יאללה - לבוש יום ה'

elina002

New member
אממ

הג'ינס הוא בגזרה טיפה מתחרחבת למטה ואני לא מכניסה את הג'ינס לנעל

אוקיי

העניין הוא שאני לא אוהבת מכנסיים עם חגורה מובנית, והשילוב נשמע נורא פשוט יחסית. אלא אם כן לא תכננת "לדפוק הופעה".

plomphy

New member
כי כשמבקשים דעה

נותנים אותה גם אם היא לא חיובית. (מצטערת שאני נדחפת פשוט מעצבן אותי לפעמים הרגישות המוגזמת כלפי הבעת דעות..)

../images/Emo204.gif דה.

אבל אישית, הייתי נעלבת אם מישהי הייתה אומרת לי שהתלבשתי פרחי [נשמע/נראה, סיים שיט דיפרנט ניים?]. אני הייתי אומרת 'לא הטעם שלי' או משהו בסגנון, כי דעה לא צריכה להיות פוגעת וכו'. בקשר לקארין, כנראה שהיא באמת חשבה שזה בסדר ולא פרובוקטיבי מדי, אז שיהיה.

iheartchad

New member
אני :)

סקיני אפור כהה גופיית סבא אדומה ארוכה מעל חולצת ביצפר שחורה מעל קפוצ'ון בצבע תכלת [הייתי איתו כל היום אז בכלל לא ראו תשכבה התחתונה XD] אולסטאר שחורות וזיהו :]

iheartchad

New member
תודה:) הממ וואי כמה זמן לא הלכתי עם

עגילים חח פעם הייתי שמה מיוחדים כלהיום.. עכשיו פשוט אינלי כוח :/ גם ככה לא ממש רואים אותם כי אני עם שיער פזור מתולתל ובד"כ אני מסדרת אותו מקדימה ככה שהוא מסתיר תאוזניים אז זה לא הכי משנה חח תודה בכל מקרה :]

StarsAreBlind

New member
אני

סקיני אפור מזארה החרוש נעלי בובה מנומרות סוודר כחול כהה עם מחשוף וי ארוך באורך גם מזארה מתחת גופיית בייסיק שחורה שרואים רק למעלה שרשרת זהב עם השם שרשרת זהב עם תליון לב ארוכה

למעלה