יבש פה!

Shusho

New member
יש לי מטרה נעלה יותר

לחיות מחוץ לבית בזמן הלימודים... בלי לעבוד בשנת לימודים הראשונה. זאת אומרת לחסוך כסך למחיה לשנה שלמה :|

svety

New member
אני בחרדות מפסח.../images/Emo190.gif

באמת. אף פעם לא הייתי בסדר פסח [כאילו, הייתי פעם אחת, בגיל 6 בערך, הייתי פחות משנה בארץ ולא באמת הבנתי מה הולך שם ומה רוצים ממני אז זה לא נחשב.]. השנה אני הולכת לסדר אצל המשפחה של עומר. ואין לי מושג מה הולך להיות שם ואיך להתכונן לזה נפשית ומה ללבוש וכל מיני ירקות שכאלו. אני לא צריכה להרשים אותם כי כולם מכירים אותי והמשפחה המצומצמת מתה עליי, ואני מניחה שגם המורחבת יותר, אבל עדיין. מה קונים במתנה להורים שלו?! מה לובשים?! איך עוברים את ה...דבר הזה בלי להשתכר?! בבקשה תרגיעו אותי

Shusho

New member
תלבשי משהו לבן

אל תקני משהו לבית!! זה מעצבן. תקני שוקולד כשר לפסח או משהו. והסדר הולך ככה (לפחות במשפחה שלי...): א. קוראים משהו ב. כולם אוכלים מאכלים לא טעימים ומחכים להקראה ג. קוראים עוד הרבהההההההההההה (ואצלנו חופרים על פירושים. משפחה של דתיים). ד. זה חוקי לכרסם מצות עד שמגיע האוכל. ה. מתישהו מחביאים את האפיקומן ואז קשה להתרכז במה שסבא/אבא/הבן אדם שבסבב קריאה אומר, כי כולם צורחים ורצים ומחביאים אחד מהשני ו. אל תשתי כוס מלאה של יין כל פעם שכתוב... גם שלוק זה סבבה. למען האמת אצלנו אף פעם לא משתכרים בפסח. ז. מתישהו יגיע האוכל. ווהו. מבחינתי פסח זה החג הכי משפחתי בעולם. למזלך כבר מכירים אותך שם, את לא תהיי תקועה בין המון דודות "טובות" כאלה שלא יהיו חביבות.... אבל תתכונני לשאלות כמו "נו, מתי מתחתנים?". אני מקבלת אותן כל אירוע משפחתי כבר ארבע שנים, פסח זה ההיילייט של כל הדודות השדכניות
טוב אני חוזרת לעבוד ביי

svety

New member
כשל"פ לא מעניין אותם,../images/Emo190.gif

למה לא לקנות משהו לבית? יהיה סדר לא גדול במיוחד, בערך 20 איש. אין לו דודות שדכניות, תודה לאל. פוווווווווווווווף אני לא לובשת לבן!!!!!!!!!! מתי שופינג לארוחת חג

l i o r a n g e

New member
תקני איזה קערה או משהו

אבל לא משהו מזעזע במיוחד ולא קסילופון. כן, פעם קיבלנו קסילופון.

אור enjoy

New member
גם אנחנו קיבלנו קסילופון!

מחו"ל! אחד המגניביםםםםםםם ודווקא אהבנו אותו!

l i o r a n g e

New member
אז זהו,,

הדודה הזו הייתה בטוחה שזה תחתית לסירים ורק כשפתחנו את זה ראינו שזה קסילופון. חוץ מזה, אתם משפחה מוזיקלית ובטח כולם יודעים לנגן על זה באך ודוסטויבסקי, פה רק אמא יודעת לחרבש את יונתן הקטן ואני את השיר המציק הזה מצלילי המוזיקה.

innocence

New member
אל תדאגי, זה לא כזה נורא..

עשיתי את הסדר אצל החבר כבר פעמיים, וזה באמת לא כזה נורא. רק תחייכי הרבה לכל הדודים והדודות, אל תזרקי לאוויר יותר מדי ציניות ואל תיראי כאילו האוכל מגעיל לך.

innocence

New member
לפסח הראשון אצלם לבשתי שחור,

אני לא חושבת שזה משנה כל כך איזה צבע, כל עוד זה לא נראה כאילו מצאת את הבגדים בפח P:

l i o r a n g e

New member
אז ככה,

מה לובשים? מה שיפה ונוח. מה עושים? זורמים! נותנים לך אוכל? תאכלי. נותנים לך שתיה? תשתי. חוץ מזה, כולה 4 כוסות יין לא 27584568456

l i o r a n g e

New member
גם אני

אבל אני לא מרברבת בגנים רוסיים ויכולתי לשתות בשכל [אהמ סווטה]

svety

New member
דווקא יין זו נקודת תורפה אצלי.../images/Emo190.gif

בואי נגיד ש... כוס יין עושה לי מה שבקבוק וודקה לא עושה לי.

ינקיפנק

New member
Kitty.

והחבר הלך לצבא. תאו איזה חתולה חמדמדה יש לי עכשיו! קוראים לה מרטינה (מארטי) ז'וז'ו הראשונה. מיאו.

למעלה