יא דפוקים!!!! dmx זה אופנוע כבד !!!

יא דפוקים!!!! dmx זה אופנוע כבד !!!

דיי אמ אקס זה אופנוע כבר ובשיר הוא אומר: "אני רוכב על נשים כמו אופניי ביי אמ אקס נותן להם למבוח לצרוח כמו דיי אמ אקס כאילו אופנוע ולאופנוע הזה יש רעש חזק אז כאילו הם גונחות!!!!!

Da Judge

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה היה ברצינות? כי אם כן אז רק שתדעי שהכוונה היא לראפר DMX, שמפורסם בזה שהוא נובח באמצע שירים... ראי דוגמה: DMX - Do You

EmGee

New member
אשכרה סתומה

הבורות שלך מחזירה את הנשים 100 שנה אחורה

P oo Del

New member
../images/Emo107.gif../images/Emo124.gifאיי-קארמבה...

רמות כאלה של טימטום וחוסר ידע לא ראית כבר שנים רבות את נותנת שם רע לכל המין שלך!!!

ש..שו..שוב...

שוביניסטים מגעילים! מה לעזאזל חשבתם כשכתבתם ת´הודעות האלו....? נראה לכם שכל הבנות פוסטמות כאלו????. אני סולחת כי אתם בנים. ובנים יותר שווים. אבל שלא יקרה יותר!

P oo Del

New member
../images/Emo107.gif אני אישית...

התכוונתי ספציפית רק לזאת!!!!

דיי אני בשוק ממה שהולך פה....

זה היה רציני? כאילו איך הודעה כזאת יכולה להיות רצינית?

cyber force

New member
שיואו

אני מת נחנקתי פה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואי אני מת!!!!בטח בלונדה(סתם סתם אני לא שוביניסט)

פחח מסכנה איזה התקפה עשיתם עליה אבל

באמת יציאה מפגרת... :) אגב.. אני חדשה פה.. אם בא לכם דברו איתי איסיקיו 174272160

omritoto

New member
לא יפה! היא כנראה לא יודעת ראפ

אני יסביר לך ילדה- די אם קס (DMX) הוא ראפר, עכשיו יש לו שירים שהוא מדבר בכל רם, ונובך! הבנת? ד"א הצל ממש מושפע מהסיגנון של די אם אקס הוא ממש גנב\ העתיק מימנו את הסיגנון, ואפילו השיר "המסיבה נגמר" זה אותו צורת ריפרופ כמו בשיר WHO WE BE של DMX ד"א מומלץ לשמוע אותו ראפר בן הגדולים!

Loony K

New member
זה לא בשיר האור והצל?!

בחגיגה נגמרת הצל בכלל לא שר....

למעלה