יאללה התפקדות

always be me mc

New member
יאללה התפקדות../images/Emo88.gif

כי הגיע הזמן לקצת סדר פה. אז שכל אחד יכתוב פה שם: גיל: תוכנית אהובה: הייתי רוצה שבפורום יהיו דיונים על: ואם יש לכם הצעות איך לשפר את הפורום אז תכתבו אותם גם. כי פשוט לדעתי הפורום לא יחזיק הרבה זמן מעמד אם לא יהיו פה תכנים משותפים וזה סתם ישאר פורום של שאלות ותשובות וחבל שככה יצא אז בואו נעשה משהו
והפעם באמת

always be me mc

New member
מתפקדת ראשונה../images/Emo140.gif

שם: גליה גיל: 18 תוכניות אהובות: מתחילות מחדש, רפואה שלמה(שידורים חוזרים כמובן), אמריקן איידול, נעדרים, האוס לפעמים ולפעמים גם עוד תוכניות בערוץ. הייתי רוצה שבפורום יהיו דיונים על: רפואה שלמה ו/או נעדרים
אבל זה בחיים לא יקרה חח

YaEl 15

New member
היי

שם- יעל גיל- 15 סדרות אהובות-- האוס
, מדיום, מלך השכונה, פרייז'ר ו...זהו בערך... אהבתי את מכושפות, בוסטון ליגל, אד וגם רפואה שלמה (יש שידורים חוזרים? מתי?) ועוד מלא, מתי שהן היו משודרות נושא לדיון -- הדרדרות ערוץ 3 (!!!) פעם כל לילה היה לי מה לראות, ועכשיו לעיתים רחוקות, אני פותחת את הטלוויזיה ורואה משהו מעניין, ששוה צפייה...נוכל לדבר גם על איך שהתוכניות הישראליות כמו "אישי עם גיל ריבה" ו"בנות" ו"האלופה" ו"טלנובלה בע"מ" וכל התוכניות הנוראיות שהופקו במיוחד בשביל הוט3 הרסו את הערוץ הנהדר הזה... אני עדיין חושבת שערוץ 3 זה ערוץ מצויין, פשוט הוא בירידה משמעותית מבחינת איכות התכנים... שבוע טוב לכולם!

YaEl 15

New member
**גם את נעדרים אני אוהבת!!

שכחתי מזה לגמרי, מזמן לא ראיתי...

always be me mc

New member
היי יעל בנוגע למה ששאלת

רפואה שלמה(עונה 6 ואחרונה) יש בימי שישי בשעות הבאות: 23:00(פרק ראשון מתוך ה-3), 23:47(פרק שני), 00:33(פרק שלישי) ואחרי יש נעדרים גם שלושה פרקים ברצף וגם אני כמובן מסכימה איתך שערוץ זה בירידה ברמת התכנים אבל מה לעשות ככה זה

danielle23

New member
נוכחת!../images/Emo9.gif

שם: דניאל גיל: 14 וחצי תוכנית אהובה: בערוץ? הכי את האוס
ואמריקן אידול אבל יש גם את נעדרים, שוב מתאהב, בוסטון ליגל, המשרד ועוד סדרות שכבר לא בערוץ.. הייתי רוצה שבפורום יהיו דיונים על: הממ.. כל מה שכתוב למעלה
ואני טיפה מסכימה עם יעל. ערוץ 3 קצת נהרס. פעם באמת היה מה לראות כל יום כמעט בכל שעה (בייחוד בערב) אבל עכשיו יש לפעמים סדרות מציקות. בייחוד הישראליות. שישימו אותן בהוט בידור ישראלי..
אבל חוץ מזה, יפה שסוף סוף ערוץ 3 הביאו את אמריקן אידור ועוד באותו קצב שידורים של ארה"ב. וסורי על החפירה.. יומטוב

danielle23

New member
אהה יש גם את..

מדיום, 4400, קצת פרייז'ר, מלך השכונה, קצת כן מותק..

adi love noa

New member
מצטרפת

שם: עדי גיל:17 תוכנית אהובה:נעדרים,אמריקן איידול,שוב מתאהב,מדיום,4400,כן מותק ועוד מלא אני מכורה לערוץ 3 הייתי רוצה שבפורום יהיו דיונים על:על הכל! מקווה שהפורום יהיה פעיל...

always be me mc

New member
שלב ב- שאחרי ההתפקדות../images/Emo88.gif

אחרי ההתפקדות אני חושבת שזה יהיה טוב אם כל אחד מאיתנו יוכל לקחת על עצמו לפתוח שירשור אחד פעם בשבוע על סדרה שהוא ואחרים אוהבים. למשל כיוון שאני ממש אוהבת נעדרים אני מתנדבת לפתוח שירשורים שבועיים על הסידרה. כעת הסדרות שנותרו שצריכות מי שיפתח עליהן שירשור הן:
מלך השכונה
מדיום
האוס(?)
אמריקן איידול- אפשר למרות שיש לסדרה כבר פורום מצויין בתפוז
פרייז'ר
4400
שוב מתאהב
כן , מותק(יא יש עוד שידורים חוזרים של זה?
) יש לציין שהכנסתי לפה סדרות שהוזכרו יותר מפעם אחד כי אנחנו רוצים כמה שיותר מגיבים ולא כמה שפחות
והייתי אומרת רפואה שלמה אבל אני מהבודדים שצופים פה אז נעזוב חח

YaEl 15

New member
רעיון מעולה!!

אני אקח את האוס!!
ובוסטון ליגל, כשיגיע, אם אפשר... (דרך אגב, ביררתי בהוט--- העונות השלישיות של בוסטון ליגל והאוס צפויות להגיע אלינו במאי) ואם חסר, אין לי בעיה לקחת גם את מלך השכונה... יש שידורים חוזרים של "כן, מותק" ברבע ל-10 אם אני לא טועה...

always be me mc

New member
../images/Emo45.gifנכון, יש כן, מותק ברבע ל-10

משהו כזה(21:47) ביררתי
ומצויין קחי אלו תוכניות שאת רוצה. העיקר שמשהו יתחיל לזוז בפורום ואני יכולה לפתוח את שירשורי כן, מותק למרות שעדיף שאני אתחיל בשבוע הבא כי מחר יש לי מבחן ממש מפחיד
אבל מצויין עכשיו באמת מורגש שמשהו זז פה
ואני בהחלט מצפה לעונה 3 של האוס

גמאני../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif../images/Emo29.gif

שם
רוית
תוכנית אהובה
אני כבר בקושי צופה בערוץ, אבל אצלנו הוא הופך ליס סטארס 3, אז יש לנו גם בערוץ את "פראיים לגמרי" ועוד כמה.. אני רואה גם האוס בד"כ חח אמריקן איידול לפעמים
הייתי רוצה שבפורום יהיו דיונים על
על הסדרות השונות בערוץ.. בעיקר שרשורים לפרקים של סדרות.. שרשורי תמונות וספיישלים יכול להיות נחמד.. וכמובן שלדעתי אסור להזניח את הצד החברותי של הפורום, שמעל הכל חברי הפורום לדעתי צריכים להיות חברים

always be me mc

New member
צודקת אני אחשוב על פעילויות חברתיות

אם כי תמיד אפשר לעשות את "מי שמעליי" "מי שמתחתיי" אירוח/חקר חבר פורום
גמד וענק ועוד
(שאגב אם בא לך את יכולה להיות אחראית עליהם או משהו
) המ..וחוץ מ"פראיירים לגמרי"(מה זה?) אני מבינה ומסכימה עם כל מילה שלך

למעלה