יאללה, תכנוני אוכל להיום

ליאת 0212

New member
אז אחרי שישי-שבת, שבהם

אני לא יכולה להגיד ששמרתי, אבל גם לא זללתי בלי הכרה (אפשר להגדיר אותם "מעונן חלקית"
) הנה אני חוזרת לדווח. אז מה בתכנון? בוקר
סלט, חביתה, 2 פרוסות לחם עם גבינה. ביניים
תפוח, 2 משמשים מיובשים. צהרים
אני במצוקת "אין כלום בבית", מה שמשאיר אותי עם ירקות מוקפצים עם טופו. ביניים
מעט קורנפלקס עם יוגורט. ערב
פרוסות תפו"א בתנור, סלט. יצא לי 1000 קלוריות, אבל כהרגלי אצליח לדחוף את ה-500 הנותרים פה ושם
יום מוצלח לנו

ronanit

New member
מצטרפת

אחרי סופשבוע שאכלתי לא בבית.. וחטפתי סוג של וירוס/קלקול בקיבה (פחות קילו) בוקר ברנפלקס וחלב ביניים 2 פרוסות לחםקל + 2 כפות סלט אבוקדו צהרים שניצל עם סלט ירקות וסלט חצילים קלויים ביניים בננה וקלמנטינה ערב - משהו קל.. גבינה ביצה.. אלוהים יודע מה...

ronanit

New member
מעדכנת שו...

עד הצהרים הכל נכון.. ביניים אחה"צ כוס נס קפה.. ערב חביתה, 2 פרוסות לחם קל, ירקות לילה אפרסמון 60 דקות קרוסטריינר 520- קלוריות....

יעל י

New member
ואני רק מתכננת להפחית פחמימות....

למעשה רק פחמימות יהיה רק בפירות,חוצמזה ירקות וחלבונים.

אני כחוק בשישי שבת לא מקפידה על דיאטה

אבל יחד עם זאת לא מגזימה נשקלתי היום ומהשקילה הקודמת אני פחות חצי קילו חייבת להתחיל לצעוד אחרת לא אתקדם לשום מקום בוקר : שתינו נס קפה עם חלב עכשוו : חטיף קל של שופרסל (62 קלוריות ) עד שאגיע לאכין לעצמי ארוחת בוקר + קפה בלי חלב ובלי סוכר תכף נתחיל לשתות צהריים בתכנון , סלט עם חזה עוף

טוב אז מה היה לנו

א. בוקר - חצי קוטג' עם מלפפון בפנים + לימון מלח ופלפל הוזמנה ארוחת צהריים : סלט גדול +מרק שעועית ואני לא מצליחה להביא את עצמי לשתות היום השעה כבר שתיים עשרה וחצי ולא הגעתי לחצי בקבוק ליטר וחצי

אוצה

New member
חושפת את עצמי...

על הבוקר- שתיתי נס עם חלב 3% אח"כ - 2 לחם קל עם קוטג'. עשר- תפוח עץ. צהריים- 2 כריכים נקניק, מיוקל ומלפפון. צריכה לשתות מים... לערב מתוכנן- סלט (שיחתוך לי החצי- מושבתת לי היד)+ חלבון (טונה או ביצה), ולחם או פחממה אחרת... (אחרי שאץמול טחנתי בלי הכרה חייבת לחזור הים למשטר). שבוע טוב ומוצלח לכולן.

לילית462

New member
סיכום יום א'

מזכירה לכן שאצלי יום א' זה כמו שבת... בוהורים בערך ב 11 הפוך עם שני סוכר, סלט חסה עם עגבניות חצי סנדביץ (כלומר פרוסה אחת) עם סלט טונה עוד הפוך עם 2 סוכר כוס מיץ פסיפלורה, לא ממותק שלוש וחצי דיאט קולה עם מיני פיצה - מיני מיני בקוטר של חמישה ס"מ, בייתית לחלוטין שבע בערב - סטייק פילה ציפס וטבעות בצל אז אני יודעת שלא להיט אבל לפחות אכלתי מסודר, ולא אכלתי שטויות. אני מרגישה שנורא איבדתי את הכיוון ועכשיו אני מנסה לפחות לאכול מסודר. מחר לארוחת בוקר - קורנפלקס עם יוגורט אני חייבת פשוט חייבת לחזור, עליתי שני קילו וזה מרגיש כמו עשרים!!!

אור685

New member
סיכום יום ראשון שלי-

היה בסדר מבחינת האוכל תכננתי ללכת בערב, אבל עדיין כואבות לי הרגליים (בשבת היינו בטיול ו"כבשנו" איזה הר), אז לא הלכתי. מקווה שהיום בערב כן אצליח ללכת.

יעל י

New member
מסכמת יום ראשון

בוקר - 5 תמרים לחים ***40 דקות חדר כושר בוקר-ירקות,קוטג,ביצה קשה בין-מעדן צהרים - צלחת ענקית של מרק גריסים. בין-נס קפה ערב-סלט ירקות,טונה,1000 האיים לייט לילה-שוקו ביתי אני מרוצה.

למעלה