יאללה

shmookie g

New member
יאללה ../images/Emo198.gif

בגלל שאני יחסית חדש, וגיליתי שאני לא יודע מלא דברים על החברים בפורום, קבלו שאלון היכרות קצרצר
שם: גיל: שיר שאתה חורש עכשיו של מטאליקה: דיסקים שיש לך של מטאליקה: איך התחלת לשמוע אותם ומתי: עוד להקות שאתה אוהב: היית בהופעה של מטאליקה אי פעם???? מידע שאנחנו לא יודעים וגם לא צריכים ממש לדעת: שימו תמונה, איזה שבא לכם!!!

Brownie s

New member
עונה........

שם:שלי, אבל אתם מוזמנים לקרוא לי שלקע. גיל:כמעט 13. שיר שאתה חורש עכשיו של מטאליקה:אין.. דיסקים שיש לך של מטאליקה:מקוריים? רק רייד איך התחלת לשמוע אותם ומתי:כעיקרון מזמן, אבל התחלתי להתעסק ממש במטאליקה בחופש הגדול. עוד להקות שאתה אוהב:גרין דיי, אוונסנס,פנתרה, אליס אין צ'יינס, גארבאג', נירוונה... ויש עוד כמה פה ושם(גאנז אנד רוזס, ג'ט, סקורפיונס..) היית בהופעה של מטאליקה אי פעם???? לא מידע שאנחנו לא יודעים וגם לא צריכים ממש לדעת: לא יודעת נו שימו תמונה, איזה שבא לכם!!! טוב.....

I Disappear

New member
עונה

שם: עומרי גיל:15 ועשרה חודשים
שיר שאתה חורש עכשיו של מטאליקה: לא קיים דיסקים שיש לך של מטאליקה: רייד וסט. אנגר
איך התחלת לשמוע אותם ומתי: כיתה ח' נראה לי, מישהו אמר לי שהם טובים אז הלכתי ושקניתי את סט. איינגר
ואז שמעתי את הכל ואהבתי עוד להקות שאתה אוהב: וואי המון... רשימה קצרה: לד זפלין, דייר סטרייטס, פנטרה, בלאק סאבאת', מיידן.... היית בהופעה של מטאליקה אי פעם???? הלוואי, לא נראה לי שמישהו מהפורום היה מידע שאנחנו לא יודעים וגם לא צריכים ממש לדעת: בנפגע מבוגר חלל הבטן יכול להכיל עד 15 ליטר נוזל/דם ללא סימני נפיחות, ולכן בדיקה גופנית של פצוע בטן יכולה להיות תקינה למרות דימום משמעותי בחלל הבטן.

KsE

New member
רק בגלל שלא היה שרשור כזה זמן רב...

שם:
גיל: 19 שיר שאתה חורש עכשיו של מטאליקה: N/A דיסקים שיש לך של מטאליקה: 7 איך התחלת לשמוע אותם ומתי: כיתה יא' היה לי חבר טוב ששמע אותם ומשם עיניינים התגלגלו. עוד להקות שאתה אוהב: מסגנונות המטאל- הבי,דת',בלאק,מטאלקור,פולק,פרוגרסיב ות'ראש. היית בהופעה של מטאליקה אי פעם???? לצערי, לא. מידע שאנחנו לא יודעים וגם לא צריכים ממש לדעת: ההוכחה למשפט האחרון של פרמה

Kfiriboy

New member
///

שם: כפיר גיל: 17.5 כמעט שיר שאתה חורש עכשיו של מטאליקה: כולם
דיסקים שיש לך של מטאליקה:
איך התחלת לשמוע אותם ומתי: לפני שנתיים+3 חודשים איש מאוד נחמד השאיל לי תקליטי פטיפון של מאסטר של ג'אסטיס ושל "מטאליקה" וזה היה נהדר
עוד להקות שאתה אוהב: קרא את החתימה שלי
היית בהופעה של מטאליקה אי פעם????
מידע שאנחנו לא יודעים וגם לא צריכים ממש לדעת: בחדר שאני מתופף כרגע יש מזרונים על הקירות כאוטמי חדר
+ לוח שנה עם נשים עירומות בפוזות שונות (שההורים הביאו לי במתנה
)
שימו תמונה, איזה שבא לכם!!! (מקס קאבאלרה מספולטורה עם בנו "ציון" בידיו
)

shigaoni

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo6.gif!!

