טריומף-הגזמה ]פראית

• פותח הנושא ofnik
  • פורסם בתאריך

ofnik

New member
טריומף-הגזמה ]פראית

אופנוע 2300 סמ"ק אבל למה קסטום למה?

mosquito

New member
wtf???

להחזיק דבר כזה יהיה בערך שווה ערך למכונית שרירם אמריקנית ישנה= המון המון הוצאות תחשבו רק על דלק בערך פעם בשבוע כמה זה???

זו הגזמה ??????????????????????

ומה עם הוס בוס עם מנוע של קורבט? 5700? או החדש יותר עם מנוע 8 ליטר או טומאהוק עם מענו של 8.3 ליטר? :) זו הגזמה ....:)

כRובי

New member
זה לא אותו הדבר...

טריומף הציגו כלי סידרתי ולא איזה אופנוע קונספט תלוש מהמציאות או אופנוע קיט בהזמנה מיוחדת...

הוס בוסים הם סדרתיים!!!!!והיה אחד

בארץ לפני כמה שנים אבל אני חושב שהוא היה רק לצורך כתבה ... זה היה ב 96 אם איני טועה ....

כRובי

New member
תרענן את זכרונך מחדש.

א. הוא ל-א הובא לצורך כתבה (אם כי, הגעתו נוצלה לכתבה) ב. אין הוס בוס שיורד מפס הייצור, כשהוא דומה לאחר (אפילו לא מבחינת הצביעה שלו)- איך זה נחשב לייצור סידרתי ?

למיטב זכרוני הם היו סדרתיים בין

אם מדובר בצביעה זו או אחרת .... אבל כנראה שהגיל פוגע בזכרון :) אז כנראה שטעיתי ...ואני שלא כמו 99 אחוז מחברי הפורום הזה יודע לומר "וואלה טעיתי " ...

C O L T

New member
איזה תענוג

לראות את הבריטים מחזירים את הכבוד האבוד. יום אחד עוד יחזרו להיות מעצמה דו-גלגלית מובילה, מי יזכור אז את היפנים.

xfwind

New member
רק שלא יחזירו את הקיק סטארט

שסרבו להפרד ממנו בשלהי הסבנטיז (טענו שזה האלמנט הגברי באופנוע)... ולרצ"ב: עונה להגדרה של "הוס בוס"???? (נצפה בחגיגות "הארלי").

לא יודע אבל הארלי 56 1200 בועט

ואת זה אני יודע מהכאבים שקיבלתי בנסיונות הצתה שלו בעת שיפוץ אחד כזה פעם עם חבר . מאאה זה חבטה שלא תדע. אז 8 ליטר יכול כנראה לשבור רגל.

למעלה