ידידה בעייתית... מאוד

Jon Dahl

New member
ידידה בעייתית... מאוד ../images/Emo4.gif

שלום!!! אני חבר חדש כאן... הסיפור שלי הולך ככה: יש לי ידידה, הידידה הכי טובה, כבר יותר מחצי שנה. במשך הזמן התחלנו להתקרב קצת יותר מידידות, התחלנו "להימרח" אחד על השני והתנשקנו לא מעט באיזו תקופה מסויימת של שבועיים... היא כל הזמן אומרת לי כמה היא אוהבת אותי, מתה עליי והספיקה להגיד לא מעט את המשפט "כשנהיה חברים..." לפני שנה היא נפרדה מחבר שלה, שהתחיל לעשות לו פוזות ואמר לה שהוא מקנא, שהוא הוא לא מסוגל לראות אותנו כידידים. מאז שהוא אמר את זה, לפני כמה חודשים, אני לא מסוגל להיות איתה לידו. אני מקבל ממנה יחס של מלך כשאני איתה לבד, אבל כשהיא איתו היא לא רואה אף אחד ממטר, ובטח לא אותי... דיברתי איתה על זה, זה לא כל כך עזר, והידידות שלנו, עד כמה שהיא טובה, ממש לא יציבה... כל יום זה סיפור חדש... לגבי הקטע שהיה לנו שחרג מהידידות - היא אמרה לי שהיא מאוד נמשכת אליי וכשהיא נמצאת לידי היא רוצה לנשק אותי... אמרתי לה שאם נמשיך להתנשק ולעשות שטויות אז אנחנו מהר מאוד נפסיק להיות ידידים טובים, היא הסכימה איתי והחלטנו להפסיק... מאז היא ממשיכה, בלי נשיקות, אבל נדבקת ונמרחת... אני מרגיש שהיא משחקת בי... יום אחד היא אומרת "יש לי תחושה שנהייה חברים בקרוב" וחותמת בנשיקה, יום אחרי זה היא פונה אליי ב"אחי!" מאוד מזלזל... אני - אוהב אותה וגם נמשך אלייה, אבל מסוגל מאוד להישאר ידיד טוב שלה אם היא לא תרצה יותר מזה. מה לעשות?! * להגיד לה חד משמעית שאני רוצה שנישאר ידידים טובים ושלא יהיה בנינו שום מגע? * להעמיד אותה בשאלה חדה וברורה של "פעם אחת ולתמיד - תגידי מה את רוצה ממני!!!"? * לפתוח את הסיפור על האקס שלה ולהגיד לה כל מה שאני חושב על הקטע הזה? * להתוודות בפניה שאני אוהב אותה? אם יש לכם/ן רעיונות, אני מאוד אשמח לשמוע...! תודה רבה על הסבלנות ויום טוב! מחכה לתגובות...

Nitzang

New member
תגובה:

"לפתוח את הסיפור על האקס שלה ולהגיד לה כל מה שאני חושב על הקטע הזה", זה דעתי.. אבל תתפוס איתה שיחה ולדעתי דווקא נחמד ככה שידידה עושה איתך סטוצים אבל אם אתה אוהב אותה אז פשוט תהיה כנא איתה נ.ב בהצלחה אח שלו :p

Law Ho

New member
אני קורא את ההודעה שלך

וכל ההודעה שלך זועקת "מה??.. מה את רוצה ממני? תעזרו לי לגלות מה היא רוצה ממני!!!!" אבל אתה לא יכול להגיד לה דבר כזה. פשוט תיגש אליה ותגיד לה ש"אני - אוהב אותה וגם נמשך אלייה, אבל מסוגל מאוד להישאר ידיד טוב שלה אם היא לא תרצה יותר מזה. " (כדבריך). ואז תגידי לה "אז מה את אומרת??". אם אתם נהיים זוג אז תדבר איתה ותסכמו שאם לא מצליח ביניכם אז אתם נשארים ידידים ולא משנה מה. זה מאוד חשוב! חח אני שכחתי את הסיכום הזה וחבל!

