יואו אנשים איך אני אתגעגע עלייכם!

יואו אנשים איך אני אתגעגע עלייכם!

אנשים, אני טסה ביום שלישי לאמריקה! יואו איך אני אתגעגע עלייכם. אני טסה לשבועיים!!!!! אבל הי תקשיבו אני אהיה אצל דוד שלי ואולי אני אוכל להיכנס לפורום דרך המחשב שלו..... אני מקווה. וזהו... אני מתה עלייכם ואני אתגעגע...

תהנו ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

|פטריה| ז"ל

../images/Emo14.gif*מרביצה למחשבבב*../images/Emo46.gif

שלחתי כאסו הודעה יאםה
קיצ, אני אופתותךךךךך אני מקווה שתהני ושתספרי לנו מיליון חוויות!!! דונט פורגט אס!

diego girl

New member
נ"ש כנסו רגע

יש פה מישהו שיודע מה האתר של דיאגו גרסייה?

../images/Emo42.gif../images/Emo26.gifמורוש...

נעימה
תהני הכי שבעוווווווווולם
טוב את לא טסה למקום שזה קשה ללהנות...בעצם כמעט לכל מקום בעולם שטסים אי אפשר לחזור בלי להנות
אז נשאר לי דבר אחרון להגיד
מור,ארה"ב מחכה רק לך

פליפה20

New member
תהני !!!

חבל שאת מפסידה את ההופעה של המורדים!! אבל תהני כי אין כמו ב ארה"ב תהני ותחזרי בשלום בייי מאחלת לך הצלחה בייי

get well

New member
../images/Emo141.gifמורוש../images/Emo141.gif

יו איזה כיף לך!!! *מקנאה* אני מתה לטוס לארה"ב!!! היתי כבר באירופה במלא ארצות ואת אמריקה עדיין לא יצא לי לגלות! אולי בקיץ אני אסע (אם יהיה משיצטרף אליי...) בכל מקרה תהני ואל תחשבי על המורדים, כי חו"ל זה חו"ל!!!!

Craz¥ L

New member
אמממ נסיעה נעימה +../images/Emo26.gif

5 דברים שחייבים לעשות לפני הטיסה 1.להקליט המורדים +קטנטנות 2.לבקש מחברות שיכתבו לך מכתב טיסה 3.לקחת דיסקמן 4.תשבצים ועיתונים 5.להאכיל את הדגים את הכלב ואת הצב.. נ.ב עומררר Do you like scary cookies?

לא נכוןןןןן אל תעזבי אותנו!!!!

נתגעגע אליייךךךךך המווווןןןן תנסי כמה שיותר להכנס לפורום!!!!!! אז.. נסיעה טובה ונעימה1!!!!!!! ביי, אוהבת אוהבת, גל.!

יואו אנשים ממש תודה!

איזה חמודים אתם!!!!!!!! אני ממש מקווה שיהיה לי זמן לכתוב לכם שאני אהיה שם, כי כל יום אני אעשה משהו אחר.. אבל ברגע שיהיה לי זמן דבר ראשון אני אכתוב לכם... אוהבת את כולכם!!! מואה נשיקות!

למעלה