ידיעה משונה

lahadam

New member
שני הנתונים שזיעזעו אותי ביותר:

85% מהילדים בעולם חיים במדינות מתפתחות רבע מהנוער הישראלי צופה בטלוויזיה יותר מחמש שעות ביום

מנצל"שת לקישור מפ.גינון:מבוקשים ילדים אינסטנט

השירשור ממש קטן עכשו (4 הודעות) ואולי יגדל. מעניין מה קרה לו או לילדים שלו שכך הוא כותב..?

הקשר ההודעה

הוא לא גדל הרבה אבל מספיק כדי להבין שמדובר בביקורת עדינה של הכותב על אנשים שבאים לפורום גינון ומחפשים צמחים אינסטנט שלא צריך להשקיע בגידולם.

Shanice

New member
אור בקצה המנהרה?

שמתי לב לנתון הזה: 58% מהישראלים סבורים כי זוגות חשוכי ילדים מנהלים חיים ריקים מתוכן זה אומר שחלק מתוך 32% הישראלים הנוטרים מחזיקים דעה שונה, וחלק אחר נטולי דעה כלל בנושא?

XUXA141

New member
זה 42%. וזה יחסית טוב.

למדינה הפרימיטיבית שלנו, ואני לא יודעת אם בין משתתפי הסקר היו גם דתיים, חרדים או ערבים, שהם אוכלוסיות שיותר דעתניות בנוגע לילודה.

isola bella

New member
מצטערת אני עדיין לא רואה 'אור' בנתון הזה

כמעט 60% מהישראלים סבורים שזוגות חשוכי ילדים מנהלים חיים ריקים מתוכן ראשית, זה עדיין הרבה מדי שנית, אני מניחה שלפחות 58% מהאנשים (אם לא יותר) חושבים שלהיות רווק/ה ונטול/ה ילדים = בהכרח להיות 'ערירי,בודד,מסכן,ושות' (היינו 'צרה כפולה',ש גם אין זוגיות וגם אין צאצאים = דבר רע/איום/אומלל/נורא). איזולה בלה

XUXA141

New member
יש לי הרגשה שהרבה אנשים ענו..

מה שמצפים מהם להגיד, אפילו אם זה סקר אנונימי. יש אנשים שלא יעלו על דעתם אפשרות אחרת כדי שלא יחשבו עליהם רעות, אפילו אם זה סקר אנונימי.

efroch99

New member
מנוסח בצורה קצת עילגת

וחלק מהנתונים באמת גורמים להרמת גבה. בכל זאת מעניין (בהנחה שהנתונים נכונים).

למעלה