ידיעה במקומון באזור השרון

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member

מצ"ב לעיונכם ידיעה מהמקומון בסוף שבוע זה. את שדה התעופה של הרצליה הם (אנשי כפר שמריהו) רוצים להעביר משם (למרות שהם באו למקום כשהשדה כבר היה קיים) ועכשיו זה.

ארזS

New member
זה בקשר לרכבת בכפר שמריהו.

מצ"ב לעיונכם ידיעה מהמקומון בסוף שבוע זה. את שדה התעופה של הרצליה הם (אנשי כפר שמריהו) רוצים להעביר משם (למרות שהם באו למקום כשהשדה כבר היה קיים) ועכשיו זה.
זה בקשר לרכבת בכפר שמריהו.

david80

Member
../images/Emo46.gifמדוע חושבים שכביש מטריד פחות???

מדוע חושבים שכביש מטריד פחות???
מדוע תושבי מדינת ישראל כל הזמן נותנים זכות קדימה לכבישים הסואנים והמזהמים ויורדים על הרכבת כשבסך הכל רוצים להוסיף עוד שתי מסילות תמימות עליהם ינועו בעתיד רכבות מונעות בחשמל שאינם רועשות ואינם מזהמות??? דעתי האישית, במקום לבזבז זמן יקר בלתקוע את המסילה בתוך נתיבי איילון, צריך להרחיק את נתיבי איילון כמה שיותר מזרחה ואת ארבעת המסילות הקיימות והמתוכננות להשאיר צמוד, כפי שהם כרגע, לכפר שמריהו, אם כי, להוריד אותם למפלס שקוע (למניעת הטרדות רעש ופגיעה בנוף וכיו"ב) ולהקים סוף סוף את תחנת הרכבת הפרברית כפר שמריהו המגיע להם - כמו במדינות מודרניות אחרות בעולם! ייתכן ואגור בבינימינה, אבל, בכפר שמריהו לא תמצאו אותי! נקודה.

omer landau

New member
כן,ראיתי את זה גם בעיתון

כן,ראיתי את זה גם בעיתון
אבל כבר עכשיו אין ברירה הם יכלו במקום זה לפעול להקמת תחנה קטנה באיזורם דבר אשר היה יכול להיות מאוד יעיל

ארזS

New member
בחייאת רבאק

כן,ראיתי את זה גם בעיתון
אבל כבר עכשיו אין ברירה הם יכלו במקום זה לפעול להקמת תחנה קטנה באיזורם דבר אשר היה יכול להיות מאוד יעיל
בחייאת רבאק
מה אתה חושב ? הם צריכים רכבת ? הם לא יוותרו על ה- 4X4 שלהם . אפילו לקניות בסופר השכונתי 2 דקות מהבית הם יוצאים עם רכב שטח...

david80

Member
../images/Emo6.gifבמחאה אדאג שדוקא באיזור שלהם...

בחייאת רבאק
מה אתה חושב ? הם צריכים רכבת ? הם לא יוותרו על ה- 4X4 שלהם . אפילו לקניות בסופר השכונתי 2 דקות מהבית הם יוצאים עם רכב שטח...
במחאה אדאג שדוקא באיזור שלהם...
יטוסו הרכבות במהירות 200 קמ"ש!

מי הכותב את המאמר ??

מי הכותב את המאמר ??

תודה רבה ! אני זקוק לשם לצורך המשך

מיכל קאופמן דקל
כתבת הנדל"ן של "צומת השרון", היא חתומה על כל העמוד.
תודה רבה ! אני זקוק לשם לצורך המשך
הכנת הרשימה הביבליוגרפית שעותק ממנה קיבלת. אתה קיבלת את הרשימה עם 987 מקורות ביבליוגרפיים והיא מונה כרגע 1,424 מקורות. לילה טוב בני ותודה. נ.ב. אם אתה מגלה איזה "אוצר", שלח לי פרטים ואוסיף אותו לביבליוגרפיה המעודכנת שעותק ממנה ישלח אליך בשמחה אם הינך מעוניין. שלך, אביתר.

