טשטושה הנהדרת

softy

New member
טשטושה הנהדרת

מילים: אסתר שמיר לחן: לכאורה עוד פגישה מיותרת שני זרים נתקלים זו בזה הוא מזכיר נשכחות,היא נזכרת הן זו יד המיקרה. לכאורה רק שיחה מנומסת המילים הטפלות ביותר הוא פותח אשנב ,היא נכנסת הן זו יד המיקרה. אך מתחת לפני השטח כל גופם רועד מאוד לא יוכלו להפרד שוב לבטח כי לבם יקום וימרוד. אל תוותרי עליו,אל תוותר גורל הוא לא סתם תרח עיוור. לכאורה האויר עד רגוע לכאורה שום דבר לא יקרה מה טווה ביניהם געגוע הייתה זו יד המיקרה לכאורה עוד אפשר גם אחרת לכאורה בידהם הגלגל אך קשורים הם בברית לא מותרת בנשיקת הגורל... סופטי

טשטושה

New member
מממממממ ../images/Emo12.gif

לא מכירה את השיר סופטי אתה ממש מוזמן לשלוח גם תוים או לחלופין פשוט לפצוח בשיר.... רק מזכירה לך אחת קטנה איפה שתהיה אנושי וחביב שם תקבל מענה בכל מקום אחר
בוקר מופלא לך ולבחירות שלך... טש

softy

New member
יש לי איזה הרגשת

דֶזַ´ווּ איתך את הולכת ונהיית מיום ליום דומה להפליא לידידתנו השועלה עד שזה ממש מפחיד. כנראה שהגֶן התחיל לשכפל את עצמו ולהיות מופץ על פני כל היקום. סופטי

מה זה צריך להיות סופטי - נתת לה

מחמאה הקדשת לה שיר ופתאום לקחת הכל בחזרה? אתה כל כך לא עקבי? החמעפה מאוכזבת

טשטושה

New member
SOFTY..

אין לי מושג מי היא השועלה... ואותי לא בדיוק תמצא במדבר - אבל אני זו אני היא זו היא וכל אחד במקומו מונח..... טש

גל ים..

New member
טשטושית סופטי ופרפרית השועלה זו אני

לפני שנה בערך כשהגעתי לכאן היה לי ויכוח סוער וקטסטרופלי עם באי הפורום כיוון שיש עוד שועלית בתפוז..מרקי היה האויב הכי גדול שלי כאן הוא תקף אותי בלי סוף ...אך אחרי הרבה מאוד דיבורים ושעות אינטרנט רבות הוא הבין שאולי בכל זאת כדאי לשוחח איתי באופן תרבותי ולא רק לגדף אותי כפי שעושה מר סופטי היקר...ומן הסתם אני ומרקי התחברנו ומצאנו המון דברים משותפים..ותתפלאי טשטושית מרקי גם שכן שלי לא גר רחוק ממני ...ואכן ידידות נפלאה ומבורכת יש לנו והוא לא פעם המטפחת הגדולה שאני צריכה...וכתף כשרע לי בנשמה...ובכלל חבר נהדר ומקסים... אבל מרקי וסופטי שונאים אחד את השני כבר המון זמן עוד מלפני שהשועלה הגיעה לכאן...וכך כל מי שחבר של מרקי מייד הפך להיות אויב של כולם.. וכך בכל פעם שהייתי מגיעה לכאן היו מטיחים בי עלבונות לא פעם ולא פעמיים.. ומסכת שלמה כתובה בספרי ההיסטוריה של הפורום על המון דברים שלא רוצה להלעות אותך בהם ..וכך במשך חצי שנה בערך הועפתי מכאן באשמה של התחזויות לכל מיני זבלים שהגיעו להרוס את הפורום הזה.. ופתחתי לי פורום משלי כפי שאת יודעת אבל את יודעת שהעולם קטן והאינטרנט יותר..המריבות הסכסוכים הבלגנים גם תקפו את הפורום שלי עד שהחליט סופטי היקר שראה פורום משגשג פורה מצליח ובעל צפייה גדולה שמה פתאום שהשועלה תצליח..אנחנו ניתן לה לטעום מרורים וגם חצץ עד הסוף...וכך בלי בושה פתח פורום לידי וכמובן לא שכח לאסוף חבורה מאוד מכובדת של אנשים שכתבו אצלי בפורום ופשוט לא חלפו להם ימים ספורים והפורום גסס ומת.. חלק אמרו סופטי לא אשם חלק אמרו שהמריבות הם שהכריעו וחלק בכלל הלכו בגלל האתר מה שבטוח שסופטי הצליח ובגדול ובאמת אין לי טינה כלפיו כי גיליתי את האנשים מאחורי המסכות כבר מזמן .. וכך נשארתי עם מרקי חבר מקסים וחלום שלי לכתוב עם כולם בכיף .. אפילו גרמו לי לשנות את שמי במקום שועלה לגל ים ועל כך לפחות אני מודה מתה על השם הזה.. וכך ביום אחד שמרקי ביקר אצלי בבית לעזור לי במחשב הארור שלי שקיבל מחלת וירוסים נכנסנו לתפוז בטעות והפלא ופלא הניק גל ים לא היה חסום .. ואחרי שיחה עם צאר הוברר שהוא הוריד את החסימה ומבחינתו העסק מאחוריו ... אז זהו יקירותיי ויקיריי גל נולדה השועלה נשארה בנשמה .. הפורום שלי דעך אט אט וסופטי הצליח מעל ומעל המצופה...להרוס את שמי הטוב ..להרוס את הפורום שלי ...וגם לגרום לי להראות שאני כביכול איזה משתפ´ית של מרקי ... אז לסיכום אוכל לאמר רק את זה .. סופטי התגברתי על העלבון שלך ...סופטי התגברתי מזמן על העלבון שהפורום לא מספר אחד...ובזכותך הכרתי את הפרצופים האמיתיים שהיו חבריי וידידי נפשי.. מה שהוכיח לבסוף שהם גם ידעו היטב שבסופו של דבר אולי אני שועלה בנשמה אבל אני אדם מקסים דבר שאתה לא מצליח לראות בשום משקפיים כי כמו שאתה נעול שמרקי הוא חלאת המין האנושי כך אתה רואה את כל האנשים שמסביבו .. וכמו שאמרתי לך גם במסרים וגם בבוקר וגם אתמול .. כשאתה רוצה אתה מקסים ואיש יקר..וכשאתה כותב המלאכים בשמיים מתמוגגים.. אבל כשאתה עוקץ עקיצתך כואבת יותר מהדבורה כי היא גורמת לדימום בלב.. מצטערת שיצא לי ארוך כמו הגלות .. מבחינתי שועלה לא מתה היא חיה אצלי בנשמה וגל זו אני ואין לי בושה מאיש כי מעולם לא פגעתי באף אחד והחלפת השם היתה בגלל אנשים שראשם מלא בתככים ורוע וזדוניות ולי נמאס להיות מותקפת בכל פעם .. גל

softy

New member
אני

היא בלבי לא כלום ואני מקפצת הופה הי ולא איכפת לי שום כלום זה כיף זה יבא יה. סופטי
הלך הזרזיר אצל העורב.<לתקן את המחשב>

גל ים..

New member
חוץ מזה אתה יכול להגיד משהו נחמד???

אני יודעת קשה לך...זו בעיה קשה ...אבל אתה יודע מה מתחת לקוצים שלך אתה חמוד..ואני גם משוכנעת בכך..בדיוק כמו שמתחת לקוצים של מרקי יש אדם מקסים שאתה לא רואה אותו!!! והא לך את משקפייה של פאנקי.. אולי יעזרו לך במעט לראות עולם יפה יותר ולא רק עוקצני...חתולה.........

גל ים..

New member
סגירת מעגל...

לא אביט אחורנית אל עבר אבק דרכיי אל חלומותיי לא אביט אחורנית כאשת לוט הטפשה... אמשיך קדימה אצעד במסלול חיי הנטווה בכל יום שעה ודקה אביט הלאה אל השמש העולה לא אביט אל תוכי אל תוך נשמתי לגלות מסתרים לגלות צפונות וסודות כמוסים כי יום האתמול ודמעת המחר שזורים הם יחדיו... לוקחת תרמילי משא חיי וממשיכה הלאה בשביל חלומותיי.... וכבר מישהו חכם פעם לחש מזמן אדם ללא עבר אדם ללא הווה אדם זה לא יהיה לו עתיד.. מה צופן המחר איש לא ידע אך דמעת האתמול אינה זרה בעיניי וכך פוסעת בשביליי ומתפללת לאלוהיי ינחה הוא צעדיי... גל

גל..

מחצית מההודעה שלך משום מה,מתיחסת אלי..הממממ לא יודע למה,כי החשבון האמיתי הרי חייבים אחת ולתמיד-לעשות עם "ההוא" ואני לא אומר זאת בשנאה אין בי..רחמים עליו,דוקא יש. האדם הזה,רמס את פורום שלך לא בחל בשום שיטה שידל ושיחד את הגולשים בעזרתה של..הידועה לך..הדרומית.. יכול להיות שהוא מוכשר בכתיבה איך לפעמים,הרוב אצלו ממוחזר כמו "ההודעה" שבטאג ליין.. אימרי לי,בלשון המשלה: ואם יש פרופסור מנוול ורע אז מה זה עוזר שהוא פרופסור הוא מנוול,והוא רע-נקודה. תמיד,אהיה ידיד שלך כי את אמיתית,לא תככנית לא מתחנפת כמוהו,לא צבועה לא מתחסדת-כדי לזכות בתהילה של רגע כמו שהיום,לדוגמא,ותעיד תגובתו לאיזה צורך החנפנות נעשתה.. גם היא עוד תחזור לעשתונותיה ותבין את גודל הנפילה.. אהיה לצידך,כידיד,בעצה בחיבוק,כשרע,וכל זמן שתשמרי על האותנטיות שלך ותשארי רק את,לא פחות,ולא יותר. מרק.

גל ים..

New member
אני אוהבת אותך מרקי שלי מאודדדדדדד

ואתה יודע את זה ואין לי בושה לצעוק את זה תמיד.. תמיד ראיתי מתחת לקוצים שלך את האדם המקסים והאמיתי... אוהבת הכי בעולםםםם גל

גל ים אהובה - תודה מאמי על הגילויים

אני קצת בהלם מזה שאת ומרקי מכירים גם בעולם הנון וירטואלי אבל איכשהו הבנתי שבכלל כל מיני אנשים מכירים פה כל מיני אנשים וכבר פגשו בעולם הנון אולי כשאורמור תואיל לחזור אבקש ממנה לעשותלי סדר מי כבר נפגש עם מי ומי לא בכלופן לא הבנתי איזה פורום סופטי הרס לך האם את הפורום הזה שיש לך עם היצירות והפרפרים? או שלפני זה היה לך פורום אחר? חוץ מזה הגיע הזמן שאני ואת נעשה קצת תפוזים חפוזים זה יהיה כיף להתמסר בחפוזים לאט לאט אני נכנסת פה לעובי הקורה ואשמח אם עוד משתתפים יטלו כמה קורות מבין עיני אולי זה כואב אבל זה מעניין ומסעיר אני חייבת להודות

ומרק שמחתי לשמוע שאתה ידיד כזה

נאמן ויקר גם אני הייתי רוצה לבכות על הכתף שלך רק שאני הרבה יותר רחוקה מהכתף שלך לצערי איזה כיף לך גל ים

ואני גם אוהבת את מרקקטוס....מספיק

כבר עם הקלישאה הזאת של הצבר קוצים בחוץ רגיש בפנים די תמציאו כבר דימויים חדשים שלא נשעמם את עצמנו מרקי - אי לאב יו לאב יו לאב יו גם נדוש אבל מילא

באט,כמו עם השועלה..

