ידיעה טריה - אודום כבר לא בדאלאס

OrEl74

Well-known member
מנהל
ידיעה טריה - אודום כבר לא בדאלאס

לאחר שהוא לא ממש השתלב בדאלאס, לאמאר אודום הביע את רצונו לעזוב ובדאלאס החליטו לשחרר אותו.

אני לא ממש בקיא בנושאים האלה...
מישהו יודע אם הוא יכול לחתום בקבוצה אחרת או שהוא נשאר בלי קבוצה עד סוף העונה?

Anfield

New member
לא יכול לשחק בפלייאוף

אלא אם משוחרר לפני ה23 במרץ.
לכן אודום עכשיו יישב בבית ויתכונן לעונה הבאה.

דאלאס לא שחררו אותו

הם הגיעו להסכם שאודום בעצם עוזב את הקבוצה, אבל לא משוחרר. בכל מקרה הוא לא יכול לחתום באף קבוצת פלייאוף (מועד אחרון להחתמות לשחקנים שיוכלו לשחק בפלייאוף היה ה23.3).

החזוה שלו עדיין תקף, ודאלאס שמרו את הזכות לעשות עליו טרייד בקיץ (על החוזה, כיוון שהוא, כמו השחקן, גמור).

לא ברור לי מה קרה השנה לאודום.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אז אני לא מבין את הקטע

לא עדיף להם שהוא ישאר בסגל?
למרות שהוא לא הצליח להשתלב שם, אני משוכנע שהוא עדיין מסוגל לתרום להם בפלייאוף.
לא ברור לי למה הם "הקיפאו" אותו ככה.

AdAmD1

New member
כי הוא בכיין

שחקן שלא רוצה לשחק לא מועיל למורל של הקבוצה, בטח ובטח לקראת הלחץ שלפני הפלייאוף.
קשה לי לראות איזה קבוצה תקלוט אותו אחרי העונה הזאת, פחות בגלל היכולת ויותר בגלל שאני לא רואה איך קבוצה סומכת עליו שלא ירצה לברוח.

faaft

New member
איך אפשר להגיד שהוא שחקן גמור?!

רק בעונה שעברה הוא זכה בתואר השחקן השישי והיה אחד הטובים בליגה בתפקידו.

זה שדאלאס לא ידעו להשתמש בו זו בעיה שלהם. אודום עדיין שחקן מוביל בליגה, הוא פשוט לא קיבל את הביטחון מקרלייל העציץ.

הוא לייקר בדמו ובנשמתו, הייתי אומר שגם כל מה שקרה איתו בקיץ מאוד השפיע עליו, מבחינה אישית. פשוט כואב הלב שהוא לא איתנו יותר, שילכו לעזאזל כל הבאסים והקופצ'אקים.

AdAmD1

New member
דאלאס לא ידעו להשתמש בו?

קרלייל עציץ? על מה אתה מדבר תגיד לי?
קודם כל קרלייל נחשב לאחד המאמנים המוערכים בליגה.
ברגע שדיברו על להעביר את אודום הוא התחיל לבכות ודרש טרייד. דאלאס לקחו אותו ונתנו לו אין סוף הזדמנויות, בדיוק באותה עמדה שהיה בלייקרס כ3 וכ4 מהספסל.
הוא ניצל את זה כדי לזרוק bricks מכל טווח ולהיות עייף על המגרש.
התיאור היחיד שאני יכול לתת ללמאר על העונה הזאת זה חוסר מקצועיות. מההגעה בכושר מחפיר לפתיחת העונה ועד ה"געגועים" הביתה.

לאמר בייש את הקריירה שלו השנה וחבל.
כיידוע קובי רוצה אותו חזרה בקבוצה אבל יש את האגו שלו והסיכסוכון שלו עם הלייקרס שבעקבותיו הוא עזב, אולי נראה אותו בלוב-סיטי ואולי בכלל בגולדן סטייס או סקרמנטו

faaft

New member
אל תיתן לאליפות המקרית שלהם להטעות אותך

קרלייל תמיד היה ותמיד יהיה סוג של עציץ, באף קבוצה הוא לא הצליח בקריירה. אז שנה אחת הלך לו, בזכות הגדולה של דרק והצוות שנבנה שם. היום אנחנו רואים מה דאלאס שווה.