חחח למה לעזאזל ההורים שלך הביאו לך לוח שנה של נשים ערומות במתנה
?! איזה הורים מגניבים!

shigaoni

New member
ביום שההורים שלי יקבלו לוח שנה של

נשים ערומות.........

genz

New member
חח בסוף כן שמת מזרונים?

באמת תופס כל כך הרבה מקום?

Kfiriboy

New member
מזרון בעובי 30 ס"מ...

אז זה תופס הרבה מקום אבל הסאונד נהיה כה שונה ומשובח

Kfiriboy

New member
קפיצים...

זה עלה לאחותי די הרבה והיא עדיין לא משתמשת בו אז לקחתי אותו כאוטם והוא מתפקד משהו משהו וסופג את כל הרעשים

genz

New member
אחותך טחונה

קונה מזרון קפיצים והוא הופך לאוטם רעש?! אני צריך מזרון נורמאלי, תביא לי אותו!

UriShel

New member
יאללה, נראה נוכחות..

שם: אוריאל (אוריהל, אוריגיהנום, אורישל, אוריש, אורי, אור, או, א) גיל: 17 ומשהו שיר שאתה חורש עכשיו של מטאליקה: ארבעת הפרשים
דיסקים שיש לך של מטאליקה: כולם
איך התחלת לשמוע אותם ומתי: אממ, לפני כמה שנים טובות חבר הביא לי דיסק, נראה לי את מאסטר, ומאז היסטוריה.. עוד להקות שאתה אוהב: בעעע, ארוך מדי, 'זוב'תי'מצ'טויות היית בהופעה של מטאליקה אי פעם???? מי שיענה פה כן - דינו סקילה. מידע שאנחנו לא יודעים וגם לא צריכים ממש לדעת: אני לובש שמלה ורודה. לא, לא באמת למי שתוהה. שימו תמונה, איזה שבא לכם!!!

RakTsarot001

New member
בלה בלה בלה ../images/Emo69.gif

שם: אמבר :) גיל: עוד מעט 15
שיר שאתה חורש עכשיו של מטאליקה: די נו. דיסקים שיש לך של מטאליקה: MOP
איך התחלת לשמוע אותם ומתי: לפני 4 חודשים בערך... ניסיתי ואהבתי, ככה בערך זה היה. עוד להקות שאתה אוהב:
היית בהופעה של מטאליקה אי פעם???? לא
מידע שאנחנו לא יודעים וגם לא צריכים ממש לדעת: יש לי חוויות הזכורות עליי לטובה עם גדר חשמלית
שימו תמונה, איזה שבא לכם!!! אני לא במחשב שלי. אין תמונה. :)

Bax

New member
../images/Emo9.gif

שם: דנה גיל: עוד מעט 16 שיר שאתה חורש עכשיו של מטאליקה: כרגע Disposable Heroes דיסקים שיש לך של מטאליקה: רייד וסט.אנגר איך התחלת לשמוע אותם ומתי: אמממ לפני שנה וחצי פחות או יותר עוד להקות שאתה אוהב: דיפ פירפל,איי.סי.די.סי,אירוסמית', סלייר(לפעמים) ועוד.. היית בהופעה של מטאליקה אי פעם???? לא
מידע שאנחנו לא יודעים וגם לא צריכים ממש לדעת: אתם לא צריכים לדעת
שימו תמונה, איזה שבא לכם-אין כרגע

RevitallicA

New member
אמממ...

טוב נו
שם: רויטל (טלי) גיל: 20 (כן, אני יודעת, אני זקנה) שיר שאתה חורש עכשיו של מטאליקה: וואלה... לא יצא לי לחרוש עליהם כ"כ בזמן האחרון... =/ דיסקים שיש לך של מטאליקה: יותר מדיי בשביל לפרט!!
איך התחלת לשמוע אותם ומתי: איפשהו בחטיבה התחלתי לשמוע אותם בתדירות גבוהה... אבל בגדול מילדות בזכות אח של שכן קרוב.. עוד להקות שאתה אוהב: גאנז, פנתרה בלה בלה בלה היית בהופעה של מטאליקה אי פעם???? לא, ולא מדברים על זה...
בעזרת השם בקיץ אני אהיה בהופעות באירופה! מידע שאנחנו לא יודעים וגם לא צריכים ממש לדעת: מממ... רובכם יודעים את זה, אבל למי שלא יודע- אני וחברה הקמנו את הפורום הזה כשהיינו בסביבות הגיל 15...

למעלה