יאיר,נאמר שפלוטו וסטורן בחילופי מזלות נשלטים

אוי ויי,

ההשפעות שלו לגביי הן דיכאון ותחושת אין מוצא.
גם ככה אני נטולת אמביציה, כך שהמעבר מדכא, לכן התקשיתי להגיב לניאופיל.
באסטרודיינסט כתוב לי שאם לא איזום שנוי בעצמי, יגיע שינוי אכזרי שייכפה עליי מלמעלה...
כתוב שהשפעת המעבר עד 5/11.

החלום שחלמתי הלילה בעקבות מה שקראתי:
ערב,אני נמצאת בתנאי פנימיה ומישהי מודיעה לי שאני מעכבת את ארוחת הערב (משהו כמו א. ערב שבת משותפת).
(בתיכון למדתי בתנאי פנימיה).
ביקשתי למסור שלא יחכו לי כי אני צריכה להחליף חולצה. מחכים לי בכל זאת.
אני נכנסת ללחץ ומתאמצת להסיר חולצה/סוודר (פתאום אני לבושה מספר שכבות) ובשום אופן לא מצליחה להחלץ.
מבקשת עזרה ממישהי והיא מסרבת.
חושבת לעצמי: מה קרה לי?שמנתי בין רגע??
בסוף הצלחתי להסיר את החולצה (להסיר ולא לפשוט, כי מדובר בחולצה סגורה), אבל לא מצאתי חולצה נקיה, כולן היו מוכתמות.
התעוררתי.
עצוב

לפרפר כחול כדאי לכתוב ל- פורום החלומות בתפוז, הם עוזרים לך לפתור את החלום ( לא באופן מיסטי)

תודה לך.קראתי די הרבה בנושא ואני יודעת לפרש

חלומות פשוטיים מסוג זה.
אציץ בפורום ההוא כדי להתרשם מאופן הפרשנות.

מתלמד8

New member
יאיר-פרפר הביאה הדוגמא הקטנה עם כל הכבוד -

למרקורי תנועתו מהירה והוא שוהה במזל לא יותר מחודש(פרט לנסיגות),

השאלה איך ישפיעו חילופי מזלות נשלטים בין שבתאי ופלוטו? האם פלוטו (שליט עקרב)ירכך את השפעות שבתאי בעקרב.??

טוב נו, איש ודעתו. מזל שנפטון לא שמע את זה..

מתלמד8

New member
יאיר/פרפר-מה אכפת לי כרגע מנפטון?,מבקש לדעת

מבחינת האסטרולוגיה האם פלוטו שליט עקרב ירכך את שבתאי הנמצא בעקרב,בלי קשר לנפטון,? נפטון הנמצא במזל דגים יגיע בחודש יוני להיבט של 120 מעלות לשבתאי בעקרב,זו זוית עם משמעות במסגרת היבטים רגילה של כוכבים במעבר,פעם ראשונה אני שומע על השפעת כוכבים המשפיעים על כוכבים שנכנסים למזל שלהם ועל כך אשמח לקבל הסבר.

ירכך? כוכבים לא 'מרככים'. אבל יביא הזדמנויות

הזדמנויות מעניינות עשויות לצוץ כששני כוכבי ענק כאלה יוצרים זוית מעשית של 60 מעלות ביניהם. היכן? אצל כל אחד במפת הלידה שלו עצמו. אבל על איזה 'ריכוך' מדובר? אין מלה כזו, סורי.. בטח לא בכל מה שקשור לפלוטו, או לנפטון: זה יצרי ומסעיר, וזה מטשטש ומערפל. למעשה כל זוית עם נפטון אינה קלה גם זוית הרמונית, מכיון שאתה עלול לחוש שהכל מתרחש לבטח ולמעשה הדברים אינם כאלה.עם פלוטו - אפשר לרתום עוצמות ליצירה ועשייה אבל הן לא יקרו מעצמן. הנקודה היא לזהות היכן במפת הלידה שלך זה נופל, ולהיערך בהתאם.

מתלמד8

New member
יאיר -שבתאי ידוע כשד משחת(ליז גרין) המורה ,,,

המורה הקפדן והקוצר הגדול,מעבר לכינויים,חשתי אישית את עולו הקשה של שבתאי במשך למעלה משנה כשגיהץ לי את הירח במפה,לא אגזים אם אומר שזו היתה אחת השנים הקשות שלי,פגעו בי ,ביזו אותי,ניסתי להלחם ,חטפתי,זזתי הצידה כדי לתת לתקופה הרעה לעבור,נרדפתי לא זוכר ימים של נחת בתקופה זו.

לכן חשבתי שעקב "יחסי הגומלין"(באנגלית mutual reception ) - בין פלוטו לשבתאי,פלוטו ימתן/ירכך את עוצמת הקשיים שגורם שבתאי כשהוא מתארח בביתו של פלוטו,

Y. Welis

New member
מאוד תלוי באיזה בית זה יוצא במפה שלך

אצלי למשל הוא בבית ה-6, מה שדווקא מעודד עבודה, ריכוז וקידום הקריירה. מה שנקרא 'שקט תעשייתי', אחרי 3 שנים לא שקטות בחזית הבית.

מעבר לבית, תלוי גם מה משמעותו של סאטורן במפה שלך, ומה הוא מציין. אצלי הוא מערים קשיים, אבל גם דוחף שינויים.

מתלמד8

New member
WELIS -לצערי גם אתה לא יורד לסוף דעתי,לא ,,,

שאלתי מה משמעות כניסת כוכב שבתאי לבית מסויים,מבקש לדעת כיצד משפיע פלוטו על שבתאי ככשבתאי "מתארח" בבית השייך לפלוטו כשפלוטו "מתארח" בבית השייך לשבתאי?.

פירוש אחד אומר-שבתאי בעקרב יהיה נח וידידותי בגלל חילופי הפלנטות(שבתאי שליט גדי נמצא בעקרב ופלוטו שליט עקרב נמצא בגדי)כלומר כששבתאי מתארח בבית של פלוטו, יהיה "נחמד" יותר בהתנהגותו.

פירוש נוסף אומר-במצב כזה של חילופי פלנטות בין שבתאי לפלוטו,יש לפרש את הסיטואציה כאילו שבתאי ופלוט בצמידות במזל עקרב.

פרפרון, באמת שאין סיבה

בגדול זהו מיקום לא רע כשמתחילים לנצל את ההזדמנויות שלו במקום לפחד מהעוצמות שלהן..
בכלל, כדאי להתמקד בצד החיובישל מצבי הכוכבים, אחרי ששנים הלעיטו אותנו בכל מיני פחדים הקשורים לכוכבים האלה. עוצמה היא עוצמה - אפשר לפחד ממנה ואפשר להתחבר אליה ולהשתמש בה.

במפה שלי עקרב - בית 3, גדי - בית 5,

נפטון בית 7.
מה זה אומר? תודה

(ברחתי מהתגובה של מתלמד. מהכוכבים קשה להסתתר).

שבתאי יצא זה עתה מבית 2 במאזניים ואכן היו

קשיים שעודם נמשכים.
הקולטים של דוד השמש הוחלפו, הממיר עידן והטלויזיההתקלקלו, המיקרוגל התקלקל, ההשקעות נשחקו.
הקולטים החדשים נזלו פעמיים, המיקרוגל החדש מחורבן.
הוסף על זה חרדות מולדות ונרכשות בתחום כשמדובר בבת מזל סרטן.
איך כתבה דליה רביקוביץ: מקווה לטוב בכל כוחי

למעלה