יהיה בעשירייה או לא

Oleg0486

New member
ולדעתי בון ג'ובי ולינקין פארק יהיו בין 11-20

אתה יכול להכניס את מארון 5 /אלישיה קייז/AHA /טאטו ומה עם ג'יימס בלאנט
לגבי דיידו- אני מאמין שהיא תסיים איפשהו בין 20-30 הנפילה החזקה ביותר תהיה של קייטי פרי שתסיים בין 30-40 לדעתי

TheRasmus

New member
ללינקין פארק ובון ג'ובי

יש קהל מעריצים מספיק גדול בשביל להכניס אותם לטופ 10. אני עד היום לא מבין איך White Flag היה 11 שבועות בפסגת המצעד השבועי. כנראה קהל המבוגרים שמדרגים את המצעד מתים עליה. מאותה סיבה אני מאמין שלפחות אחד מהשירים של U2 יסיימו גבוה. מארון 5? אם קהל המעריצים המעצבן שלהם יישבו שעות נוספות לדרג אותם כמו ב-2004, אז יש מצב. טאטו לדעתי בעשירייה השנייה. וא-הא? הלוואי..

Oleg0486

New member
שכחת גם את קיילי- סיכוי סביר שהיא תהיה בטופ10

אני מאמין היא תסיים בין 7-15

clevelandrocks

New member
אתה נותן יותר מידי קרדיט למדרגים

אם הציפיות שלך יתממשו אני אהיה מבסוט, אבל לא נראה לי שin the end וhow you remind me יהיו בעשיריה. לדעתי fix you של קולדפליי וyou're beautiful של כריסטינה חזק בתמונה.

TheRasmus

New member
Fix You לא שרד את מבחן הזמן

וגם ככה זה שיר חלש, עם ביצוע ווקאלי גרוע של כריס מרטין. האמת שהניחושים שלי לא שווים כלום אם עורך המצעד הוא מעריץ של ביונסה. אני מתבסס על ההנחה שהביאו כמו בעשור הקודם עורכים שדוחפים את השירים ה"איכותיים" כביכול למעלה, ואת הלהיטים החולפים מורידים למטה.

שמישהו יסביר לי מה הקטע?

זה לא אמור להיות מצעד של המאזינים? אני מבין שהם צריכים לסנן איכשהו את ההצבעות הכפולות(או פי מאה) של כל מיני ילדים בני 14 אבל למה שהעוככים יחליטו למאזינים איזה שירים יהיו גבוהים ואיזה לא?

clevelandrocks

New member
שלא יהיה מצב כמו ברשת ג'

שלמבדה נבחר לשיר כל הזמנים... אני מסכים שצריכה להיות שקיפות בעניין ושיגידו מה המשקל של ההצבעות ומה המשקל של העורכים. בסך הכל במצעד שנות ה90 זה עבד (חוץ מהמקום הראשון כמובן).

limors2

Active member
אבל מי אמר לכם שהעורכים דוחפים שירים?

אגב במצעד שנתי לפני כמה שנים הייתה שקיפות מלאה בעיניין הזה- אמרו כמה אחוזים היו הצבעות מאזינים, כמה אחוזים הצבעות חיילים וכמה אחוזים השמעות ברדיו/הצלחה במצעדים.

TheRasmus

New member
נו, ומי קובע כמה אחוזים מהווים כל מרכיב?

את מודעת לכך שההבדל בין 20% ל-30% יכול להיות גם ההבדל בין מקום 15 ומקום 50? במצעד העשור של שנות השמונים, פרט לשלושת המקומות הראשונים, שע"פ טענת גל"צ עברו באלפים את השאר, ההבדל בין מקום ומקום היה עשרות עד מאות קולות. גם אם העורכים לא משפיעים ישירות על סדר השירים, הם עושים זאת בעקיפין.

ולהקת העשור

שמישהו יסביר לי איך להקה שמכניסה שיר אחד למצעד(אומנם למקום הראשון אבל גם זה לא ברור) גוברת על להקה עם שלושה שירים שמתוכם 2 בעשירייה הראשונה.

clevelandrocks

New member
עוד סימן לקונספירציה

במוצ"ש שאחרי המצעד של ה90 עשו בגלגלצ ספיישלים בני שעה לנבחרי העשור. שעה של שירי מדונה, שעה של שירי ג'ורג' מייקל, שעה של שירי U2 ו... שעה של שירי R.E.M, למרות שלא זכו בשום דבר. זה מחזק את ההרגשה שR.E.M באמת היו פופולריים יותר אצל המצביעים.

me123

New member
אני חושב שבאמת לשיר הזה הגיע יותר.

אבל אין מה לעשות
U2 ניצחו

תאמין לי אני טוב בזה ../images/Emo13.gif

מבחינתי Manic Street Preachers זה להקת העשור של ה-90 וA Design For Life זה שיר העשור

TheRasmus

New member
וסתם שתדעו

לפני 3 שנים נערך סוג של מצעד עשור ברדיו תל אביב (96-06), ואלה היו התוצאות: השירים/אומנים שמסומנים ב-
מתמודדים גם בגלגלצ.
1.Alanis Morissette - Ironic 2.Goo Goo Dolls - Iris 3.No Doubt - Don't Speak 4.Evanescence - Bring Me To Life
5.Coldplay - Yellow
6. K's Choice - Everything For Free 7.Aerosmith - I Don't Want To Miss A Thing 8.Linkin Park - In The End
9.Eminem Feat. Dido - Stan
10.Oasis - Wonderwall 11.Red Hot Chili Peppers - Californication
12.Black Eyed Peas Feat. Segio Mendes - Mas Que Nada
(קחו בחשבון שזה יצא באותה שנה) 13.Anouk - Nobody's Wife 14.Robert Miles - Children 15.Green Day - Time Of Your Life 16.Coldplay - Talk [יכול להיות שזה לא דורג, אלא רק השמיעו את זה בגלל שנבחרו ללהקת העשור] 17.Madonna - Music
18.Natalie Imbruglia - Torn 19.? 20.?​
להקת העשור: קולדפליי
זמר העשור: רובי וויליאמס
זמרת העשור: מדונה
מצעד השירים הגרועים של העשור:
1.Aqua - Barbie Girl[שלכבוד הזכיה הבטיחו לא לשדר אותו בתחנה עשור שלם] 2.Los Del Rio - Maccarena + 50Cent - In Da Club 3.Tatu - All The Things She Said + O-Zone - Dragostea Din Tei
4.Hanson - Mmm Bop 5.Tom Jones - Sex Bomb​

למעלה