ידיים חמות

• פותח הנושא o33
  • פורסם בתאריך

o33

New member
ידיים חמות

האם קורה לכם שהידיים נורא מתחממות? ואז הן חלשות נורא?

שלום לך...

האם זה קורה לך בשתי הידיים באותו זמן? רק בידיים או גם ברגליים? לאמא שלי זה קורה.. אבל ברגל אחת.. אחת חמה נורא והשנייה קפואה.. לאמא שלי אמרו שיכול להיות שזה קשור למחזור הדם.. התייעצת עם רופא בעניין הזה? תרגיש טוב והמון המון בריאות..

ayelety1

New member
אני סובלת דוקא מרגליים קפואות..../images/Emo186.gif

ואין לי כל בעיה במחזור הדם,אז אני מייחסת את זה לנפלאות הטרפצת..(גם אם לא אשמתה,מגיע לה..
)

pomela23

New member
גם לי תמיד קר בכפות ידים/רגלים

אף פעם לא חשבתי שזה קשור לטרשת, למה זה נראה לך קשור? חשבתי שגם בזה אני "מוזרה", קר לי בידיים אפילו באמצע הקיץ בחמסין

ayelety1

New member
במסגרת הבדיקות לאחר התקף העין

עשו לי בדיקות מקיפות הנוגעות לכלי הדם,כך שאני יודעת בוודאות,שבאגף ההוא(טפו טפו)מצבי תקין. פעם התייחסו לתופעה פה בפורום,וגילינו שרבים ה"שלגונים" האנושיים בין כתלינו..

Yaron5000

New member
אם בטמפרטורה עסקינן…../images/Emo186.gif../images/Emo42.gif

התופעות שלכם קטנות עליי חבר'ה…
מה תגידו אם אני אגיד לכם שאצלי למשל יש ימים (לא תמיד) שאני מזרים מים קרים על הידיים ואני מרגיש שאני בעצם מזרים מים חמים ! חסכוני או לא ?
... לא, אני לא אהבל (בדרך כלל), בדקתי את זה עם שאר בני הבית ותאמינו לי שהבויילר נמצא רק אצלי בכפות ידיים…

chukchuk 100

New member
מכירה את זה אחרת....

כפות רגלים קפואות ברמות היסטריות וראש בוער... ואז קשה למצוא פוזיציה עם השמיכה- כי חם נורא/ קר מאוד...

dafna965

New member
קור\חום

חייבת להגיב. גם לי רגל אחת קרה והשניה הרבה פחות. אבל זה יותר בהרגשה הפנימית. בלילה ההרגשה הרבה יותר קיצונית ומטרידה כששוכבים. ולפעמים הרגליים פשוט בוערות. לך תבין! הרושם שזה כן זרימת דם או כלי דם. איך אפשר לבדוק זאת? והאם בכלל יש פיתרון אפשרי. תראו אם להרבה יש תופעות דומות סימן שיש קשר לידידתינו הטרשת.

הדבר היחיד,שמזכיר את הנושא הוא

כדלקמן: כפות הידיים של רתחו ושרפו מרוב.חום יש גבול לכמה אני יכולה להרטיב את כפות הידיים במי קרח,כדי להקל על הכאב של השרפה. אחרי שבוע,נשברתי והלכתי לדר' מוסברג,הידועה לטובה וסיפרתי. היא בדקה כרגיל את כל הבדיקות הקליניות.(אצבע-אף,הליכה עקב-אגודל,הליכה על עקבים,וכמובן ה-
המפורסם וכו') אחרי הבדיקה:זה לא התקף,את במצב מצוין. אני באותו זמן הפסקתי לנהוג.נסעתי רק במוניות.פחדתי שפתאום הכאב יהיה נוראי,שאעשה שטויות נוראיות בנהיגה. אחרי שבועיים נשברתי וחזרתי לדר' מוסברג. תקשיבי לי טוב דוק: "למה אני צריכה לסבול בגלל האקדמיה שלכם?כפות הידיים שלי שורפות. זה נורא,הפכו "לסנה הבוער שלא אוכל".הרי אין לכם שום בדיקה עבור תחושות" בסדר נורית,אני אתן לך ערוי סטרואידים 3 ימים.אני:המשפחה ממש מודה לך. אחרי חודש הייתי אצל ד"ר סרובה בתל השומר (שחודש לפני הביקור לפני מוסברג הייתי אצלה)וסיפרתי על מה שקרה בחודשיים ושקיבלתי אצל ערוי אצל מוסברג. התגובה של סרובה:אני לא הייתי נותנת לך סטרואידים.תגובה קצת כועסת "למה אני צריכה לסהול האקדמיה שלכם...." סרובה:זה ,מה ,שאמרת למוסברג? אני:ברור .מה המצאתי את זה בשבילך? סרובה:גם אני הייתי נותנת לך סטרואידים.(המשפחה מודה לך) הכי מצחיק שהיתה מתמחה בנוירולוגיה אצלה.ביקשתי מסרובה,שתתן לי הפנייה ל-MRI ע"ש צוארי.היא פרצה בצחוק:בתנאי ,שתסבירי למתמחה למה ביקשת. (אני עורכת דין לנזקי גוף.בקיצור לעורכי דין, כאלה יש המון ידע רפואי) אני לסרובה ולמתמחה:זה ברורר.אם כפות הידיים שורפות ,ברור ,שיש לי פלאקים נוספיפ בע"ש צווארי. הלכתי לMRI,לקחתי את התוצאות והבאתי לסרובה.תראי לבד,עכשיו את מאמינה לי ,שכפות הידיים שרפו לי?(היו 2פלאקים חדשים בע"ש צווארי) סרובה:בכל מקרה הייתי מאמינה לך. סתם קוריוז: נרדמתי בתוך המכשיר,ישנתי שינה עמוקה עד כדי ,שהרופאה צעקה כדי להעיר אותי "נורית הכל בסדר? הכל בסדר ...אני: כן אני ישנה למה את מפריעה לי ?" לילה טוב לכל החברים
נורית

למעלה