טריק שעשו לי לפני שנתיים....מדהים!!

טריק שעשו לי לפני שנתיים....מדהים!!

לפני איזה שנתיים בא אחד לבצפר שלנו (שחכתי איך קוראים לו...אבל הוא היה בתוכנית "היורש" והוא עף מהתוכנית די מוקדם, יש לו פרצוף שמזכיר את שחקן הכדורסל עידו קוזיקרו). הקיצור הוא אמר לי לצייר את היד שלי על הלוח, אחרי שציירתי הוא נתן לי נייר כסף להחזיק ביד. הוא אמר לי להחזיק את הנייר חזק ולא לפתוח את היד, הוא לקח מצית וחימם את הציור של היד שלי בלוח. מיד הרגשתי כאילו חטפתי כוויה חזקה והעפתי את נייר הכסף.... אני יודע שהיה פה איזשהו טריק, אני לא מאמין בכוחות על טבעיים, אבל הטריק הזה השאיר אותי המום אשמח אם מישהו שמבין בקסמים יוכל להסביר לי באיזה טכניקה הוא השתמש. הרגע ביררתי את השם של הקוסם שעשה לי את זה.... קוראים לו רועי זלצמן...

ortega101

New member
הסבר לקסם שעשו לך-נייר כסף מתחמם

אז גם אני לפני 3 שנים בערך הייתי בהופעה של "רוני מרכוס" שהוא די מוכר והוא גם עשה שם את הקסם הזה...אני מניח גם שהוא קימט את הנייר כסף ונתן לך אותו ביד אז ככה זה עובד-את השקית אבקה הזאת שלוקחים לטיולים שנתיים ומשאירים ביד בשביל להתחמם אתה מכיר? בדיוק. רק שפה מדובר בחומר שפועל הרבה יותר מהר וחזק וחוצמזה עם נייר כסף שידוע כקולט חום במהירות (כשמחמצנים ת'שיער שמים על הראש נייר כסף...) אז זה בכלל עובד ככל שאתה מחזיק יותר זמן הוא יותר מתחמם..אם למשל היית עוזב אותו על שולחן ומצמיד לו מדחום-הוא לא היה עולם אבל בגלל חום היד שלך הוא עלה. אגב היה מצחיק מאוד לראות איך בסוף ההופעה לא היה לו מה לענות לי כששאלתי אותו איפה אני גר והוא טעה וגם די בהתחלה כשהוא עשה "קסם טלפתיה" ואח"כ עשה "קסם טלקינזיס" אז אמרתי לו "אוקיי בהתחלה האמנתי שאמרת שאתה קורא מחשבות אבל מה הקשר בין לקרוא מחשבות ולהזיז דברים ?" בקיצור מצחיק לראות הופעה אחרי שאתה מכיר כמה טריקים.

dsad1

New member
אני יודע את הטריק

הוא שם אבקה חמה בנייר כסף זה 50 שקל עולה אבקה הזאות ניראה אותו בלי נייר כסף מחמם לך את היד

LiranTheWizard

New member
אני מבצע את הקסם הזה

בעצמי ולא מדובר באבקה. לא חייבים למען האמת לקנות את החומר המסויים (שוב - לא אבקה). אפשר לעשות את זה בגרסה מאולתרת.

למעלה