יואל גבע...

פיונה4

New member
יואל גבע...

אני מתחילה קורס ביואל גבע שבוע הבא, ורציתי לדעת מה קורה בשיעור הראשון.. שמעתי שמועות זדוניות שיש מבחן על השנייה הראשונה..זה נכון? ומה יש במבחן הזה? ממש פסיכומטרי אמיתי לשבת כמה שעות טובות ולעשות מבחן שאני פשוט לא יודעת 90% מהתשובות בו? ומה להביא? זאת אומרת, צריך להביא תיק ענק לשמונים ספרים? תודה לעונים...

chookt

New member
אממ

אני רק יכול להגיד לך שבקידום עושים בשיעור הראשון מבחן בהפתעה זה בכוונה וזה אם אני לא טועה שלושה פרקים - פרק בכל תחום בשביל להראות לך מה זה פסיכומטרי ולתת לך נקודת זינוק ממנה עד סוף הקורס תראי כמה השתפרת (ואז את נכנסת לפורום ורושמת שיואל גבע הקורס הכי טוב.... כן כן)

chookt

New member
איפה ראית את המילה חושב

ביקשת תשובה, ניסיתי לתת הכי קרובה למה שתקבלי

ו ר ו ד ה

New member
ככה זה

אוהבים להפתיע הבמחן הראשוני זה בשביל לדעת איפה את עומדת, וגם בשביל להיכנס קצת לאווירה

בשיעור הראשון

יש הסבר על הפסיכומטרי וחלוקה של הספרים (מומלץ להביא תיק כי תקבלי שקית מפוצצת בספרים כבדים) המבחן הוא רק מבחן דוגמא לא יושבים עליו כמה שעות והוא בתכלס נועד להראות מהו פסיכומטרי.זה לא חשוב,לא קובע ואף אחד לא באמת מתייחס לזה.

avipe

New member
אז ככה

אני התחלתי תקורס הרגוע ביואל גבע לפני 3 שבועות בשיעור הראשון עושים מבחן שמורכב משלושה פרקים- פרק מכול תחום וזה מבחן זהה למבחן האמיתי. מטרת המבחן היא דבר ראשון שתראי על מה מדובר ומה זה בכלל פסיכומטרי. דבר שני שלמדריך יהיה מושג אם איזה בסיס הגעת ודבר שלישי ואחרון זה לאתר אנשים שנמצאים בקיצון זאת אומרת או טובים מאוד או גרועים מאוד ואז לדעת איך לעבוד איתם. אני למשל קיבלתי ציון מעולה כי גרתי בארה"ב אז לאור המבחן המדריך אמר לי להשקיע פחות באנגלית ויותר בשאר הדברים.... בהצלחה....

avipe

New member
כמו כן

התכוונתי שקיבלתי ציון מעולה באנגלית..(טעות אחת) ובקשר לספרים אז לא צריך באמת תיק גדול כי הם נותנים לך את כול הספרים בשקית נייר עבה כזאת שזה יספיק עד הבית ויותר לא צריך להביא את הספרים האלה לכיתה אז זה בסדר....

למעלה