יובלות שלא היתי כאן...

יובלות שלא היתי כאן...

ירד עלי קצת winter blues אני לא בנויה לחורף... לא היתה סיבה מיוחדת, אבל דישדשתי בעבודה, דישדשתי בבית, חיכיתי שימים יעברו להם. והם לא ממש עברו... שום דבר לא נראה כאילו הוא מעודד אותי. אפשר לקבל דכאון אחרי לידה כמעט שנתיים אחרי? סתם, אני צוחקת. מה אתן עושות כדי להתעודד? מה אני יכולה לעשות כדי להוציא עצמי מהעננה הזו שרובצת עלי ולא מניחה לי? לא אוהבת ליהיות כזו.

לי דווקא החורף עושה את ההיפך ../images/Emo13.gif

תלוי מה את אוהבת לעשות כדי לעודד את עצמך. מה עם תחביבים? מוזיקה? טיולים? ספרים? סרטים? ספורט? כל הפיתרונות הקלאסיים?

סקס? ../images/Emo13.gif

שאלתי את ההוא מהסילבסטר אם בא לו לבקר, אבל יש לו מישהי עכשיו אז הוא מחוץ לתחום. מכירה מישהו בשבילי? ספרים אף פעם לא אהבתי.
סרט בקולנוע? מי יהיה בייבי סיטר? לא אזמין את דודה שלי כל כך רחוק, וגם לא חושבת שיש לי כוח טיולים? כבר שנים שלא טילתי... לא יודעת, אני אשה די משעממת, כנראה
קיץ ובריכה ישפרו בטוח!

דווקא סידורים, קניות וספונג'ה עושים

עושים לך את זה ?
בקשי מההוא מהסילבסטר שיכיר לך מישהו...
סרט - למה בקולנוע? מה יש, מכשיר ה-DVD שבק חיים? מה רע בסרט אהוב (
, מתח או קיטש עם חבילת טישו) ולהתמרח מולו.

אורora

New member
מה אני יודעת

בשבילי מבול בחוץ, תנור בבית. לשבת עם הילידים על השטיח ושחק. שיא הכיף. אפשר גם להכין לשניכם איזה אוכל מפנק ששניכם אוהבים (למשל פנקייקס ) משהו שהוא יכול לעזור לך להכין. ובעיקר לשנו שבכל בעצן נהדר, ויש לך ילד מקסים והכל טוב טוב טוב והכי טוב שאתם בריאים (נכון אוראים שיש לי מצב רוח טוב היום)

catנוע

New member
כדי להתעודד

אני לוקחת יום חופש (או חצי יום חופש), ועושה רק דברים שאני אוהבת. תפנקי את עצמך. גם לך מגיע
איזה דברים את אוהבת לעשות? אמבטיה חמה? ללכת לספא? למספרה? (לי ביקור במספרה תמיד עושה הרגשה חדשה טובה כזאת), סתם לקרוא ספר טוב או לראות סרט טוב? פשוט קחי זמן לעצמך ותתפנקי

דש1דש

New member
לא מזמן היתה לי תקופה כזו

והמליצו לי על אומגה 3. אני יכולה לתת לך כמה כדורים שתראי אם טוב לך (לקחתי פעם אחת
) אומרים שעוזר להרים מהקרשים.... נתנו לך כמה רעיונות טובים - מקווה שזה פשוט יעבור.... איך המצב עם אמא? האם יש סיכוי שזה מה שמוריד אותך לקרשים?

בדיוק היום סיפרה לי חברה שלוקחת

אומגה3 שכל היום היא סובלת משיהוקים, גיהוקים ונפיחות בריח דגים
איכס, עכשיו הזכרת לי את הדיון הריחני שנאלצתי להקשיב לו הבוקר...

למעלה