יאללה עוד מעט יוצא FM 2008, אז זה הזמן לסכם:

pasglila

New member
יאללה עוד מעט יוצא FM 2008, אז זה הזמן לסכם:

כל אחד יכתוב מה דעתו על FM2007. אני יחסית חדש בסדרת פוטבול מנג'ר, ושיחקתי עד עכשיו רק ב-2007 ו2005. הדעה שלי על 2007 קצת מעורבת. מצד אחד לדעתי התוספות שהוסיפו תרמו הרבה מאוד למשחק. ולדעתי 2007 הוא המשחק הראשון שמתקבלת חווית אימון פחות או יותר שלמה. ברוב הגדול של התחומים יש תפריטים ברורים ואפשרויות רבות. ומהבחינה הזאת הוא עלה מאוד על 2005. בנוסף המנוע של המשחק השתפר מאוד, והרגשתי שב-2007 סוף סוף אין חיים קלים, ואי אפשר למצוא את "הטקטיקה המושלמת" שתעשה את החיים קלים, כמו שהיה אפשר עד עכשיו. ב-2007 המשחק סוף סוף נהייה מציאותי כמעט לגמרי, וכדי להצליח צריך באמת להשקיע בטקטיקה. לכאורה זה נראה דבר חיובי, וככה זה היה צריך להיות. אבל הבעיה שהיא מאוד מאוד מרכזית לדעתי היא שאין דרך לראות את השינויים שביצעת במגרש. הנקודות הזזות הדו-מימדיות לא מיצגות באמת את הטקטיקה שבחרתי(ממה שבדקתי ובדקתי הרבה) אלא רק בקווים מאוד מאוד כללים (התקפי/הגנתי פחות או יותר). התוצאה שבשביל למצוא טקטיקה שבאמת פחות או יותר מתאימה לקבוצה, יש צורך כל הזמן לשנות טקטיקה(מה שפוגע בקבוצה) ועד שכבר נדמה שמצאת את הטקטיקה המושלמת הקבוצה נכנסת למשבר. אז מצד אחד 2007 רק שיפר, אבל איפשהו השיפורים הרסו מאוד את חווית המשחק והקשו אותה מאוד. בסיכום כללי אני שם את 2007 כמשחק טוב שעשה התקדמות גדולה בכיוון חיובי, אבל בכל זאת לא טוב כמו 2005. אני מקווה ש-2008 יהיה יותר טוב.

Mano8

New member
תגובה מהירה

לא עולה לי שום דבר מיוחד אבל דבר אחד שממש עיצבן אותי זה שלא מוכנים לפעמים למכור שיקנים אפילו תמורת הצעות בומבסטיות. הצעתי עם צ'לסי על באסטיאן שווינשטייגר 50 מיליון פלוס אסיין ועוד מישהו טוב והם לא הסכימו.

למעלה