יאלה חבר'ה שרשור סיכום שבוע

alx18

New member
השבוע היה לי די כייף ועבר מהר

גם ההדממה מאוד מוצאת חן בעיניי שבוע הבא הולך להיות עוד יותר סבבה קיצר שרשרו כאן איך עבר עילכם השבוע

נממממממממ....

יום א', מיפוי עצמות ספקט.
יום ב', ביקרתי במוצב, לשעתיים
יום ג', פיזוטרפיה,
יום ד', יום ירושלים,
טיול חביב בהחלט
תצורף תמונה....
היום, כלום...
בתמונה: נחל רפאים אתמול בשיטפון....

josie1986

New member
העיקר שנגמרו הביפרים המעצבנים האלה

ומזל שלא השתתפתי!

אעע

יום א' - סתם זיוני שכל יום ב' - מבחנים מעשיים יום ג' - מבחניים מעשיים ועיוניים, נקיונות וסירוב פקודה("את עולה על זה למשפט מחר" - "אני יודעת את זה" - "לכי מיד לנקות" - "לא." היא לא ידעה מה לעשות, נראה לי...) יום ג' - בוחן צוות("את עולה למשפט. לכי תביאי את הכומתה שלך" ... "הבאתי" - "את תעלי למשפט אחכ. עכשיו את הולכת" - "לא." - "מיד"... בסוף הלכתי לאוהל לישון), הזדכות על ציוד, משובים יום ד' - נקנ"ש של שעתיים שחפר לי בשכל, המשך הזדכות ונסיעה לקניון מלחה(יופי של טירונות) היום - יותר מדי נקיונות, חו"ד ולבסוף קציני מיון שבאו בדיוק להביא לנו הוראות נסיעה לבה"ד 10 ואמרו שלום כנראה שאין משפט.P:

Krishi

New member
חח.. אני רואה שכבר השתלבת מצויין בצבא ../images/Emo6.gif

זה היה צפוי

אני לא מסוגלת לסתום את הפה כשאני חושבת שאני צודקת חוות הדעת די גרועה, אבל למי אכפת

סנוביש

New member
במקומך

לא הייתי מציינת את תאריך הגיוס שלך
צעיר. :]
יום א' - הגעה מאוחרת לבסיס, שנץ מטורף עד הערב, סיבוב בבסיס עם החמודון שלי וזייהו :] יום ב' - קיבלתי לוז קטן של כל העבודה שצריך להספיק השבוע, הייתי בשיחת בנות הראשונה והאחרונה והכרתי עוד עוד אנשים חדשים! כיף! יום ג' - נסענו אני ועוד שתיי חברות לסוגשל אפטר קטן בחיפה, אכלנו בנאפיס וחתחנו לישון אצל אחת מהן בבית... קצת הסתכנו בזה... יום ד' - איחלתי בהצלחה לצוות הצעיר שלנו שיצא לפעילות הראשונה שלו ונפרדתי מהם לשלום בצילום משעשע ;( יצאתי רבעוש מאוחר בלילה וזהו... אחלה שבוע, הזמן פשוט טס...

samn

New member
לא משו מיוחד..

שוב אופניים כל יום תפירות למוות סיימנו להכין עוד ווסט השבוע ועוד כמה חארטות היום המשכתי לתפור למוות (חמישי אני לא אמור להיות בצבא) כי הפילו עליי עוד איזה 15 שפצורי חוגר להכין
וזה לקח שעות! גם הייתי לבד.. זהו בערך..

Krishi

New member
סך הכל שבוע נחמד

יום ראשון הייתי עוד בבסיס ולא היה שום דבר מיוחד. יום שני חזרתי הביתה בטיסה ואז ישר לעבודה. עבדתי גם שלישי ורביעי כאשר בלילות הייתי עם החברה
(קיבלתי "כוכבד הקשבה" בעבודה על ביצוע טוב של סקרים
) היום יש לה טקס ונשף סיום.. וזהו בערך... עוד שבוע ירד בפז"מ

תרווד

New member
היה סביר ../images/Emo171.gif

הייתי יומיים בתורנות חביבה, וגם התבשרתי שביום ראשון אני חצי יום בהדרכה

אתם מחלקים את זה לימים?

אני בקושי זוכרת מה היה לי
יום ראשון הייתי בבסיס. יום שני עשיתי לילה, היה לי מוי כיף ומלא קפאין. יום שלישי הייתי בבסיס. יום רביעי עשיתי לילה והיה לי גם כיף כי ידידשלי עשה איתי לילה. ביום חמישי הייתי בבסיס. מצ'עמם בבאפ!

ChilD SouL

New member
טוב שלא התחלת אותו ב6 בבוקר.

סיכום שבוע אגב לא אמור להגיע אחרי הסופש
אז... זה באמת סיכום של שבוע שלם ולא רק 5 ימים
שלא לדבר על כך שאתה גונב לרותם [אמייזינג] את השרשור השבועי וחבל שבסוף יהיו פה מכות... והיא דיי תכסח אותך. בכל אופן, יום ראשון
הלכתי להסתובב קצת וקניתי כובע מגניב שקיבלתי עליו כבר כמה מחמאות. יום שני
לא זוכרת מה היה. יום שלישי
היה יום טוב, בעיקר בערב-לילה. יום רביעי
היה יום מייגע. יום חמישי
יום מלא פעילות וכך גם הלילה שיהיה. ו...שישבת
אם לא נוסעים ליומיים לחוף אז כנראה בליל שישי מסיבה ושבת על האש. סופ"ש נעים
.

למעלה