לא ידעתי בהתחלה איך "לאכול" אותך.. אבל,למדתי,ושיניתי ועם הזמן מתברר יותר ויותר שאת אדם מעולם אחר.. וזה לזכותך. מרק.

Sודית

New member
מ ר ק י.....

מה זה כל המחמאות האלו היום??? איזה יפה לקרוא אותך.... סודית....כמעט מקנאה...

טשטושה

New member
גל-ים....

לא ידעתי שאת השועלה... שמעתי את השם - לא קישרתי שזו את... אז איתך הסליחה ! צר-לי לאכזב את מי שאולי לא יאהב את דעתי - זו שלמדתי על בשרי... מבחינתי את אישה נפלאה וחברה טובה - גם בעת צרה - היית שם לצידי ממש כמו נמרה ! מבחינתי....את פשוט כבירה . כל השאר - סופטי מארקי -ומי שרוצה לרחוץ ברפש.... יעשה זאת מבחינתי מהיום ועד קץ הימים אמרתי זאת לכל מי שרק רצה או לא רצה לשמוע - אומרת זאת גם כאן... מי שרוצה ללכת קדימה ולקחת מהחיים את הדברים המופלאים שהם מציעים - ימצא אותי הראשונה שמושיטה לו יד. כל השארררררררררר תשאלי את סופטי הוא כבר יודע את השיר כנראה גם בארבע לפנות בוקר אגב שינה הלומה.... רוח רוח רוח רוח..... אויר - שקוף זניח ודליל לחלוטין !!!!! סוף דבר !!! טש

גל ים..

New member
טשטושית ופרפרית סגרתי מעגל ...

כאחת שלמדה להכיר אותה בתקופה קצרה..את יודעת שצדק וכנות הם נר לרגליי.. לכן אין בליבי שום כעס ונטירת טינה וכראייה כולם ראו שנלחמתי בשיניים דווקא עבור צאר..אותו הצאר שזרק אותי מכאן לכל הרוחות והשדים..כי האמנתי שהאנשים הם שעושים את הפורום ולא מנהל הפורום.. אין ספק שטינה לאורך שנים לא עוזרת במאומה לאף אחד מהצדדים הן בוירטואליה ואין בחיים..חייבים לשים את הדברים מאחורה ולהמשיך קדימה..חיינו קצרים..היום אנחנו פה צוחקים ומחר מי יודע.. ומי שקרא את המכתב שלי יש הרבה כוכבים בשמיים שנכתב למדריך הצלילה של חברתי ואחותי היקרה לי מכל וראה את השכול מול עיניו ואת הכאב..יודע על מה אני מדברת.. כולנו כאן אורחים בעולמו של הקדוש ברוך הוא..אורחים לשעה שעתיים ואולי למאה שנה..לכן האמנתי בלסלוח ולמחול ומקווה שיום אחד גם סופטי וגם מרקי ישבו על כוס קפה וידברו ויצחקו על הכל.. כמו שהיום אני מסוגלת לדבר עם צאר אותו האיש שהעיף אותי לכל הרוחות ולא רצה בכלל להקשיב לי שאין לי רגל בבלגנים כאן ובהריסת הפורום שלו.. מתפללת בסך הכל שיהיה לכולנו נחמד כאן ונעים ..בכל זאת אנו יושבים פה המון שעות והמון ימים.. חלק חדשים חלק ישנים אבל בסופו של דבר כולנו פה אנשים וכבוד לזולת גם במדייה הזאת היא חשובה וחשובה בהחלט.. כי מילה פוגעת מילה פוצעת ומילה יכולה לגרום לאדם לילה שלם של כאב ודמעות.. ערב טוב גל שועלה בנשמה...

למעלה