ידיעת השנה!!!

DJ$upreme

New member
ידיעת השנה!!!

בבילון מחליף עורכי דין!!! וזה מצטרף לעוד תביעת ענק בהיפהופ המקומי, רק אני לא יכול להגיד מה היא.

e2 aka e2

New member
חחחחח איזה מושפע הוא די כבר

שימצא עבודה ויעשה כסף... כראפר הוא גרוע ביותר והוא לא יעשה מזה כסף... מנסה לקחת כסף מאנשים ..

Psycho BuZZ

New member
the bitch in you

טוב, ממילא הוא לא הולך להרוויח שקל מכל הראפ שיט הזה עכשיו, בלי סאבלימינל, אז למה כבר אפשר לצפות?

Silly A

New member
אין פרשנות משפטית נלווית?

למה אנחנו מחזיקים אותך פה?

DJ$upreme

New member
כידוע, או שלא ידוע,

בבילון היה מיוצג על ידי במספר מקרים (אם כי לא במפורסמים שבהם)...ולכן אינני יכול להתיחס כאן, מבחינה אתית, למרשי לשעבר.

da^Lord

New member
אז מסיקה ודם כחול לבן

מנסים במודע או לא, באחריותם או לא.. לפתוח חזית מול תאקט. חבל ,זה קרב שלא יועיל לאף אחד. באבילון כבר קבור מזמן בגלל כל ענייני ההטרדות מיניות.. כדאי לו לטובתו שיפתח דף חדש שלא קשור בכלל לעולם בתי המשפט כדי שלא יתחילו להעלות את העניין כל פעם מחדש.

e2 aka e2

New member
מה ?

איך הגעת למסיקה ודם כחול לבן? תסביר לי אם אפשר =/...

kodman

New member
תפסיקו לבלבל את הביצים

ראפר טוב או לא - זה לא העניין. כשתעבדו חודש במזון מהיר, לאחר חודש עבודה: בעל המקום יחליט שלא עבדתם טוב לדוגמא, או שסתם אתם לא מתאימים, או שבא לו לפטר להעיף אותכם מכל סיבה אחרת.. ו לא לשלם לכם נראה אותכם יושבים בחיבוק ידיים. אז כן יש כאלה שאומרים ווואלה הלך חודש עבודה ורק מזהירים את החברים. אך יש מי שעומדים על זכותם. בקשר לפרשה: אני מאמין לבאבילון. כבר יצא לי לשמוע OFF THE RECORD שהפרסי ביצע דברים דומים בעבר והמעורבים בעניין פשוט החליטו לעזוב את העניין ולתפוס מרחק. And if ya dunno, now ya know.

Psycho BuZZ

New member
באבילון לא עובד בשבילו כבר שנה+

לא? רק עכשיו הוא התחיל להעלות את זכרונות האונס הנורא הזה?

A dirr

New member
לפי דעתי...

זה יכול להיות טריק יחצנו"ת טוב מאוד לקראת שחרור הדיסק... כל ראפר בארה"ב חייב להיות באיזה סוג של תביעה כדי לקדם את הדיסק שלו... לא נשמע הגיוני?

Psycho BuZZ

New member
איך זה יעזור לו?

אני לא מבין איך הוא מתכוון למכור יותר מ-100 עותקים, עם או בלי ה-publicity stunt הזה.

e2 aka e2

New member
מזה משנה מה אתה חושב?

אם אתה לא אובייקטיבי מתי שזה נוגע לתאקט ושאר המשפחה המאוחדת שלהם?

kodman

New member
למה לא אובייקטיבי?

לא תאקט ובטח שלא BASE מעניינים לי את ה... לא סאבלימינל ולא באבילון לא ממש מרגשים אותי. כל מה שהולך ב BASE גם לא ממש נראה לי לעניין, לא יודע מה הולך בתאקט. אין לי שום דבר אישי לא נגד תאקט, לא נגד BASE, לא נגד סאבלימינל והחבר'ה ובטח שלא נגד באבילון. קובי בחור חכם ואני מעריך אותו. IT'S ALL MUSIC AND HUMOR - קצת בדיחות שאני מגלגל בחרוזים לא אומר שיש לי משהו אישי נגדם ובטח לא אומר שאני לטובת באבילון. וויגרים שכותבים כמו ילדים בכיתה ב' משעשעים אותי אם הם ב BASE או ב TACT או בכוסשלהאמו רקורדס. אני לא חושב שבאבילון היה נכנס לזה אם זה לא היה נכון + שמעתי מה ששמעתי. זהו. סע לשלום המפתחות בפנים
כל טוב

da^Lord

New member
זה רק עניין של רווח לעומת הפסד

יכול להיות שהוא יטבע ויזכה, אבל בזמן מלחמה יתחילו לעלות הרבה דברים לאוויר, דברים שמנסים להשתיק/להשכיח מהציבור. אני לא מאמין שזה יעשה לאילן טוב כשיעלו מחדש את כל ענייני העבר שלו. לא יעשה לו טוב לשרוף את כל הגשרים עם תאקט, וגם לא לדם כחול לבן. ולמי ששאל מה הקשר, פשוט באבילון חתום בדם כחול לבן, ואת כל הבלאגנים שלו מסיקה יצטרך לגבות כמו שקובי היה תמיד מגבה את יואב (וגם את באבילן עד עניין ההטרדות)

למעלה