יהודה מסס-"מאז שאני חי".מילים ולחן:עמיר בניון

היחידה22

New member
יהודה מסס-"מאז שאני חי".מילים ולחן:עמיר בניון

שיר מקסים! יצא לרדיו רק לפני כמה ימים. מעבר לכך שכתב והלחין, עמיר בניון משתתף גם בקולות רקע. נסו להשיג (אני לא צורבת), או אולי לחכות לאלבום המלא של מסס.

גרציה פ

New member
אויי יהודה מסס המדהים עם הקול הקטיפתי....

ועכשיו עם שיר שעמיר כתב והלחין .......סוף הדרך!!!! נחשפתי לקולו עוד בחתונה של עמיר ומאז אני עוקבת ושומעת אותו..... מומלץ מאוד!!! בטח כמה מאיתנו שהולכים להופעות מרובות של עמיר ומכיר אותו הבחין בו. אתר הבית שלו: http://www.yehudamasas.co.il/

אתר מדהים!

כל שנשאר זה לקנא ולקוות שהאתר של נבל עשור יהיה לכל הפחות שווה ערך אם לא הרבה יותר...

פזית 1

New member
היחידה- אולי תפתרי את החידה... ../images/Emo6.gif

סתם הלצה של בוקר...
באיזו רשת שמעת את השיר הזה?

טל טל 20

New member
למי יש את המילים של השיר?

שמעתי משהו בגלגלצ לפני 2 דקות, שיר עם המון נשמה... אולי זה הוא? בכל אופן לא אמרו מי זה

dode127

New member
מההההההההההההההההההה

מתי תני פרטים ותכתבתי תמילים של הסינגל בבקשהההההההההההההההההההההההה

היחידה22

New member
הנה המילים

יהודה מסס - "מאז שאני חי" מילים ולחן (כולל קולות רקע משגעים): עמיר בניון מה שומרות עינייך, תגידי שומרות עינייך בשבילי מה זה שהשתנה בך כשלא הייתי כאן אם תצחקי בעצב או אם תשאלי אותי על מחר אז אין לי מה לומר מה צוחקות עינייך, תגידי שומרות עינייך מפניי מה זה שהשתנה בך כשלא הייתי כאן אם תצעקי בשקט או אם תשאלי אותי על מחר אז אין לי מה לומר פזמון: מה שומרות עינייך מפניי מה השתנה כשהיינו בלעדיי מה השתנה בך מאז שאני חי מה שומרות עינייך מפניי ומה למדת כשהיינו בלעדיי אז מה למדת מאז שאני חי מה יודעות עינייך, תגידי ומה ראו הן לא מזמן ומה היה קורה איתך אם לא הייתי כאן אז אם תרצי ללכת או אם תשאלי אותי כל דבר אז אין לי מה לומר מה שומרות עינייך מפניי...

dode127

New member
אפשר תמספר אייסיקיו שלך???

אפשר בבקשה את האייסי שלך??

היחידה22

New member
עדיף דרך מערכת המסרים כאן

ואם זה כדי לבקש את השיר - התשובה שלילית כבר מעכשיו. זה גזל.

dode127

New member
מה הקשר

גזל ??? אני מתכוון לקנות תאלבום של יהודה מסס שיצא רק תשלחי לי תשיר

dode127

New member
את לא צריכה להתעצבן

מצוער עם עצבנתי אותך אז לפחות תגידי לי באיזו תחנה ברדיו השמיעו תשיר או משמיעים???

היחידה22

New member
חס וחלילה, לא התעצבנתי. התכוונתי רק

שהדיון מיותר, כי שכנועים לא יעזרו. לא משמיעים את השיר הרבה ברדיו, אבל תנסה אולי ברשת ג' או בתחנות האזוריות שמשדרות מינונים גבוהים יחסית של מוזיקה מזרחית\ים תיכונית.

dode127

New member
אפשר

בבקשה את האיימל שלך???? אני ורצה לדבר איתך שניה על משהו בבקשה אות את האייסי

dode127

New member
שלחתי לך מסר אישי

תקראי ותחזרי לי תשובה יאללה ביי נשמה

dode127

New member
תרשמי

לי בבקשה את שמות הנגנים שמנגנים בשיר בבקשה ממך