יא אני חייב להראות לכם משהו

BenisaaC

New member
יא אני חייב להראות לכם משהו

פורים בכתה י'ב איזה כיף היה...

G COP

New member
נראה לי מיכאלנג'לו עשה אותה..

היה ביניהם מתח מיני חבל"ז..

G COP

New member
מה בכלל הסיפור של שרדר?

למה הוא שנא כל כך את הצבים? ואיך קראו למוח הזה שהיה נמצא בביצים של הרובוט?

Jan22

New member
קריינג ?

אני תמיד תמכתי בדיעה ששרדר חרמן טילים על אפריל או'ניל ,ולכן הוא שונא הצבים ומתעב את ספלינטר.

שאלת תם ../images/Emo11.gif

למה שריידר מקשיב תמיד לקרייג ולא מביא לו איזה בעיטה עצבנית ומועך אותו על איזה קיר בחללית?

mass

New member
כי קריינג מסביר לו איך לפתוח את השער למימד X.

ואז שרדר יודע שיהיה תחתיו צבא ענק, יותר גדול מזה של חיילי הרגל. ובכלל הסיפור של שרדר זה שהוא היה תלמיד יחד עם ספילנטר (אז עוד קראו להם אורוקו סאקי והמאטו יושי), והוא זמבר את ספלינטר בכך שתקע לו פגיון בחולצה ומנע ממנו להשתחוות למאסטר שלהם... ואז העיפו את ספלינטר, ושרדר המשיך שם בקבוצה, וזכה בתחרות בטכנודרום... ואז הלך להשתלט על העולם.

G COP

New member
חחח איזה מגניבים אתם!

איך לא חשבתי על זה אף פעם...

G COP

New member
חחח האמת.. שלא התחפשתי מכיתה ו..

וגם אז זו היתה תחפושת של איזה איש שמן (הלכתי עם 3 כריות מתחת לחולצה) והשפם+גבות שזזים כזה בסיבוב כפתור למי שמכיר.. הייתי ממש כלי בכיתה עם התחפושת הזאת.. :)

בנסיעה!!!!

גם אנחנו (אני וחברות שלי) התחפשנו לצבי הנינג'ה ביב'! אני הייתי לאונרדו ! וגם חיפשנו את האוטו !

BenisaaC

New member
איזה קטע!

גם אני לאונרדו! וגם לנו היה אוטו צבים נכנסנו איתו לחניה של הקניון וכשהשומר שאל אם יש נשק אז הוצאנו לו את כל החרבות וזה

לאונרדו מנהיג הצבים!

לנו היה נשף פורים בערב באיזה מועדון , ונסענו ככה בכבישים בין עירוניים ... אחת התחפושות הטובות שהיו לי ...

הטRולית

New member
אני נראת לך תמימה?!

חחח. ולמקרה שחשבת ללכת לראות עם איזה חולצה אני בתג עובד, אז חפשי בפורטל אירגוני, הדס, חטיבת שירות לקוחות. אהה, רק שכחתי לציין, בגלל שאנחנו עובדי קבלן, לא שמו לנו תמונה..

למעלה