יבלות בכפות רגליים

יעלעל

New member
יבלות בכפות רגליים

לבתי בת ה 10 יש יבלות קשות בכף הרגל (כמו קונוס בתוך כך הרגל), מהסוג שרופא העור "שורף" או יותר נכון מקפיא בחנקן. האם יש דרך ידידותית יותר לפתור את הבעיה? חלב תאנים מפחית את הכאב אבל האם הוא גם מוריד את היבלת? התחלנו מ2 יבלות ועכשיו יש 6. מה עושים? אשמח לכל רעיון. יעל

יעלעל

New member
היבלות

בעיקר באזור העקב ויש אחת מרגיזה במיוחד בדיוק מתחת לבוהן. אני יכולה לצייר את מיקומן בהמשך היום. תודה. יעל

עיצה

לא בריא לסלק אותן באמצעים התחכמותיים, כלומר חיצוניים דוגמת חנקן, חיתוך משחה פטנטית ולא כל דרך אחרת עדינה או לא. מי שגרם להיווצרותן הוא זה שצריך לסלקן, הגוף עצמו ובאמצעות גירוי מתאים.

יעלעל

New member
אני מודעת לכך

ויחד עם זאת, היבלות שם כבר די הרבה זמן. הן כואבות ומשנות את דרך ההליכה של הילדה כי היא נמנעת לדרוך עליהן. היא מתאמנת בטריאתלון וזה מפריע לה לרוץ ומכאיב לה מאוד. בעברה טיפול בפרחי בך, דיקור ונטורופתיה לטיפול בדלקות אוזנים חוזרות. אכן דלקות האוזניים עברו אבל זה הגיע. אני מודעת לבעיות בעיכול אבל אחרי ששלושה חודישם היא אכלה ללא מוצרים לבנים כלל היא די נשברה. היבלות התחילו לקראת סוף הדיאטה הזאת. היא כבר 5 חודשים אוכלת הכל. תודה על כל רעיון, יעל

אני מבין

קחי בחשבון שזה לא הופיע מעצמו וגם לא סתם במקום הזה. אסור להכנע לכאב (לא שאני גיבור על חשבונה) צריך לגשת אל זה נכון. בגדול הרעיון הוא שיש לה "קושי" והוא מודחק. ואם כפי, שנדמה לי, המיקום הוא גם בעקב, אז זה אומר שזה מודחק מאוד. לא שאני מפנה אותך לפסיכולוג אבל הומיאופתיה קלאסית שנוגעת ברבדים כאלה, בהחלט עשויה להיות כלי נכון עבורה מכל הבחינות, ובמיוחד בגיל הזה. לדעתי אם אדם יקבל תרופה הומיאופתית מתאימה, גם אם ידכא את הסימפטום, הוא עשוי לעבור את זה בשלום יחסית. בענווה. אלישוע

0 אור 0

New member
יבלות ויראליות

יבלות ויראליות בכף הרגל לא מסירים בעזרת חלב תאנים (שמתאים ליבלות "עור קשה" חיצוניות). הכרתי פעם פדיקוריסטית שהיה לה פתרון ליבלות אלו בעזרת משחה מיוחדת , אבל לדעתי היא כבר בפנסיה מזמן, אז איני יכולה להעביר לך פרטים. שווה לבדוק אם יש בסביבתך פדיקוריסטית רפואית (לא במפרה!) ולהתייעץ אתה. מעבר לכך, חשוב לטפל בגורם להופעת היבלות, ולשם כך כדאי לעשות טיפול הוליסטי - אני ממליצה על רפלקסולוגיה, דוקא בגלל שהופעת היבלות בכף הרגל, מצביעה על איברים / איזורים מסויימים. בגלל הפיזור הגדול של היבלות, קשה לאבחן דרך התמונה - מבט ראשוני הצביע לי על נושא האש / הרצון - אולי יש קושי בגלל המחויבות לטריאתלון. כדאי לנסות ללבן.

יעלעל

New member
ליבון

אני מודעת למחוייבות הגדולה של הטריאתלון. מדי פעם אנחנו משוחחים על הענין - הילדה לא מוכנה לוותר על החוג הזה. היא נהנית מהאתגר ואוהבת את המאמץ. נבצר מבינתי הבטלנית אבל היא אוהבת את זה. אולי יש קושי לא מודע? על פניו היא ממש אוהבת ולא מוכנה לוותר למרות המחיר שהיא משלמת והויתורים שצריכה לעשות (אין הרבה זמן פנוי, פחות זמן לראות חברות ועוד). בכל מקרה תודה. אני חושבת באמת ללכת על טיפול אלטרנטיבי אבל רפלקסולוגיה נראה לי שיכאב לה, לא? אשמח לעוד תגובות תודה, יעל

0 אור 0

New member
כיוונים

אני לא חושבת שהכיוון הוא לוותר על המחוייבות אלא להציף את הקושי וללמוד לחיות אתו. אם המגע ברגל ממש כואב, אזי כדאי אולי להיעזר באבחון רפלקסולוגי וטיפול בשיטה אחרת בתחילה - או באמת ללכת לשיטה אחרת מלכתחילה

freearth10

New member
הטריאתלון יכול להוביל אותה

למקומות מופלאים - אם היא נהנית מזה - אל תקחו לה את זה. איך היא רצה עם היבלות? כוח רצון זו מתנה ענקית ולה יש את זה וכשיש חזון ורצון שכזה - השמיים הם הגבול. מעניין רק למה היבלות הן דווקא ברגל. למה הגוף משדר לה להפסיק לעשות את הדבר שהיא הכי אוהבת לעשות?
מאיה

למעלה