יאללה לעבודה יא ג'מעה:

מצב
הנושא נעול.
שימו ../images/Emo23.gif בבקשה לקטר בשלט: 707 !!!

00249: כל הצילומים תוצרת אביתר.
שימו
בבקשה לקטר בשלט: 707 !!!

00250: כל צילומים: השוסון שלכם !

יאללה לעבודה יא ג'מעה:
וכמו שתמיד הבטחתי: תמונה אחת מעולם החי לפתוח ת'תיאבון: אז הנה קוצ'-קוצ' המכונה: "מינזרוש":
זו המשאית הנוסעת גם על מסילת ברזל. שימו לב לחלקה התחתון ! המיידעלה הצהובה הזו חונה היום בשדה במודיעין.

צילומים = הצילומים ! סליחה ! כוכבית

זו המשאית הנוסעת גם על מסילת ברזל. שימו לב לחלקה התחתון ! המיידעלה הצהובה הזו חונה היום בשדה במודיעין.
צילומים = הצילומים ! סליחה ! כוכבית
5 בילבלה לכם את המשקיף מירושלים ! פתאום התחלתי להחסיר אותיות ! נו, טוב, זה הגיל. (אלק שוסון ! ).

תפקיד המשאית: ריתוך פסים ! מתנצל

תפקיד המשאית: ריתוך פסים ! מתנצל
ששכחתי לציין זאת. היא מופיעה גם בחדשות הרכבת.

00251: כל צילומים: השוסון שלכם

יאללה לעבודה יא ג'מעה:
וכמו שתמיד הבטחתי: תמונה אחת מעולם החי לפתוח ת'תיאבון: אז הנה קוצ'-קוצ' המכונה: "מינזרוש":
הפתעה מתחנת בית-שמש: דווקא הפכתי שם מוקה. איפה הוניל ? כוכבונית 5 את איתי ?

זהו. גוט נאחט מקוצ'-קוצ' שצריכה

הפתעה מתחנת בית-שמש: דווקא הפכתי שם מוקה. איפה הוניל ? כוכבונית 5 את איתי ?
עכשיו פינוק מהדוד שלה (לעיל: תמונה מס' 00237). סאלאמאת ! אביתר.

צחקן

New member
באמת אביתר, למה אתה לא שם אוטובוס

עכשיו פינוק מהדוד שלה (לעיל: תמונה מס' 00237). סאלאמאת ! אביתר.
ב"ה שלי של אגד או דן (ובקרוב של "קווים"ו"סופרבוס" ונצרת (ג'י.בי.טרוס ועוד....) ? ואביתר, היתי מציע גם לשים נמר וארי שלידם יש אוטובוס. מה דעתך ?

כי אני חולה רק על..."אגד" כמובן !!!

ב"ה שלי של אגד או דן (ובקרוב של "קווים"ו"סופרבוס" ונצרת (ג'י.בי.טרוס ועוד....) ? ואביתר, היתי מציע גם לשים נמר וארי שלידם יש אוטובוס. מה דעתך ?

צחקן

New member
אז תשים אוטובוס של אגד.

אז תשים אוטובוס של אגד.
ב"ה מה איכפת לי ? אביתר, אבקש ממך לספור כמה חלונות יש לגמדא שהבאת לפורום בצד שבלי הדלתות. אשמח גם לדעת את מידותו של האוטובוס. תודה מראש, מהנדס אוטובוס הנמר

צחקן

New member
טיקון שגיאות קליד.

טיקון שגיאות קליד.
ב"ה ארי=אריה ויש לי רעיון יצריתי: להככין לי מוזיאון משלי. מה אתם אומרים ? אני צריך עיצוב מסוים. יש לכם רעיון ? אגב, למה לא שמו את סמל אגד מעל מוזיאון אגד סמל שדומה לסמל של מרצדס במקום סמל של אגד ? באמת חבל.

כי היו גונבים אותו כמובן ! איזה מזל

טיקון שגיאות קליד.
ב"ה ארי=אריה ויש לי רעיון יצריתי: להככין לי מוזיאון משלי. מה אתם אומרים ? אני צריך עיצוב מסוים. יש לכם רעיון ? אגב, למה לא שמו את סמל אגד מעל מוזיאון אגד סמל שדומה לסמל של מרצדס במקום סמל של אגד ? באמת חבל.
כי היו גונבים אותו כמובן ! איזה מזל
שאני ישן עכשיו נכון ? !!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה