טרי טרי ישר מהשטח צולם לפני כחצי

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member

שעה. המיקום תחנת לוד המתנה לרכבת אחרונה מחיפה ללוד. ועד שהגיעה הרכבת קצת צילומים מהמקום. ושוב
לזוגתי שעזרה לי להקטין את התמונות ככה שאני יוכל להביא לכם ברכת חג חרות ותרבחו ותסעדו.

ה דרומי

New member
2

שעה. המיקום תחנת לוד המתנה לרכבת אחרונה מחיפה ללוד. ועד שהגיעה הרכבת קצת צילומים מהמקום. ושוב
לזוגתי שעזרה לי להקטין את התמונות ככה שאני יוכל להביא לכם ברכת חג חרות ותרבחו ותסעדו.
2

kbb

New member
לפי איך שזה נראה בתמונה

לפי איך שזה נראה בתמונה
כדי להכנס לתחנת לוד מבחוץ צריך לחצות את המסילה של רציף מס' 1 כי יש מסילות משני צידי התחנה. ונראה כי התחנה בנויה משני רציפי אי והתחנה עצמה נמצאת על רציפים 1-2. האם הבנתי נכון את התמונות?

נריה_ה

New member
הבנת נכון

לפי איך שזה נראה בתמונה
כדי להכנס לתחנת לוד מבחוץ צריך לחצות את המסילה של רציף מס' 1 כי יש מסילות משני צידי התחנה. ונראה כי התחנה בנויה משני רציפי אי והתחנה עצמה נמצאת על רציפים 1-2. האם הבנתי נכון את התמונות?
הבנת נכון
התחנה בנויה משני רציפי אי כאשר הכניסה למבנה התחנה (שנמצא על הרציפים 1 ו2) היא במנהרה תת קרקעית מתחת למסילה של רציף 1. ניתן לעבור לרציפים 3 ו4 דרך מנהרה תת קרקעית נוספת. לפי דעתי בונים כיום גם גשר למעבר לרציפים אלו. אני לא יודע מה יעשו במנהרה כאשר יושלם הגשר. ד"א שלום לכולם אני חדש פה

מצב
הנושא נעול.
למעלה