טריילר לספר הערפדים "דם כחול"

Boojie

New member
טריילר לספר הערפדים "דם כחול"

http://www.youtube.com/watch?v=DATd4pw61Wc שנעשה על ידי חבורה של אנשים מגניבים ומוכשרים באופן מדהים, וגרם לי לקוות נורא שיום אחד נוכל להפוך את הספר לסרט או לסדרת טלוויזיה, רק כדי שאני אוכל לדחוף את האף לצילומים גם שם... צילומי ערפדים זה מגניב נורא.

Berethor

New member
נחמד

אז מה בגלל זה קוראים לזה דם כחול, הם קוראים לעצמם נסיכים ונסיכות שם
. מזה הסצנה ההזויה הזאת אבל שהוא נשך אותה ואחר כך רואים אותם במיטה? לא בסדר איך אדם שננשך יכול להביע הסכמה?
, טוב אני מקווה שכל קישור בין הסצנות הוא מקרי לחלוטין כמו שנהוג בטרילרים רבים..

Boojie

New member
טוב, כדי להבין בכל זאת צריך לקרוא את הספר...

אם היינו מספרים את כל הסיפור בטריילר, זה כבר לא היה כל כך מעניין לקרוא את הספר עצמו.

MoonFairy

New member
עד שאסיים לקרוא את הספר...
(תפוזטיפש!

שלח את ההודעה ריקה....) אני רק בפרקים הראשונים הייתי רוצה לדמיין בעצמי את הסצנה הראשונה (שלפי מה שהבנתי זה מה שמוצג שם...) ואיך נראית חן או הדירה הקטנה שלה חחח יש לדברים ויזואלים נטייה להרוס לי את הדימיון
אז! למרות סקרנותי הענקית- אני אתאפק

Boojie

New member
אני כל כך מזדהה.

אני קוראת עכשיו את הספרים של שרלין האריס - התחלתי לקרוא אותם רק אחרי שכבר ראיתי את כל העונות שיש עד עכשיו של "דם אמיתי" - וכל כך מעצבן אותי שאני כל הזמן מדמיינת את הדמויות כמו שהן נראות בטלוויזיה. למשל, סוקי כל הזמן מדברת על זה שיש לה נטייה להשמנה - מה שאומר שזו דמות שנראית ממש אחרת מהדמות שבסדרה...

קרניjack

New member
הספרים ממש טובים, ואל תתפלאי

אם את לא סובלת את הסוקי שבסידרה אבל בספרים היא בכלל לא רעה. זאת תחושה שכנראה לא רק משותפת לי.

Boojie

New member
כן, היא דמות מעניינת.

אם כי גם בסדרה היא דמות מעניינת (בכל זאת, מלצרית צוציקית קשת יום ובלי השכלה שיודעת לעמוד על שלה גם מול ערפדים בני הרבה יותר ממאה שנה), אבל בסדרה הרבה יותר. יש לה יותר אופי. רק חבל שהאופי הזה לא ממש מתפתח לאורך הסדרה, היא די נשארת אותו בן אדם.

Berethor

New member
אצלי אין כל כך מה להרוס

לכן אני אוהב דברים ויזואלים..

קרניjack

New member
נשמע ממש מעניין, אבל מעדיפה לקרוא את הספר

לפניי... יפה שספר אחד הצליח להוציא הרבה בז'אנר הכמעט לא קיים של הערפדים הישראליים!
באמת מגניב וכיף!

למעלה