I want u

New member
אני מבינה לבעיתך

אתה שמת לב שאתה אמרת את כל מה שצריך לעשות?!. תאמין לי אם אתה לא רוצה מגע בינכם אז תגיד לה את זה, אם היא לא מסכימה את זה אומר שאתה ממש חתיך ומנשק מציון ולכן היא רוצה אותך. אם את לא יכול לסבול את מה שקורה עם האקס שלה, תדבר איתה שזה לא סוג של חברות ש"את" כל הזמן אומרת שאת אוהבת "אותי" ואז ליד האקס שלך את לא רואה אותי ולא מתנהגת אלי, כאילו שאני אוויר, אם את באמת אוהבת אותי אז תתיחסי אלי

../images/Emo24.gif

בוקר טוב...וברוך הבא לפורום....
כל השאלות שהעלת..הם גם התשובות, כן,את כל השלבים האלה תעשה, תפוס אותה לדיבור,תאמר לה הכל, תאמר לה על ענין האקס, תאמר לה,שאתה מרגיש שהיא משחקת בך, תשאל אותה-"מה את רוצה ממני?!?!?" ולקינוח, תאמר לה שאתה אוהב אותה. וכן אתה מוכן להשאר ידיד שלה, אבל היית רוצה יותר מזה. בהצלחה...ואל תפחד לומר מה אתה מרגיש וחושב, זה עדיף מכל ה"אילו" שיוצרו אם לא תשאל. בהצלחה.......

Jon Dahl

New member
תודה רבה לכולכם ../images/Emo13.gif

...עזרתם לי מאוד!!! אני אתחיל לבצע את כל ההמלצות שלכם כבר בשבוע הקרוב! אם עוד מישהו רוצה להגיב ולתרום ל את דעתו - אני אשמח... תודה!

אם איבדת תקווה שתישארו ידידים

אז תגיד לה שאתה אוהב אותה ותתן לעניינים לזרום משם (ושיהיה לך ממש בהצלחה עם זה כי זה סיוט בדרך כלל). אם אתה עוד חושב שיש סיכוי טוב שתישארו ידידים אז פשוט תגיד לה שזה לא נמשך ככה יותר ושתחליט מה יותר חשוב לה... בכל מקרה אם אתה ידיד טוב שלה מגיע לך יחס גם כשהיא עם האקס, לא? תגיד לה על זה, אל תשאיר הכל בבטן :) בהצלחה...

אמממממ לדעתי כדאי לך

להגיד לה שאתה רוצה שהכל ישאר כאילו אתם ידידים... כי חברות באות והולכות אבל ידידות נשארות לנצח.. אני חושבת שלא שווה להקריב ידידות טובה וכנה באמת בשביל קשר.. כי אחרי קשר לא חוזרים להיות ידידים באותה קרבה כמו קודם אני בטוחה.. אז לודעת זה מה שאני הייתי עושה
מקווה שעזרי איכשו לפחות קצת :) ובהצלחה!

Jon Dahl

New member
התפתחויות קטנות ../images/Emo98.gif

...אז אחרי הכל, אני יותר נוטה ללכת בכיוון של Westlife My Life. דיברתי עם הידידה שלי קצת על כל מיני נושאים: ה"אחי" שהיא אמרה לי לפני כמה ימים היה בכוונה כדי להציק לי קצת, ככה היא אומרת, והוא סך הכל היה די בצחוק... ואין לי ממש בעיה עם זה, כי אמרתי לה שהיא פשוט לא הצליחה להציק לי חחח... היא ממש התבאסה שלא הגבתי לה לזה
חוץ מזה, היא הבהירה לי שאין מצב בעולללם שהיא חוזרת לאקס שלה, היא לא רוצה אותו בכלל... ושהוא קצת מעצבן אותה לאחרונה - אבל... כל זה בטח בגלל שיש לו חברה חדשה בחודשיים האחרונים, ובגלל זה אני מעדיף לא להיות "מה שנשאר" וללכת קדימה... כשאנחנו ביחד אני משתדל שלא נימרח ולא נעשה שטויות, אבל בצורה ממש עדינה כדי לא לאבד את הכיף והצחוקים איתה... היום אני יוצא לבלות איתה קצת בים - אנחנו מבלים דווקא לא מעט ביחד, לבד... אז אני רק יכול לאחל לעצמי שנמשיך להיות ידידים טובים מאוד כמו עכשיו, לפחות בחודש-חודשיים הקרובים... ואני אעדכן
ה-מ-ו-ן תודה לכל מי שטרח לקרוא ולעזור!!!

Jon Dahl

New member
...המשך...

