טרמינל 3- מישהו יודע איך מגיעים |?

חתוליקה

New member
טרמינל 3- מישהו יודע איך מגיעים |?

עם רכב פרטי?! מירושלים? הסתכלתי בכל הקישורים שמצאתי ב"חיפוש" אב עדיין לא מבינה איך נוסעים תודה מראש על כל מידע!

ערן שחר

New member
ממש פשוט הכניסה לנתב"ג היא אותה

כניסה שהייתה כל השנים פשוט עוקבים אחרי השילוט לטרמינל 3 הוא ברור לכל אחד

ד א ש

New member
טרמינאל 3 ובכלל..../images/Emo160.gif.

פשוט לא יאמן איך אפשר לשפוך כל כך הרבה כסף על הכל ובפרט על האתר האומלל שכותרתו טרמינאל 3. יש שם הכל פרט לפרטים חשובים שמענינים כל אחד בדרכו אל ומחול. חבל שלא למדו להעתיק ברמת העיקרון מבנה ותכנים מאתרים בחול שכבר רצים שנים,כך יכלו להינות מנסיונם של אחרים ובאותו הכסף להעלות אתר מכובד. כמו תמיד אנחנו יצירתיים וממציאים תמיד גלגל חדש רק מה, הוא קצת לא עגול בלשון המעטה. "כל הכבוד לנו ו
שהבאתם אותנו עד הלום"

sela v

New member
אני עוד כ-14 שעות

אכנס לארץ בשערי הנמל החדש, ואוכל לספר לכם מחר את חוויות הכניסה לישראל דרך שרוול, ואם זה היה שווה את כל הכסף שהשקיעו. ולכל מי שבא לקבל את פניי לא צריך זרי פרחים, מספיק איזה מתנה קטנה

shulak14

New member
האתר היה יכול להיות יותר ברור לעומת

זאת הטרמינל עצמו מלא באנשים מלאי רצון טוב שעונים על שאלות,ויש גם עלון מאד ברור עם מידע.(למי שמוכרח יש גם סוכריות על מקל לכבוד הפתיחה). בכלל, למי שכמוני לא יוצא עד האביב וגר בגוש דן, נחמד לעלות לרכבת ולראות את החלקים הפתוחים למלווים ומקבלי פנים.(מעזריאלי 20 דקות ו-6 שקלים ל"אזרח ותיק"). תחנת הרכבת מושקעת והמבנה באמת ענק ומרשים. נחמד לראות את כל העובדים שמחפשים את דרכם ועדיין אין להם מושג מה ואיך. כל הקונספט של החנויות לפני הדיוטי לא ברור לי. אבל אולי התקווה היא שהמלווים מרוב עצב על זה שהם לא טסים יצאו למסע קניות. אגב סלע, המחירים בכל הטרמינל מוגזמים אבל בבית הקפה באולם הנוסעים הנכנסים במיוחד. לעומת זאת העמודים והתאורה ובכלל, עולם אחר מהטרמינל הישן.

רינת24

New member
אני חזרתי הבוקר מגרמניה

אכן יש שיפור אבל חסכו כסף בדברים הגיוניים וביזבזו אותו במקומות אחרים יש שרוול אחד לכל מטוס והסיבה היא שנגמר הכסף. בטח שהוא נגמר הלכו וקנו את השיש הכי יקר באיטליה וציפו אלפי מטרים של קירות עשו שם גן בוטאני שיעלה עשרות אלפי ש"ח לתחזק אותו בשנה לשדה תעופה יש מטרה להטיס ולקבל נוסעים לא לגדל עצים שאף אחד לא ילך לראות אותם נוסעים של 3 חברות תעופה עושים צ'ק אין באולם מקבלי הפנים (נשמע הגיוני ?) שזה 3 קומות מתחת לאולם שכל שאר החברות עושות צ'ק אין. למרות שכתוב על הכרטיס להגיע לקומה G רוב הנוסעים יעקבו אחרי השלטים "נוסעים יוצאים" ולמשם יתחילו לחפש את קומה G כל מי שנוסע בלופטהנזה ואוסטריאן איירליין שאתם באים לטוס תעקבו אתרי השלטים "נוסעים נכנסים" ותגיעו לקומה הנכונה דבר אחד עשו טוב זה השלטים בכניסה וביציאה מהשדה הם ברורים ואי אפשר ללכת לאיבוד

shulak14

New member
גם לביזנס

של אל על והטיסות של אלאיטליה נראה לי שהצ'ק אין הוא באזורים צדדיים של קומה 3 ולא היכן שכולם.

רינת24

New member
לפחות זה באותה קומה

נוסע בלופטהנזה שיגיע באופן הגיוני לקומת הטיסות היוצאות ירד 3 קומות יעשה צ'ק אין ויעלה 3 קומות חזרה לשער יציאה

sela v

New member
רינת את עושה צחוק?

