*ט* (20.7.07)

*ט* (20.7.07)

אני יושבת בחדר וכותבת, מזילה דמעה וכואבת, פוחדת לנצח אך מתמודדת, כתבתי שיר מכאב קצת טריגר הרבה לוחץ: בין שדות נבולים את נעמדת בוכה לה'. בקיץ חם שורף משקה את השדות בדמעות,זורעת עצב, מסוכנת כעורב עירומה,פצועה ודומעת ממשיכה בכאב עדיין לגעת. מלטפת בגסות את גופף בשריטות פוצעת את ליבך מייחלת ליד גדולה שתיפול מלמעלה אלייך ותגשים משאלה שתיעלמי לעד ואת בעננים מקיאים אותך לים ופנייך טובעות,עינייך מבקשות עזרה את בחרת לחיות,את ממשיכה להרוג את עצמך מלטשת את עצמך כיהלום חלוש. וסיכוייך לחיות קלוש. אבל את יודעת טוב מאוד את התקווה לחוש מטפסת בסולם הכאב דרגה ועוד דרגה,מנסה להגיע הכי גבוה לעננים
השמיים נכבו כעינייך החסרות שקט הבודדות.
(אני כותבת מהאישפוז בתקווה שיהיה לי תקווה, ננצח את המחלה) אתם איתי?

אולי (ט'..)

כ"כ קשה שם 6 שעות השגחה ביום, כל יום יומיים בדיקות דם המון בכי ויאוש.. כל בוקר לקום לעוד מלחמה והמשקל שהייתי מכורה אליו פתאום מתנתק לי כי אסרו עליי להשקל אני אוהססבית למספרים(קלוריות,משקל,כל מה שסביב האוכל) ואני נותנת בטיפול לפסיכולוגית שלי "להקיא" את המכתב שכואב לי ולנסות ולהתנקות מחישובי המספרים ואני נשבעת במילים הכי חזקות שיש וכמה שהדפים יעברו, אני לעולם לעולם לא אבחר בלמות כי אני אנצח ואחייה!!! תודה על התגובה. אוהבת אותך בחזרה. בקשר לשיר,יש עוד הרבה כאלה....

lital172

New member
קאריני, יקרה שלי.

עצוב לי לשמוע מה עובר עלייך ובכל זאת אני יודעת שז הלטובתך ששם שומרים עלייך. שאת אוכלת טוב ושאת לא םפוגעת בעצמך. מקווה שלאט לאט תרגישי יותר טוב והקלה. שתוכלי לכתוב כל מה שאת מרגישה ולהוציא את זה החוצה. והמשפט האחרון תפס אותי. "אני לעולם לעולם לא אבחר בלמות כי אני אנצח ואחייה!!! זה כבר אומר הכל אני מאמינה בך בכל ליבי ויודעת שתצאי מזה. המילים שלך אומרות הכל. אוהבת אותך מאוד.

אני יודעת

שקשה וכואב, אבל כלהסבל הזה ישתלם בסוף. את תסיימי את האישפוז ותחזרי אלינו בריאה יותר וחזקה יותר. אל תתיאשי ותשמרי על עצמך. מחכה לעדכונים שלך...

lital172

New member
אנחנו איתך תמיד.

השאלה היא אם את עם עצמך..? השיר שכתבת עצוב וכואב. מקווה שתהיה לך הקלה בלב אחרי שכתבת אותו. רוצה לספר איך הולך באישפוז? למה קשה כל כך? כאן איתך. מחבקת.

רשמתי כבר איך הולך באישפוז לכוכב זוהר בשמיים,

אני קצת מנותקת מעצמי אך מידי פעם נושמת אוויר ומנסה לחיות את המציאות... תודה רבה על זה שהגבת

lital172

New member
חושבת עלייך

ומאחלת לך לילה שקט עם הרבה אהבה בלב שתזכרי תמיד שאנחנו אוהבות אותך ושאנחנו תמיד איתך.

לילה טוב, ילדה יקרה ../images/Emo24.gif

תנוחי לך ותשמעי בקול הרופאים שלך שרוצים בטובתך ותחזרי אלינו חזקה ומחוזקת

למעלה