אז למי שיצא לעקוב קצת אחרי הסיפור, שמסתכם רק בשתי ההודעות האלה כאן למעלה - אז הנה ההמשך: כתבתי בהודעה הקודמת שלקחתי החלטה, בעזרתכם, שעדיף שנישאר ידידים טובים... וגם כתבתי שאני סתם ככה יוצא איתה לים היום בערב... אז חזרתי איתה עכשיו מהים, אחרי ש... שוב התנשקנו, כמה פעמים, כשהפעם האחרונה שהתנשקנו הייתה לפני חודש בערך
היא אמרה לי שאני מאוד חשוב לה, ואמרתי לה גם כי זה באמת ממש נכון, ודווקא אז התנשקנו... אולי קצת אבסורד, כי הקטע שאנחנו חשובים אחד לשני גם אמור להגיד שלא היינו רוצים לוותר על הידידות הטובה הזאת, כי בשורה התחתונה אין מצב שייצא מאיתנו זוג בקרוב, נראלי (?!) אני באמת לא יודע מה הקטע, כי שנינו לא מסוגלים להתאפק הרבה כשאנחנו אחד ליד השני... אז אני לא בטוח שאני מצטער שעשיתי את זה, אבל זה בטוח יכול קצת לבלבל... אני חושב שאני לא הולך לדבר איתה על זה הרבה, אלא לנסות להעביר את זה כאילו שום דבר רציני לא קרה... מישהו יכול לתת לי את הדעה שלו בבקשה??? כדאי באמת להעביר את זה ככה מבלי לעשות מזה סיפור רציני?... כדאי משהו אחר?! מה אתם חושבים??? תודה מראששש...!

המממממ יש לי רעיון

אני בעיקרון קצת נגדו בד"כ, אבל אם אתם רוצים להיות רק ידידים ואתם באמת נמשכים אחד אל השני עד כדי כך אז אולי תנסו להיות יזיזים? זה יכול להיות פתרון... אם לא אז או שתרסנו את עצמכם..
חחחח או שבכל זאת תהיו סתם ידידים ככה רק שמדי פעם תתנשקו או משו.. חח לודעת.. אין לי הרבה רעיונות למצב כזה..

אני לא חושבת ש...

אתה צריך ללכת לדבר איתה.. תן גם לה לחשוב על מה שהיא באמת רוצה.. תן גם לה לבוא ולדבר איתך על זה.. ואם היא לא תעשה את זה.. אז פשוט תמשיכו להיפגש ולהתנהג כאילו הכל רגיל.. אני לא חושבת שלהמשך אחד לשני סותר תידידות או הורס אותה.. אם זה לא מפריע לכם.. אז פשוט תמשיכו בזה.. כל עוד לא מעורבים בזה רגשות ואפח'ד לא נפגע.. אני לא חושבת שיש לכם ממש על מה לדבר...

Jon Dahl

New member
...אני הולך עם סקסית בטירוף 15 ../images/Emo98.gif

Westlife My Life, הצעת היזיזות שלך אפילו לא נשקלה אצלי חחח... אבל בכל מקרה - תודה על ההצעה הנדיבה
אחרי הכל - אנחנו ידידים טובים מאוד וממש לא שווה להרוס את זה על שטויות... סקסית בטירוף 15 - נראלי שאת צודקת מאודדד... לתת לה לחשוב על זה - אם היא תרצה לדבר על זה אז סבבה, אם לא אז חפיף והכל כרגיל... אני כבר די התרגלתי לרעיון שאנחנו לא הולכים להיות חברים בקרוב, אז לא ממש איכפת לי שלא יהיה כלום בקרוב, ומה שהיה אתמול בים יישאר חד-פעמי... אבל לגבי זה אני בטוח - לא יהיו עוד קטעים כאלה של נשיקות סתם... תודה לכולכם...! עוד רעיונות, הצעות, תגובות ומחשבות ייתקבלו בכיףףף!!!

pettel peleg

New member
אופ....

אולי תהיו ביחד?? אני לא מבינה אותכם, כאילו אני כן, אבל אני לא....כי בסופו של דבר, אני חושבת שזה יתפוצץ לכם בפרצוף...איכשהו... אני לא מבינה, דיברת איתה על קשר??