אודום לא קיבל ביטחון מהמאמן, 20 דקות עלובות יש לו העונה בממוצע, הכי נמוך ביי פאר בכל הקריירה שלו. איך אפשר להתבטא ככה?

QuickSilverAviv

New member
גמר המזרח, אחרי עונה רגילה מדהימה

ופלייאוף בינוני, עם ריבים עם בן וואלאס והפסד למיאמי שבסוף לקחה אליפות(05/06).

בדקתי

קרלייל עשה קריירה רצינית שכוללת את תואר מאמן השנה פעם אחת, שני גמרי ,NBA אליפות ושני גמרי המזרח בשלוש קבוצות שונות. כמו כן הוא היה זה שאימן את הפסטונס לפני האליפות של לארי בראון.

rapgamer4ever

New member
נכון, אבל דיברתם על אחרי בראון ולא לפניו

לפחות קוויקסילבר דיבר על התקופה הזאת ובלבל בין קרלייל לסונדרס.

QuickSilverAviv

New member
בהחלט, טעות שלי

קרלייל היה המאמן של אינדיאנה באותה התקופה אם אני לא טועה

ואליפות עם דאלאס

אחרי פלייאוף מעולה שבו קבוצה פחות טובה על הנייר ניצחה קבוצות טובות ממנה עם התעלויות במאני טיים. ואלו הדברים בהם היד של המאמן ניכרת. אז יש לנו מאמן שעשה רגילה מדהימה ולקח חבורה לא ממש מוכשרת לגמר המזרח ועוד אליפות בלי יתרון ביתיות כמעט בשום סדרה. לא יודע איך הוא הופך מכל זה לעציץ.

AdAmD1

New member
?

2002 מאמן העונה, 2003 למאזן הטוב בליגה עם הפייסרס, 2005 סיבוב שני בפלייאוף עם חצי קבוצה
ואודום קיבל את כל ההזדמנויות שאפשר, ואפילו עוד קצת. אתה ראית משחקים של דאלאס העונה? אני ראיתי דיי הרבה שלהם וברובם הוא פשוט מחטיא כל זריקה שהוא לוקח. יש גבול.
שלא נדבר שהוא פתח את הליגה בכושר פיזי של שבלול בערך.

Or Amit

New member
שניכם צודקים

אודום באמת הגיע לעונה בכושר זוועתי, אבל זה לא הופך אותו ל'שחקן גמור'
ומצד שני קרלייל באמת מאמן בינוני מאד (גם מייק בראון קיבל את 'מאמן העונה', אז מה?), אבל אי אפשר לתלות בו את האשמה על הכישלון של אודום העונה.

AdAmD1

New member
שחקן גמור בטוח לא

הבעיה היא שעכשיו קבוצות מובילות יחשבו פעמיים אם להחתים אותו.
בדאלאס הוא מקבל 9 מיל' לעונה, שזה לא מעט כסף שהלך לפח. אני לא רואה קבוצות משלמות סכום כזה לשחקן שיכול להחליט פתאום שהוא home sick ולהפסיק לשחק.
בגלל זה אני רואה אותו דווקא חותם באחת מקבוצות קליפורניה או פיניקס (דיי קרובה לל"א), לא בOKC\שיקאגו\מיאמי.

אודום לא שחקן גמור

רצף הארועים הזוועתיים שלו יכול להפיל כל אחד - הוא היה מעורב בתור נוסע בתאונת דרכים בה נהרג בן אדם ומישהו קרוב אליו נפטר. פלא שאין לו ראש לכדורסל?
בנוגע לקרלייל - הסטיגמות כאן זועקות לשמיים. לא ברור מה אדם צריך לעשות כדי להחשב למאמן טוב - לבן אדם יש כמה גמרי מזרח, גמר עם דטרויט, גמר עם אינדיאה ואליפות עם דאלאס. הוא לקח שלוש קבוצות שונות לטופ ולהזכירך בדטרויט לא היה כוכב על שסחב את הקבוצה על הגב, וזו לגמרי קבוצה של מאמן. את מאמן העונה שלו הוא קיבל בצדק (על העונה המעולה בדטרויט), זה לא המקרה של מייק בראון שלברון הפך אותו למאמן העונה. כשמייק בראון יצליח בשלושה מקומות שונים עם סגל שונה ואופי קבוצות שונה, גם הוא יחשב למאמן טוב.

למעלה