יא מגעילים תתביישו

יא מגעילים תתביישו ../images/Emo70.gif

יש יומולדת למכשפה ואתם מסתפקים במזל טוב קטן שאמרתם לפני המועד הנקוב??? אז מכשפה יקרה, שיום ההולדת הזה יסמן המון הצלחות אהבה גדולה בכל דרך שתלכי בה שכל מה שתגעי בו יצליח לך והכי חשוב, שיהיה לך חיוך אמיתי רוב הזמן(לפחות) שלל פרחים בלונים ומתנות

Pixy led

New member
../images/Emo13.gif

רק שתדעי לך שציינתי את יום-ההולדת בבלוג שלי, אני לא יוצאת ידי חובה.
וכמובן, שוב, למכשפה: יום-הולדת שמח, את אישיות מקסימה וכריזמטית כאן בפורום ואני משוכנעת שגם "בחיים האמיתיים". חייכי ותהני, נצלי את הזמן ותמיד, כמובן, מצאי את הטוב שבדברים. מזל טוב והרבה חיוכים!

פיקסי יקירתי:) קלטת אותי:)

אני אכן במציאות בדיוק כמו כאן:))) נשיקות:) נ.ב ביום ההולדת ה - 18 שלך תעדכני אותי ונלך יחד למועדון:)

אייבורי

New member
אל תגידי מה מגעיל לי

ומה מגדיל לי. מכשושי, מלאן ברכות עבדים ובייגלה ליוהולדת נשיקות וחיבוקים ממני אייב יאללה תשימי תמונה שלך סופסוף לכל הסקרנים.

אייבורי

New member
אני, מה לא מספיק

יש עוד סקרנים ולא אני לא יכול לבוא לדאנגן אני קטן מ17 (סתם) אבל יש לי תינוקת קטנה בבית

הסבר: הנקודות זה לא כמו הכתמים

של החייזרית מחלל עמוק 9 אלא כוכבים כחולים שדבוקים לעור ומנצנצים כל הערב:)))

אייבורי

New member
שווה הכוכבים

וואלה אחלה חיוך רק שמישו שובב גזר לך את העיניים תני לו מכות

חומר שממנו עשויות פנטזיות,,,,

לבנות לך כתר מלכות קוסמית ולא סתם התעמלות מילולית מ מ מ מ,,, לא ממש יודע איך כלומר כתר עם אבנים ? או שמע אבק כוכבים ? ואולי יחידת שידור למחוזות אחרים ? ועד שאדע וגם מתנה בחרתי מאוספי צלם זכר שצילמתי, שאולי תואהבי :) השם והכתובת שמור במערכת.

Z o d i a c

New member
../images/Emo141.gif מזל טוב יקירה ../images/Emo141.gif

מה אפשר לאחל למישהי שיש לה הכל בעצם
שכל מה שאת מאחלת לעצמך באמת יתגשם
אוהב תמיד,

הכל בעצם???

בוא אני אגלה לך מה אין לי: 1. כלב גדול כמו צביקה הדר:) (משום מה נמשכים אלי רק צנומים ונמוכים). 2. דירה באזורי חן:) 3. נהג:) 4. עבד שעובד בחנות פרחים ויכול להביא לי שלוש פעמים ביום פרחים:) 5. עבד שעובד בחנות נעליים מאותן סיבות... יש לי עוד הרבה אבל השתדלתי לצמצם:)

אסתי69

New member
מזל טוב מכשיפה :))

וכיוון שאין לך דרישות לא מציאותיות מאחלת לך להגשימן :)

ב ה ט

New member
גם ללא היכרות מוקדמת, פשוט מזל טוב

ומכל הלב. איך שאני אוהבת ימי הולדת, אוחחחחחח, תהני.

למעלה