Jon Dahl

New member
תגובה לתגובות שלכם ../images/Emo9.gif

pettel peleg, קודם כל - אני חייב להודות שהעלת לי חיוך גדול על הפנים עם שאלת המחץ שלך במשפט הפותח: "אולי תהיו ביחד??"... והתשובה שלי - גם אני שואל את אותה שאלה כבר חצי שנה!!!
...וקצת יותר ברצינות - הילדונת לא החלטית, היא נמצאת במצב כזה שהיא עוד מרגישה טיפה מחוייבות לאקס שלה שהיא עצמה זרקה לפני 8 חודשים בערך... ולמה?! כי הוא בכה לה שהוא מקנא שהיא ואני ידידים... השורה התחתונה אומרת שלא משנה כל כך מה הסיבה - אני לא חושב שהיא מוכנה לחבר ורוצה חבר, וזה גם לא משנה כרגע מי... ותשובה לשאלה שלך, אם דיברנו על קשר - אנחנו ידידים כל כך טובים שזה מוזר פתאום לדבר על דברים כאלה יותר מידי ברצינות... צחקנו קצת על זה, השתעשנו ברעיון, ואפילו רמזנו אחד לשני לא מעט - אבל תכל'ס עובדה שאנחנו עדיין רק ידידים ולא ממש מודעים מה אנחנו רוצים אחת מהשני (
) Westlife My Life, חחח אני שמח שבסוף הסכמת עם סקסית בטירוף 15
ו... Serendipity2, אני חושב שכל מערכת היחסים הזאת פשוט בכלל לא הולכת לקרות...! אני חושב שאין לי, ואולי גם לה, הרבה ברירות חוץ מלהישאר ידידים טובים כמו שהיינו עד היום, אבל ברור שאין מצב שאנחנו ממשיכים לעשות שטויות שלא שייכות לקטגוריה של ידידים... שוב, תודה לכם, ואני תמיד פתוח לעוד תגובות!

Serendipity2

New member
אבל..

כמה זמן כבר תוכל להעביר את זה מבלי לעשות סיפור מזה??? בשלב מסוים זה לא יהפוך לרציני יותר? אולי לפני שזה באמת הופך לקטע כדי לך לברר הכול עכשיו.. מה אתה רוצה, מה היא רוצה, מה אתם הולכים לעשות בקשר למערכת היחסים הזו?

Jon Dahl

New member
תגובה לתגובות שלכם ../images/Emo9.gif

...בגלל שאני מסתבר לא הכי חזק בפורומים - אז רק בשביל הסדר הטוב אני מעלה את ההודעה הזאת שוב: pettel peleg, קודם כל - אני חייב להודות שהעלת לי חיוך גדול על הפנים עם שאלת המחץ שלך במשפט הפותח: "אולי תהיו ביחד??"... והתשובה שלי - גם אני שואל את אותה שאלה כבר חצי שנה!!!
...וקצת יותר ברצינות - הילדונת לא החלטית, היא נמצאת במצב כזה שהיא עוד מרגישה טיפה מחוייבות לאקס שלה שהיא עצמה זרקה לפני 8 חודשים בערך... ולמה?! כי הוא בכה לה שהוא מקנא שהיא ואני ידידים... השורה התחתונה אומרת שלא משנה כל כך מה הסיבה - אני לא חושב שהיא מוכנה לחבר ורוצה חבר, וזה גם לא משנה כרגע מי... ותשובה לשאלה שלך, אם דיברנו על קשר - אנחנו ידידים כל כך טובים שזה מוזר פתאום לדבר על דברים כאלה יותר מידי ברצינות... צחקנו קצת על זה, השתעשנו ברעיון, ואפילו רמזנו אחד לשני לא מעט - אבל תכל'ס עובדה שאנחנו עדיין רק ידידים ולא ממש מודעים מה אנחנו רוצים אחת מהשני (
) Westlife My Life, חחח אני שמח שבסוף הסכמת עם סקסית בטירוף 15
ו... Serendipity2, אני חושב שכל מערכת היחסים הזאת פשוט בכלל לא הולכת לקרות...! אני חושב שאין לי, ואולי גם לה, הרבה ברירות חוץ מלהישאר ידידים טובים כמו שהיינו עד היום, אבל ברור שאין מצב שאנחנו ממשיכים לעשות שטויות שלא שייכות לקטגוריה של ידידים... שוב, תודה לכם, ואני תמיד פתוח לעוד תגובות!

למעלה