יד4
יוזמה נהדרת או בדיחה מצערת?

Tweety66

New member
הם לא אומצו. הבעיה היא

שמשתמשים בתמונות של כלבים שאני צילמתי כדי לפרסם כלבים אחרים.
והבעיה היותר גדולה היא, שכאשר פניתי אליהם בנימוס על מנת שיתקנו את הטעות, זכיתי להתנערות, לאחר שהתעקשתי זכיתי גם למטח של האשמות, מקטנוניות יתר ועד כוונות נסתרות לפגיעה מכוונת בעמותות ובכלבים...

marx04

New member
רק עכשי אני קולט - זו ממש חוצפה

שלום טויטי,

אני חייב להודות שבהתחלה לא הבנתי למה את כל כך כועסת - מה זה משנה אם הם שינו את השמות וטוענים שהנקבה היא זכר, העיקר שמפרסמים את הכלבים שאצלך, ומסייעים לך למצוא להם מאמץ.

רק עכשיו אני מבין שהפרסום לא קשור לכלבים שאצלך, ובעצם הם משתמשים ללא רשותך בתמונה שצילמת כדי לקדם כלבים אחרים.

במקרה כזה אני חושב שבראש ובראשונה צריך לבוא בטענות אל העמותה שעשתה שימוש בתמונה שלך. זו ממש חוצפה אדירה מצידם.
מעבר לכך שזו באמת התנהגות מאד לא ראויה כלפיך, זו גם התנהלות מאד לא מקצועית ואתית כלפי המאמצים.
יבוא מאמץ כדי לאמץ את הכלבים שבתמונה ויראו לו כלבים אחרים - ומה הם יעשו כאשר הוא ישאל איפה הכלבים שבתמונה ? האם ישקרו לו ויאמרו לו שהם גדלו והשתנו ?

אני ממש מבין לליבך, ואני מקווה שהחבר'ה בעמותה ההיא יתעשתו ויבקשו ממך סליחה.

בברכה,

אורי.

elin86

New member
לי קרה גם עם איזו פעילה

שלקחה תמונה של פיטבול שהיה אצלינו והלבישה עליו סיפור של התעללות ועוד.. ביקשתי ממנה להחליף את התמונה כי הכלב הזה עדיין מחפש אצלינו בית וזה יגרום לבילבול ורק יקלקל לו
את הסיכוי למצוא לבית כי הכלב ממש לא עבר התעללות..
היא ממש כעסה וכל התומכים בה אמרו שהכלבים הם של כולנו ולמה אני מתקטננת..
הזוי..
שלחתי את ההודעה של לבחורה שאני מכירה ואחראית גם היא על האתר.. אולי היא תוכל להסביר..

אנשים שוכחים שתמונות שייכות למי שצילם אותן

וכלבים הם לא של כולנו אלא של העמותה/בעלים שלהם.
מעצבן.

elin86

New member
מילא היתה לוקחת תמונה של כלב שאומץ מזמן

ולא רלוונטי.. ניחא.. אבל להלביש סיפור נורא על כלב אחר שמחפש בית זה ממש גורם נזק!

C H 4

New member
אני מקווה שלא אובן לא נכון

התגובה המתגוננת הזו מאוד אופיינית לפעילים רבים בקבוצות הצלה ועמותות ונתקלתי בה כמה פעמים. ההרגל הזה שהם בדרך כלל יחידים נגד המוני מלעיזים יוצרת תחושה שהם כל הזמן מותקפים ולכן פעמים רבות ביקורת או בקשה לגיטימית יוצאת מפרופורציות.
לפני כמה חודשים נתקלתי בתופעה מטרידה בדפי הפייסבוק של שתי עמותות שיצרה הצפה של פרטים לא רלוונטיים על הדף שלי (כלומר לא של כלבים לאימוץ/בקשות לתרומות). כתבתי למנהלי הקבוצות שאני חברה בקבוצה שלהם ושאני חושבת שיש משהו שכדאי לתקן כדי לא להפוך את הדף למציף ומטריד כי זה עלול לגרום לאנשים לחסום את הקבוצה ולכלבים לאבד פרסום. מאחת הקבוצות מיהרו להפוך את הדברים שלי לכתב נאצה נגד הכלבים והטיחו בי כל כך הרבה האשמות שפשוט מחקתי את העמוד. חבל, עמותה שעושה המון טוב, אבל תגובה של פעיל אחד חם מזג וקצר סבלנות ואין לי סיבה להשאר איתם בקשר.

תסתכל על המודעה... זה ממש מגעיל

הם עוד הגדילו וכתבו שהם שני זכרים *(למרות הבנדנה הורודה)*

WTF

איך הם אמורים לדעת?!

הכעס שלך, אם בכלל, אמור להיות מופננה למי שפרסם את ההודעה עם התמונה ולא לבעלי האתר.
למה שהם יאמינו לך ולא למי שפרסם?
נניח שמחר אני מתקשר לאיזה בעלי אתר של לוח חינמי ואומרת להם שהכלב שאיזו עמותה פרסמה הוא בכלל שלי והוא בבית ושימחקו את התמונה. הם אמורים למחוק?!

בכל מקרה, הכלבים האלו נראים כמו כלבי-צעצוע בתמונה הזו...

למעלה