יואב, זוהי קריאה אחרונה.

צ ה ו ב ה

New member
יואב, זוהי קריאה אחרונה.

היום בסביבות 02:00 לפנות בוקר השופטת הצהובה תגיע, אלא אם יענו דרישותי במלואן:
גלריות חדשה!
חולצת תפוז צהובה!
ליגת סתיו!
עלייה ללא דיחוי לקהילות המומלצות בתפוז!
סקר חדש ועדכני!
לינקים לאתרים של דריקס ונימני! כמו כן, אני מוכרחה לציין בפנייך, ולו לשם הפרובוקציה, שאלירן88 כבר הבטיח שלא לעודד, צוכה ושוב בוחקת מאחורי גם כן, ואפילו רז תומך. יוֹאב היקר, ראה הוזהרת!
לא תהיה אזהרה נוספת.

יוֹאב

New member
לא, לא, לא...

יש לי גיבוי מלוני... נה נה בננה!! מה תעשו? תלבשו שחור כשאתם כותבים בפורום? תקללו את מי שיחמיא לי?

maccabi tlv

New member
אנחנו פשוט נשתוק..

ולא נגיב יותר בפורום הזה עד שימלאו את הדרישות שלנו!!!! "אין פורום בלי מגיבים!!!!!!"

יש לי גיבוי מלוני... נה נה בננה!!

כמה לא צפוי... ותיכף תספר לי שזה בהומור...דא.... כמה קל לבוא לאחרים בטענות ולשחק את תפקיד הקדוש כשגם אותך מסתבר, מעוורת השנאה...

argorn

New member
בואנה ! מה נדפק לכם השכל ?

לכו חפשו ! מה יש ... תבינו שלא כל אוהדי מכבי חושבים כמוכם ! אם לא טוב לכם אז לכו לפורום אחר . למה מי אתם ?

RVM420

New member
יואב עם כל הכבוד

אנחנו אי פעם התבטנו נגדכם? מי שגורם פה לכל הפיצול זה אתם ולא אנחנו כולנו אוהדים אותה קבוצה אנחנו רק חושבים שדברים צריכים להשתנות מי שגורם לכל הבלגאן זה אתה אתה לא מוכן לקבל שאנשים לא בדעה שלך ואתה עוד בן אדם בן 20+ אני רק מתאר איך עברה עליך הילדות שלך... ומבין אותך לא נורא

יוֹאב

New member
כמה דברים

1. אני לא הולך לרדת לרמה שלך. הילדות העשוקה שלי היא עניין פרטי שלי. 2. ודאי שלא התבטאתם נגדנו (?). אנחנו אוהדים את מכבי תל אביב ומעודדים את הקבוצה. למה שתצאו נגדנו? אתם פה הילדים הרעים, אז אנחנו נצא נגדכם! מישהו אמר שצריך להיות איזון? 3. לא פלא שאתם קוראים ללוני דיקטטור. הודעה כמו זאת שכתבת עכשיו אני אמור למחוק. לא עשיתי זאת,אבל הודעות שיהיה בהן תוכן פוגע, תימחקנה מעתה והלאה מבלי לחשוב פעמיים.

RVM420

New member
אם נפגעת סליחה

אבל אתה צריך להבין דבר אחד אנחנו נגדכם לא התבטנו אף פעם אפילו לא פעם אחת! ואתם(אתה) עושים את זה בכל הזדמנות שרק תוכלו... ואחר כך אומרים שאנחנו מסיתים ולא נותנים לעודד. אל תשכח רק דבר אחד.. הקבוצה היתה לפנינו ותהיה אחרינו לעומת הזאת איך שהקבוצה תראה ותתנהל תלוי רק בנו. אם אנחנו לא נמחא עכשיו אף אחד לא ימחא שוב לעולם. אגב סתם שאלה למען הפרוטוקול.. אתה חושב ש 90 שקל לכרטיס ל שער 13 ו 2 למבוגר זה מחיר סביר?