omer landau

New member
תמונות יפות..תודה.ועוד משהו

ועוד נדירות ביותר: שימו לב: !!!!!!!
קטר 123 בשיאו !!!
לבקשתך לצילום שלט על הקמת תחנת סוקולוב בכפר סבא,אז ככה ישנו שלט וקצת לפניו "בור" ענק עם עבודות בנייה יסודות ועוד קשה לצלם כי רואים אותו מרחוק ולא את הכיתוב

תודה לך בכל מקרה.

לבקשתך לצילום שלט על הקמת תחנת סוקולוב בכפר סבא,אז ככה ישנו שלט וקצת לפניו "בור" ענק עם עבודות בנייה יסודות ועוד קשה לצלם כי רואים אותו מרחוק ולא את הכיתוב
תודה לך בכל מקרה.

נצל"ש : אביתר, שאלה לי אליך

קטר 127 בחיפה - 1967
צילום: הנס קוהוט ! בצבעים המקוריים !!!!!!!!! המצרים !
סיפרת שהיית נוהג דרך קבע לסוע ברכבת מירושלים לתא-אביב כדי לקנות תקליטים נדירים בתל-אביב. מס' שאלות: 1. כמה נוסעים בממוצע היו יחד אתך ברכבת ה-2 1/2 קרונות ? 2. האם יש חנויות תקליטים עתיקים/נדירים/לאספנים גם בעיר הקודש ? 3. מה המרחק בכביש, פחות או יותר, מאזור בניני האומה בי-ם לתחנת בית-שמש ? שבוע טוב !

תשובות ליענק'לה:

סיפרת שהיית נוהג דרך קבע לסוע ברכבת מירושלים לתא-אביב כדי לקנות תקליטים נדירים בתל-אביב. מס' שאלות: 1. כמה נוסעים בממוצע היו יחד אתך ברכבת ה-2 1/2 קרונות ? 2. האם יש חנויות תקליטים עתיקים/נדירים/לאספנים גם בעיר הקודש ? 3. מה המרחק בכביש, פחות או יותר, מאזור בניני האומה בי-ם לתחנת בית-שמש ? שבוע טוב !
תשובות ליענק'לה:
1. בדרך כלל.....אני הייתי הנוסע היחיד
2. שמה של החנות המעולה בסגנון קאמדן-טאון בלונדון הוא "בלנס" והיא נמצאת ברחוב שץ 8 במרכז העיר. חנות מעולה לסופר נדירים ! 3. 27.5 ק"מ בדיוק !

אייל xxx

New member
תודה ד"ר על תמונות היפות ונדרות רק

קטר 127 בחיפה - 1967
צילום: הנס קוהוט ! בצבעים המקוריים !!!!!!!!! המצרים !
אם אפשר תמונה של הקטר G16-בצבע מצרים? דרך הגב קבלתי אתמול את התמונות שצילמתי איתך ועם ירון ויצעו טובים !!! גם רואים אותך ואת ירון בצילומים בתמונות שלי!! טוב אני רק מתחיל! ולילה טוב לך

יופי אחי ! אני מאוד שמח בשבילך ! -

אם אפשר תמונה של הקטר G16-בצבע מצרים? דרך הגב קבלתי אתמול את התמונות שצילמתי איתך ועם ירון ויצעו טובים !!! גם רואים אותך ואת ירון בצילומים בתמונות שלי!! טוב אני רק מתחיל! ולילה טוב לך
יופי אחי ! אני מאוד שמח בשבילך ! -
יש לי תמונות של קטרים 301-303 בצבעים מקוריים הלא הם 161-163 אך אסרוק אותן מתי שיהיה לי יותר זמן. אני מקוה לראות כאן בפורום את התמונות שלך מהטיול המשותף עם ירון ואיתי. לילה טוב ובהצלחה ! שלך, אביתר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה