם הוא חיסל את וולדמורט, זה שהאברה קדברה שלו לא יעבוד עליו זה לא אומר שיש משהו אחר שבעזרו הארי יוכל לחסל את וולדמורט... גם יש איזה חדר אחד במחלקת המיסתורין שהארי לא הצליח לפתוח, למה יש לי הרגשה שזה קשור לתבוסה של וולדמורט?

ד"א

לקחתי את המידע הזה מאחד האתרים הראשיים של הארי פוטר בעולם שג'יי קיי רולינג עובדת איתם ומספרת להם פרטים.. אז אני לא סתם מזבלת לך בשכל..

זה מה שאותו אתר טוען

ג'קר אמרה אלפי פעמים שאין בן אדם בכל העולם הזה חוץ ממנה שיודע מה יקרה בסוף... אפילו לא בעלה והילדים שלה!

אממ את המידע שהבאתי לכם

זה מאתר אנגלי שעובד עם ג'יי קיי לא סתם איזה אתר ישראלי .. והיא לא גילתה ת'סוף היא רק נתנה איזה נתון או 2 ..

זה שזה אנגלי אומר שזה אמין?

אף פעם לא שמעתי את ג'קר אומרת שהיא עובדת במיוחד עם אתר מסוים

למעלה