טריווית דיאגו- ברההה!

טריווית דיאגו- ברההה!

הנה טריוויה על השחקן המושלם ברקודה- אל תשימי את זה על שרשור טלי כי אף אחד לא יתייחס! 1. באיזה מה תאריך הלידה של ברה? 2. מהו שמו במציאות? 3. מהו שמו האמצעי? 4. באיזה שנה התחיל לשחק בקטנטנות? 5. בן כמה הוא היום? 6. מי היא בת זוגתו בעונה הרביעית? 7. מה שם הדמות שלו במורדים? 8. במורדים הוא משחק: קול/חנון/אוטיסט 9. את מי הוא מעריץ? 10. מה החלום שלו? שלחו לי במסרים!!! למרות שלא ראיתי פה אף מעריץ שלו חות מברקודית {תמתי} ואילונוש, ככה שאני לא בטוחה שיענו לי אבל מהשיעמום!} ביי ביי

אילונוש

New member
אני אני אני ../images/Emo9.gif

אני מקווה שאני צודקת בתשובות.. 1. הוא נולד ב 13.2.1983 2. דייגו גרסיה (החתיך) 3. שמו האמצעי.... המממ אנלא יודעת
4. בשנת 98 אם אני לא טועה 5. בן 18? 6. פטו!!! 7. שכחתי יש לו שם כזה ארוך בהמורדים 8. חנון.. (אבל סקסי) 9.הוא מעריץ את מרדונה 10.החלום שלו? לראות את מרדונה אולי?

אוקי- אני עומדת להרוג את פליפה!!!!!

אני אתקע אצבע בעין לננס המקסיקני הזה!!! יא חתיכת גזר גמדי שלא תעיז לשים יד על ברה שלי!!! חכה חכה תבוא לארץ אני אתפוס אותך אני אשלח את אלסה עליך!!! או יותר טוב- את בוניטו!!!! אל תעיייייז תגעת שוב בברה שלי!!!! מסכן בוא אני אתן לך נשיקונת ברה...

ברה דומה ל../images/Emo105.gif! אבל אני אענה....

1-
2-
3-
4-
5-
6- קמילוש.....
7-
8-חנון
נדמה לי... 9-
10-
קיבלתי 0?
100 איפה ה

123barbi

New member
אני לא יודעת את התשובות...

אני לא כל כך יודעת את התשובות אבל אני חושבת שהוא פשוט חתיך ומתוק

לא יודע כלום וגם

לא הייתי עונה הייתי יודע כמה דברים אם היה לי פה את חוברת קטנטנות אני לא יודע כלום על ברה לא יודע כמעט כלום על שחקני קטנטנות

יאללה תראו מה אתם עושים...

עושים לכם חידון, ואתם בכוונה הורסים? אין לכם משהו טוב להיגד אל תגיבו! חוץ מזה יעל- אם פליפה יעיז לגעת בברה אני אהרוג אותו!!!

תשובות לחידון על ברה

אוקי, מכיוון שכמעט אף אחד לא לקח את זה ברצינות, הנה התשובות! 1. 8.2.83 2. דיאגו גרסיה 3. עמנואל 4. 1997 5. 19 וכמעט וחצי 6. פטו 7. מרקוס 8. חנון 9. דיאגו מרדונה 10. להיות שחןק כדורגל! והזוכה בחידון- דובון שוודי!!! עם הכי הרבה תשובות!!

למעלה