יהודים לציון ערבים לערב

מוטי שי

New member
נכשל ובגדול..

לא השכלנו לטרנספר אותם לארצותיהם.. לא השכלנו להשמיד כפרים על יושביהם כשמפגעים יצאו מהם.. לא השכלנו לכלוא כמה אלפי שמאלנים בצינוקים, והם הלכו וחימשו את אותו אוייב, מימנו וסייעו לו להפוך מכמה מאות אלפים למיליונים.. הם גם מעודדים את התפשטותם בתוככי ארץ ישראל הקטנה, ובכך גוזרים כליה עתידית על היישוב היהודי כאן.. לא השכלנו להכריז על שלום עכשיו ותנועות שמאל בוגדניות אחרות כאירגוני טירור לכל דבר. ולכן אנו אוכלים אותה..

Stilletto

New member
כאשר החרא פוגע במאוורר, מוטי, רן אב

זה בדיוק מה שקורה עכשיו. נתזים של התפתלויות חידודים והתפלפלויות, מה בדיוק לא מובן בדבריו של מסרים? מה כל כך קשה לראות את ההבדל בין קשקשת לדברים מעשיים, אני מנסה לקרא את השיטין, בין השיטין מעל ומתחת לשיטין של מה שאתה והיללן השני כותבים ומסתבר לי שאכן אני קורא שיט !!! הבן אדם מסביר בעיברית את מה יש לו לאמר ובתגובה הוא (אני אנחנו) מקבל משפטים כמו "לא השכלנו לטרנספר אותם לארצותיהם" או נדושות חסרת תועלת כמו "הערבים שפלשו לפה מחצי האי ערב. אין דבר כזה "מתנחל" יש מתיישב או ציוני." איך היבבות הללו צודקות ככל שיהיו, עוזרות לנו כאן ועכשיו ???? כמה פעמים אפשר לדבר על דברים שאי אפשר ליישם אתם? בא נראה אותך מזיז 100 איש! לא מיליון, ומה בדיוק יקרה איתם מהצד השני של הגבול?? אני מניח שאין צורך להסביר... סטיל...

Stilletto

New member
טוב לשמוע דברים חדשים,ומה אתה חושב?

אחרי שהחלטת ש"שטחים תמורת שלום " לא עובד וכולם "ממטירים עלינו טילים" (יצאתי החוצה, לא ראיתי כלום) והאירנים "דוהרים לאטום"... כפרה די !!!! אני בפניקה מהפחד !!! או קיי, עתה לאחר שהבהרת את נקודתך (המקורית ), ומהיום אצביע עבור כל מה שתאמר לי... מה הפתרון המעשי שלך ?????? של החברים שלך????של המפלגה שלך ????? או 000 כי סתם בא לי לדבר... סטיל...

למעלה