יבש פה, יבש.. אבל סופסוף הסדרות חוזרות

always be me mc

New member
יבש פה, יבש.. אבל סופסוף הסדרות חוזרות

(טוב, כמה כבר נראה לי חזרו חח) מתרגשים? וכן, אני סמויה פה, אבל עצוב לי על הפורום אז אני מגיבה
בגלל שאני לא עוקבת אחרי סדרות בקצב ארה"ב כמעט בכלל אז היה בסדר... כן, רואה יותר כבלים שבדרך כלל מפגרים מאחור אבל היי, לפחות ניקיטה לא יצאה לי לפיגרה איפה שהיא משודרת
עונה 1
המ, רק בונז עשתה לי צרות
סופסוף אבל עונה 5
בכל מקרה, לא על הכבלים באמת התכוונתי עכשיו לדבר, אלא על הסדרות החוזרות והעונות החדשות שאתם רואים. אז מה, יש סדרה שאתם מצפים לחזרתה במיוחד? אני נורא מצפה למגרש ביתי (חוזרת ב-11 לינואר), אני אשכרה מרגישה כאילו היא שנים לא שודרה

נכון....

(על הפורום) הייתי חייב לציין ששנת 2012 נפתחה עם סדרה חדשה, WORK IT, וכבר עכשיו קוטלים אותה בצורה רצינית. מסתבר שהסדרה החדשה הראשונה לשנה החדשה היא אולי הסדרה הגרועה ביותר בכל עונת השידורים הנוכחית. בטוח יש לה את הרעיון המטופש ביותר (שני גברים לא מוצאים עבודה אז מה הם עושים? מתחפשים לנשים ומתקבלים לעבודה! וכל הבדיחות בסיטקום הזה צפויות). וחבל כי Amaury Nolasco משתתף בה (נמלטים, הסרט הרע מקס פיין, מרדף). וגם הרייטינג לא היה להיט. בקשר לסדרה החדשה השניה לשנת 2012, Jane by Design, אין לי מושג כי עוד לא ניסיתי אותה. מ- ABC FAMILY אז אפשר לנחש איך זה הולך להיות.

always be me mc

New member
תודה על התגובה.

(מקווה שהמצב של הפורום איכשהוא ישתפר, כיף לבקר פה) חחחחח WORK IT חחח I don't think it's gonna work
- וברצינות, תודה על התיאור הזה. זה לא נשמע טוב ולא נראה טוב ו-ABC מה חשבתם לעצמכם?! לא שממש ראיתי אבל כבר לא היה עדיף להשאיר את Better With You? אוי ואי ככה להתחיל את השנה החדשה
פתאום Whitney נראה איכשהוא יותר נורמלי (מדברת על הפרומואים הלא מצחיקים וכי בחיים לא אראה את התוכנית) בלע, בקיצור הסדרה תמות מהר אה? ABC Family יש להם תוכניות טובות, לא?
מניסיון שלי זה ככה. אבל מה זו התוכנית הזאת בדיוק? נראה לי קראתי וכבר נפל לי מהראש
ובהצלחה ל-CW ול-NBC חח מסכנים, אחרונים ברייטינג.

Guid

New member
ABC Family יכול להיות אחד משני דברים-

מצויין או דביק. זכורה לי לטובה קיילXY שהייתה סוף הדרך, אבל את Greek לא יכולתי פשוט לסבול. את Jane By Design אני בהחלט מתכנן לנסות. נקווה לטוב

אצלי......

