יואל - המשך מעקב

מצב
הנושא נעול.

Warren Buffett

New member
יואל - המשך מעקב

יואל - המשך מעקב
עברו חודשיים וחצי, כבר 71%.

lernery

New member
אני חוזר שוב על הצעתי

יואל - המשך מעקב
אני חוזר שוב על הצעתי
אני מוכן למדוד אותך בכל פעם שאתה בא לעזרתו של מישהו ומנתח מדד מסויים או מנייה. אתה מוכן להרים את הכפפה?

voguemaster

New member
תשמע גייבר

יואל - המשך מעקב
תשמע גייבר
לא שאני רוצה לבאס אותך או משהו, אני שמח שאתה מרויח, אבל בוא נודה באמת - מתחילת 2009 כמעט כל מטאטא פגע. מי שידע לקנות בשיא הפאניקה, לא משנה אם אלו מניות או אגחים קונצרניים, עשה וואחד קופה. אני לא חושב שיש בכלל מקום להתהדר על מניה X או Y כשכל השוק הראה מגמה מאוד ברורה. ויחד עם זאת, לבריאות

יודע מה

New member
זה לא חכמה להגיד כל מטטא יורה

תשמע גייבר
לא שאני רוצה לבאס אותך או משהו, אני שמח שאתה מרויח, אבל בוא נודה באמת - מתחילת 2009 כמעט כל מטאטא פגע. מי שידע לקנות בשיא הפאניקה, לא משנה אם אלו מניות או אגחים קונצרניים, עשה וואחד קופה. אני לא חושב שיש בכלל מקום להתהדר על מניה X או Y כשכל השוק הראה מגמה מאוד ברורה. ויחד עם זאת, לבריאות
זה לא חכמה להגיד כל מטטא יורה
כשלא יודעים מראש מה יהיה למה לא לעשות שורט? ככה שמי שראה את העליות מגיע לו משהו

CLASSIFIED

New member
לא מדויק

תשמע גייבר
לא מדויק
אני לא מחסידי השיטה הטכנית, אבל יואל אצלי בתיק כבר מעל חצי שנה. היתה לה קפיצה בגילוי הגז ומאז לא יותר מדי. וורן הטכנאי כנראה זיהה משהו נכון ומאז היא טסה, ומכל המניות שיש לי בתיק היא השנייה בתשואה. אולי יש משהו בשיטה הזאת..
תראה לי עוד מניות בחודשיים האחרונים שעשו מעל 70%.. אין הרבה כאלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה