טריוויה בנושא קווי אוטובוס בישראל בימינו

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
קווים קצרים אחרים

1. מהו קו האוטובוס (קו, כיוון, וחלופה) בעל מספר התחנות הרב ביותר? וכמה תחנות יש לו?
2. מהו קו האוטובוס (קו, כיוון, וחלופה), בעל משך הנסיעה המשוער (כפי שמופיע בפרסום של משרד התחבורה) הארוך ביותר ממסוף למסוף? (אני מתייחס לזמן הנסיעה מקסימאלי מבין הנסיעות של אותו קו לצורך העניין)
3. כנ"ל, משך נסיעה קצר ביותר.

התשובות שבידי חושבו מתוך קבצי ה GTFS, ויפורסמו מחר. אם תהיה היענות אוסיף שאלות נוספות.
קווים קצרים אחרים
למשל קו 5 מהתחנה המרכזית בנתניה לתחנת הרכבת וחזרה. כ 7-8 דקות נסיעה.

nitsansh

New member
הקו הכי ארוך זה חיפה-אילת, לא??

1. מהו קו האוטובוס (קו, כיוון, וחלופה) בעל מספר התחנות הרב ביותר? וכמה תחנות יש לו?
2. מהו קו האוטובוס (קו, כיוון, וחלופה), בעל משך הנסיעה המשוער (כפי שמופיע בפרסום של משרד התחבורה) הארוך ביותר ממסוף למסוף? (אני מתייחס לזמן הנסיעה מקסימאלי מבין הנסיעות של אותו קו לצורך העניין)

התשובות שבידי חושבו מתוך קבצי ה GTFS, ויפורסמו מחר. אם תהיה היענות אוסיף שאלות נוספות.

אורי404

New member
כנראה, שכן. אולי קווים עונתיים אחרים

כנראה, שכן. אולי קווים עונתיים אחרים
בעונות מפעילים קווים מעפולה לאילת. אני חושב, שגם מכרמיאל לאילת, אבל לא בטוח לגמרי.
אני חושב, שבעבר הפעילו גם מכיוון עכו או נהריה לאילת. לא יודע מה המצב כיום בעונות.

felixr

New member
תשובות לשאלות 1,2

תשובות לשאלות 1,2
עם שאלה 3 יש בעיה (כנראה בעיה בקבצי ה GTFS), ולכן התשובה תפורסם בהמשך.

1. 841 מתל-אביב לקרית-שמונה, חלופה 3 (לילה) - לא פחות מ-173 תחנות!
כל הכבוד ל orenhz ולנתנאל531 על תשובות (כמעט) מדוייקות.

2. קו 991 מחוף הכרמל לאילת. 6 שעות ו 17 דקות. מעלה תהיות לגבי אופי העבודה של הנהגים בקו. כל-הכבוד לnitsansh על תשובה נכונה, ולעמוד השדרה על תשובה מדוייקת להפליא.

droriko

New member
כמה הפסקות יש לקו בדרך ואיפה?

תשובות לשאלות 1,2
עם שאלה 3 יש בעיה (כנראה בעיה בקבצי ה GTFS), ולכן התשובה תפורסם בהמשך.

1. 841 מתל-אביב לקרית-שמונה, חלופה 3 (לילה) - לא פחות מ-173 תחנות!
כל הכבוד ל orenhz ולנתנאל531 על תשובות (כמעט) מדוייקות.

2. קו 991 מחוף הכרמל לאילת. 6 שעות ו 17 דקות. מעלה תהיות לגבי אופי העבודה של הנהגים בקו. כל-הכבוד לnitsansh על תשובה נכונה, ולעמוד השדרה על תשובה מדוייקת להפליא.

felixr

New member
איזה מהם?
תשובה לשניהם

איזה מהם?
תשובה לשניהם
841: צומת מגידו - חצי-שעה.
991: בית קמה - 15 דק';
עין יהב - 15 דק'.

אורי404

New member
בעבר היו עצירות של 841 בעפולה

איזה מהם?
תשובה לשניהם
841: צומת מגידו - חצי-שעה.
991: בית קמה - 15 דק';
עין יהב - 15 דק'.
בעבר היו עצירות של 841 בעפולה
הן היום בסביבות ה 10-15 דקות.
אני מדבר על משהו בסביבות לפני חמש שנים. אולי יותר.

felixr

New member
תשובה לשאלה 3

תשובה לשאלה 3
לאחר סינון טעויות מוזרות ב GTFS,
ולאחר התעלמות מקווים מקומיות ביישובים קטנים המסיעים תלמידים לבי"ס אחת ליום בכל כיוון (נראה לי שאין טעם להחשיב אותם כאן)
התשובה היא קו 20 (של קווים) בעפולה, מהתחנה המרכזית לשוק. 4 דק' בלבד.
קו 2 מתה"ש ללשכת הגיוס (כפי שכתב מנהלינו היקר, alantan) מוגדר כקו סיבובי, ולכן משך הנסיעה שלו ממסוף למסוף ארוך יותר, אך גם אם מסתכלים על זמן הנסיעה מתה"ש ללשכת הגיוס, הרי שהוא עומד על 5 דק', ולכן הוא לא הקצר ביותר.

תודה על ההיענות, מוזמנים להציע שאלות נוספות

felixr

New member
*קווים מקומיים. אין לי מושג איך זה קרה לי

תשובה לשאלה 3
לאחר סינון טעויות מוזרות ב GTFS,
ולאחר התעלמות מקווים מקומיות ביישובים קטנים המסיעים תלמידים לבי"ס אחת ליום בכל כיוון (נראה לי שאין טעם להחשיב אותם כאן)
התשובה היא קו 20 (של קווים) בעפולה, מהתחנה המרכזית לשוק. 4 דק' בלבד.
קו 2 מתה"ש ללשכת הגיוס (כפי שכתב מנהלינו היקר, alantan) מוגדר כקו סיבובי, ולכן משך הנסיעה שלו ממסוף למסוף ארוך יותר, אך גם אם מסתכלים על זמן הנסיעה מתה"ש ללשכת הגיוס, הרי שהוא עומד על 5 דק', ולכן הוא לא הקצר ביותר.

תודה על ההיענות, מוזמנים להציע שאלות נוספות
*קווים מקומיים. אין לי מושג איך זה קרה לי

aviadmm

New member
הקו הכי קצר - קו 20 "קווים" - עפולה !

לקו 4 תחנות בלבד. (כולל מוצא ותחנת קצה)
מתחנה מרכזית עפולה לשוק העירוני.
4 דקות נסיעה, מרחק של כ1200 מטר.

felixr

New member
תקרא הודעה אחת מעליך...

לקו 4 תחנות בלבד. (כולל מוצא ותחנת קצה)
מתחנה מרכזית עפולה לשוק העירוני.
4 דקות נסיעה, מרחק של כ1200 מטר.
תקרא הודעה אחת מעליך...