זה אפילו התחלף באמצע עונה (למרות שיכול להיות שזה מלכתחילה היה ככה ורק באמצע שמתי לב).

always be me mc

New member
גריק דווקא נראה טיפשי-חמוד שכזה

אבל כן, קייל XY באמת היה משהו. אהבתי את זה למשך תקופה מסויימת. ובהצלחה

reasonforall

Active member
ראיתי את שתיהן

לפחות את העונות הראשונות (הפכו משעממות. חזרו על עצמן).

amittv

New member
אמריקן אידול ו-The Voice

העונות האחרונות של אידול היו נוראיות אבל שלבי האודישנים עדיין מהנים

always be me mc

New member
לא ראיתי את עונה 10 של איידול

אבל כן, מסכימה. אין, התוכנית לא מה שהייתה פעם
(פעם היה גרנדיוזי ועם זאת מרגש, באמת היו אחלה מתמודדים, הופעות חבל על הזמן...) ו-The Voice נשמע נחמד. הישראלי לא
בקיצור תהנה
ותודה על התגובה.

spiceupmylife1

New member
בשעה טובה :)

אני שמחה מאוד שהסדרות שלי חזרו מהפגרה הקצרה: איך פגשתי את אמא גליי גוסיפ גירל 90210 ניו גירל 2 broke girls once upon a time (ביום ראשון יאיי!!) ומפגרה ארוכה: שקרניות קטנות הוחלפו בלידתן משחק השקרים ומחכה לאיידול ולthe voice ועד סדרות שחוזרות מפגרה קצרה או ארוכה

o0Invisible0o

New member
אצלי עוד לא חזרו...

אז אני עוד לא שם..אבל השבוע חוזרות נקמה והאנטומיה!! יאיי! אני הכי מחכה למד מן..אבל זה באיזה מרץ נראה לי..נצח.
אה ולפארקס אהובתי כמובן.
מה שכן אני עכשיו בדרכי לראות את work it רק בגלל השנאה העזה כלפיה..אם היא הייתה מתקבלת בשקט הייתי נשארת אדישה [הפרומואים נראו זוועה] אבל עכשיו אני כבר באמת סקרנית.

always be me mc

New member
חחח בא לך לראות Work it ולסבול, אה?

לא מספיק מה שאומרים, מה שרואים [מהפרומואים]? סתם, סתם. אני מבינה את המשיכה לראות עד כמה זה רע .אני לא מתפתה לראות את התוכנית הזאת, אבל בוא נגיד שסרט ששונאים מעניין לפעמים לדעת, לראות למה בדיוק מדברים עליו ככה, להשתעשע עם כמה שזה רע
בהצלחה עם זה
ספרי חוויות עם בא לך חחח

Guid

New member
סופסוף זה מסתיים, אבל...

יש עוד שבוע שלם עד שתחזור הסדרה שאני מחכה לה- פרינג'! ואני מאוד מקווה שהפעם הם ייתנו גז, אחרת היא באמת תתבטל העונה. אבל בכללי אני מחכה גם ל-Once, גלי, איך פגשתי את אמא, גרים, person of interest, ויומני הערפד! (רק עוד יום וחצי!!)

always be me mc

New member
תודה על התגובה :)

פרינג', פרינג'... ראיתי קצת ממנה, נחמדה התוכנית אבל בעיקרון לא הטעם שלי. בכל מקרה באמת מעניין מה יהיה איתה. מה שבטוח למעריצים מגיע סוף כמו שצריך. מקווה שיסתדר לכם

SharonPL

New member
לא ציפיתי, אבל הפגרה עברה לי יחסית מהר

השבוע כבר שודרו פרקים של HIMYM ו - 2 broke girls שכבר הספקתי לראות ובשבוע הבא פרינג' חוזרת (
) וגם מחלקת גנים ונוף ו -Once Upon A Time. מחכה גם למתים המהלכים (12/02) ומשחקי הכס (15/04).

reasonforall

Active member
בשעה טובה!

מחכה ל'איך פגשתי את אמא', 'Once Upon', 'האנטומיה'. 'ספרטקוס' חוזרת בסוף החודש (נקווה שתיהיה עונה טובה) וקצת אחריה גם 'המתים המהלכים' (אחרי פגרה קצרה יחסית). בין לבין גם 'נקמה' ו-'מתחזה' חוזרות. מתגעגע מאוד ל'משחקי הכס' המושלמת שחוזרת לצערי רק באפריל :(

למעלה