היית על אותה טיסה יחד איתי ולא אמרת לי?

sela v

New member
לגבי השרוולים הכפולים

בטיסה שחזרתי איתך מפרנקפורט, אני חושב שזו הטיסה שאת הגעת עליה. אז בפרנקפורט יש את השני שרוולים שדיברת עליהם, וזה פעם ראשונה שאני שם לב לדבר.

רינת24

New member
גם בפריז ועוד הרבה שדות יש2 שרוולים

לא ידעתי שאתה בא מגרמניה הייתי 5 ימים ביוהנסבורג החברה שאני עובדת טסים מעכשיו רק עם לופטהנזה

sela v

New member
טסתי בעבר מפרנקפורט

ולא שמתי לב או שאין את זה בכל השרוולים. עכשיו שאני חושב זה היה טיסה של אלעל ואז נדמה לי שבכלל לא השתמשו בשרוול. אתמול דרך אגב כנראה היה עמוס בשישי בערב אז לקחו אותנו בטיסה מלונדון עם אוטובוס.

גיא קרן

New member
פשוט לא להאמין כמה אפשר לקטר...

איזה מין ביטויים אלו: "טרמינל 3...אתר אומלל" ? האומר דברים אלו לעניות דעתי אומלל ועוד איך אומלל גם כאדם וגם כישראלי. ולכותבת המלומדת שטוענת שיש רק שרוול אחד למטוס כי נגמר הכסף: ברוב הטרמינלים בעולם נכנסים רוב הנוסעים למטוסים דרך שרוול אחד (למעט פיצול בשרוול למחלקת עסקים שבמילא אינו מעביר נפח גדול מדי של בני אדם). שמתם לב שרק לקטר יודעים פה? סופסוף עושים בארץ משהו בסטנדרטים גבוהים ובינלאומיים ורק טענות יש לכם? חבורה של זקנות רכלניות.....

רינת24

New member
זה בכלל לא מעניין אותי מה יש בשאר

הטרמינלים בעולם שפכו פה מיליארד דולר מכספי האזרחים הרבה ממנו בוזבז על שטויות (עיין ערך גן בוטני בטרמינל 3 וטונות של שיש משובח מאיטליה מצידי שיהיה על הקיר גרניט פורצלן מתוצרת הארץ אני יגיע לחו"ל באותה מהירות אם יהיה שיש משובח מאיטליה או גרניט פורצלן תוצרת הארץ) זה שלא נשאר כסף לשרוולים נוספים זאת הטענה של דוברת שרות שדות התעופה לא שלי

גיא קרן

New member
שפכו מיליארד דולר.....

על שדה תעופה שהוא שער הכניסה הראשי של המדינה שלך. קצת פירגון לא יזיק לך.עם אנשים קטני אמונה ושאר רוח כמוך היינו נשארים עוד בתקופת האבן. את אולי תגיעי לחו"ל במהירות ככה או ככה אבל תתפלאי....... אני הולך להגיד משהו שאולי יפיל אותך מהרגלים: שדה התעופה הזה לא נבנה רק בשבילך. הוא נבנה לרווחתם של כל תושבי המדינה ותיירים ואנשי עסקים מח"ל שבאים לפה והוא המקום הראשון אותם רואים אותם תיירים ואנשי עסקים בבואם לארץ.

Amoureuse

New member
../images/Emo45.gif מסכימה

עוד לא הייתי בטרמינל 3 אז אני לא יודעת לגבי פשלות בפרטים הקטנים אבל בעקרון אני חושבת ששדה תעופה, שהוא שער המדינה, צריך להראות מכובד. זה אלמנט שיווקי של המדינה, ואם נשים רגע בצד את כל הציניות שבמצב שלנו כבר שום דבר לא יעזור, אז יופי שהשקיעו. ובעניין השרוולים, גם אם האפשרות קיימת, אני לא ראיתי אותה כמעט בשום שדה תעופה שהייתי בו. מה שיהיה בהחלט נחמד ויזרז את העלייה למטוס זה אם יאמצו פה את השיטה האמריקאית של צ'ק אין לפי שורות.

bestofall

New member
הפטנט של עליה למטוס לפי שורות

לא ייחודי לאמריקאים, זה נהוג גם במקומות אחרים ואכן יש בזה הגיון כי נוצרים פחות "פקקים".

לא רק שהוא לא ייחודי לאמריקאים,

הוא גם לא תופס אצל כל האמריקאים. חברת יונייטד, למשל, מפעילה את השיטה רק במטוסים גדולים, אם בכלל...

shulak14

New member
מצטטת מהמדריך לנוסע

"העישון בטרמינל 3 אסור - למעט במקומות המיועדים לכך." כך שמן הסתם אפשר למצוא מקומות אלו. אולי זו ההזדמנות לצאת להשקיף על התפתחותו של הגן הבוטאני שכל כך מפריע לרינת.

למעלה