יוֹאב

New member
למען הפרוטוקול

אני חושב שכל המחירים בארץ הם גבוהים מדי. הייתי לפני פחות מחודש בגרמניה. הלכתי למשחק צמרת בין שטוטגארט (שהייתה מקום 3) ודורטמונד (שהיתה ערב המשחק מקום 2) ושילמתי 15 יורו (כ-78 ש"ח).

RVM420

New member
אוקי אז עכשיו

אנחנו באים כדי לשנות תמצב הזה ועובדה שזה עובד... לאט לאט. יש לך דרכים אחרות שאתה חושב שאפשר להוריד את מחירי הכרטיסים בארץ? (אנא ממך תענה תשובה רלוונטית תודה)

יוֹאב

New member
משום מה

אתה וחבריך למחאה בטוחים שכל מי שלא תומך בכם, הוא פשוט לא מבין את המחאה. אתה מצפה שתמשיכו לקנות מנויים במחירים "מופקעים", אבל המחירים ירדו? אתה יודע שיש כזה דבר שנקרא היצע וביקוש. ככל שהביקוש יירד ביחס להיצע, כך יירדו גם המחירים. אל תקנה מנוי השנה, ושנה הבאה המחיר אולי יירד. לא לעודד את הקבוצה שלך יגרום לכך שהקבוצה שלך תפסיד מזה. לא לוני, שהרוויח כבר את הכסף שלך ושל חבריך למחאה

giladk7

New member
אבל בזה שאתם לא מעודדים אתם

פוגעים בקבוצה ובשחקנים מה לא מובן פה? תכנס לראש של השחקנים היית יכול לתפקד כרגיל אם כל משחק בית האוהדים שאמורים לעודד אותך יקללו אותך? אתם יכולים למחות אבל הצורה שאתם עושים אותה היא לא הצורה הנכונה והצורה שבה המחאה שלכם הייתה צריכה להיות. ד"א מחיר של 90 שקל לא סביר בכלל זה יקר מידי

RVM420

New member
גלעד

לפני שיצאנו למחאה הזאת הבאנו מכתבים לשחקנים כולם לקחו אותם כי הבאנו להם את זה ביד. הם יודעים שהמחאה לא נגדם וחלקם גם אמרו את זה וחלקם! גם אמרו שהם מבינים אותנו ושאנחנו צודקים בה. מה שאתה קורא בעיתון זה בולשיט.

giladk7

New member
גם אם הבאתם להם מכתב ביד

אתם לא יכולים להמשיך עם ההתנהגות הזאת כדרך למחאה שלכם כי גם אם השחקנים מבינים אתכם בסופו של דבר החוסר עידוד פוגע בהם

RVM420

New member
מבחינתנו

המחאה הזאת נגמרת עוד שבועיים אם הקבוצה תקיים את התנאים שלנו ודברים ישתנו אנחנו חוזרים לעודד עד אז.... אנחנו נמשיך לבוא בשחור

giladk7

New member
אז בעצם אתה אומר שאם לא יקיימו

את התנאים שלכם אתם באים בשחור גם עד סוף העונה ובמשחקי בית לא מעודדים?

יוֹאב

New member
מה זאת אומרת עוד שבועיים?

כרגע התנאים שלכם לא קויימו הרי, לא?

RVM420

New member
אוקי אני יסביר את עצמי יותר טוב

אם עכשיו לוני תמי וטלי באים אלינו יושבים איתנו מקיימים את התנאים שלנו ומסכימים איתנו ואנחנו רואים שמתבצע השינוי אנחנו חוזרים לצהוב. אם זה קורא היום ובתוך שבועיים קורא השינוי מה טוב.. עד אז שחור. גלעד בקשר לשאלתך.. התשובה היא כן. משחקי חוץ מעודדים בגלל זה בדרבי הראשון נעודד וכרגע לפחות בדרבי השני לא. משחקי בית באים בשחור.

למעלה