טריגר
חדשה לא כל כך

טריגר../images/Emo122.gifחדשה לא כל כך

שלום.דבר ראשון אני חדשה כאן היתי הרבה זאת אומרת קראתי כתבתי קצת כאן ושם והרבה מאוד לעצמי. קראתי הרבה מאוד. לא יודעת מאיפה להתחיל פוחדת ומפחדת להחשף,היתי תמיד אורחת כגם כאן וכגם כניראה בחייהם של אנשים או שפשוט לא היה להם כבר מספיק כוח להתמודד איתי ובזה קשה לי לאשמים אותם. היה לי כעס עצום ולא מצאתי מנוחה לנפשי. אני יתחיל לםפר קצת מעט וקצר ככל שאני יוכלה.עבר אליי שנה ועדיין עוברת קשה מנשוא לא ממות אמנם זה היה שנה שעברה כבר.אבל לפני שנה כתבתי לחברה לא משנה שכל מה שכתבתי היא נתנה לי בחזה ועשיתי טעות גדולה מאוד שזרקתי לפח טעות ולא צינית עכשיו. מעשה ידי משהו שכתבתי לה רק לה שמספר דברים מאוד אישים אליי כגם עם קצת שגעיות כתיב מדי פעם לא בכוונה נכון? כתבתי לה אז יותר גרוע וכואב אפילו ממשהו מיני שעברתי לא טוב שעברתי שהרס לי את החיים שגם לפני זה לא היו כל כך משהו אבל שיהיה. אני מתה חיה מאותו היום והשנה כבר 8 שנים באותו היום אורור זה שרציתי למות ועדיין רוצה לפעמים רוצה לא לרצות את זה אבל מבקשת שיקח שניח לי לנפשי שיהיה לי שקט לבד .. שחור וקודר אני והוא הפסקתי לדבר אם אלוהים מיזמן לא היה שם הוא לא קיים יותר יש כוח בזה אני מאמינה מה שקרה צריך לקרות כן כמה משהו שימית אותי למה לא לקחת אותי באותו למה? הפסקתי לשאול כי אין טעם ואין מענה ולעולם אולי כגם לא יהיה. לא מצליחה לישון היום ישנתי מספיק בשבת עד מאוחר רציתי לברוח מעצמי לא יודעת לאיפה מתי ולאן בעיקר לאן יצאתי אתמול סתם וחזרתי רק 6 בבוקר לא יוכלתי להירדם בשישי הרגשתי שאני עומדת להיתפץ כבר בבית לבד בלי אף טלפון אחד יוכל לשנות כל הרבה הרבה לטובה ולרעה .רק אחד זה הרבה לבקש? פעם היה הרבה לא הרבה אבל היה יש ימים שהטלפון מת וזה הימים הכי קשים במיוחד שישי ושבת וחגים שאני שונאת כבר שונאת את עצמי אין יותר מיזה כבר כניראה אז זה החגים עכשיו כי לעצמי כבר אין מספיק מקום אולי אף פעם לא היה.לא מסוגלת להיות יותר מדי ישירה אז תבינו בבקשה לפחות תישתדלו עם תרצו. עברתי לילות של הקאות וימים בלתי פסקות שקרתי לאמי מה שבחיים לא עשיתי כמעט אין לא בן אדם שקרן.שתיתי המון בבית וכגם שהיתי יוצאת טוב אוהבת לשתות ותמיד אהבתי אבל בגבול במידה אני והגבולות שלי ויש לי מאוד קשה עם עצמי ובקרותית נורא כלפי עצמי. אכלתי מהר כשאר אכלתי כבר ולא טוב ולא בריא,נסיתי כמעט כל סתם אפשרי חשיש גראס היום שוב עישנתי 3 זיטנים כאלה חברה אמרה לי לפחות לא לבד היתי באיזה מסיבה שלקחתי כדור מיזמן לפני איזה חצי שנה ולא יוכלתי לעמוד על הרגלים אבל שמחתי קצת כי ראיתי את החברה לשעבר מינשקת עם מישהי אחרת וזה היה מאוד טרי. אבל זה לא תירוץ לכלום לשום דבר. הפסקתי לגמרי עם בשר כמעט טוב נו..יותר קל פעם מאוד אהבתי ממש צמוחנית אה.... ציני. אני מטר 1.70 כמעט טוב 1.69 ממש לא משנה הרבה למישהו משהו ממני בלאו הכי. שוקלת היום ועכשיו עוד לא בדקתי כן אבל יעשה את זה ניראה לי עוד מעט. 49 קילו. אני ניכנסת למידה בגינס 27 היתי 29 שקלתי 54 קילו לפני 4 חודשים בערך. ולא אני לא לוקחת וויטמנים כמו שהיתי צריכה ואני מזניחה את עצמי כבר שנים תאמת ולא מהיום אבל זה יריף יותר וויתר עם זמן ודברים שקרו לי בדרך ומצב נפשי ולמה אני מנתחת את עצמי כל הזמן..ואמא שלי עוד יותר לא מוסיפה לשום דבר אף פעם אלא יותר גרוע כגם בלעדייה והיא בשלה לא רואה ניכנסת הביתה כל ערב ב.20.00 בערב מהבוקר ולא תמיד כגם היה אוכל אשה טובה עובדת קשה אז את אוכל אכלתי בחוץ ברוב המקרים לא רציתי לא היתי רעבה רק קולה וסגריות הרבה סגריות בשביל לא לאכול כלום מים לא אוהבת בכלל וקולה עוד יותר מצמיצה.. ומלא סוכר ולא חום. תרופות לא לקחתי רק לשינה שיוכל להירדם תרופות לא נגועת נגד שפעת ובכלל וזריקות בטח שלא. הכול היתחיל כבר מיזמן תאמת ולקח לי הרבה זמן להודת בזה. לקח לי כמעט שנה עוד מעט להבין זאת יחד עם טיפול של שיחות שעברתי שהייתי אצלו לפני כמה חודשים בעקבות משבר שהיה בחיי,ונמשך כניראה יותר מדי הרבה זמן. סוף יהיה המשך אם תרצו להקשיב לשמוע להבין היה לי מאוד קשה לדבר איתו פנים אל פנים כך כך קשה מאוד לאכול אותי הוא היה מאוד רגיש רק שאני נסגרתי לא רציתי לדבר על העבר ובטח לא לאאאא על ההווה המסריח שלי סליחה על הבטוי.לא רציתי לא יוכלתי לדבר אחרי כל כך הרבה שנים של שתיקה שתיקה יודעת מה זה שתיקה של תיקפה מינית ואכילה עם חברות הכל היה בסדר שמח כלבי חוץ אבל בלב סהרה. איך אף אחד לא ראה לא שמע לא היסתכל שזה לא צחק אמיתי אלא שקרי מזויף כמו שרק אני יודעת לתת מסכה על הפנים בערב במיוחד וכגם ביום. קשה לי להיסתכל על עצמי בראי יותר וקבל מחמאות תמיד היה הצד הכי חלש אצלי בין עוד כמה. תמיד אמרתי שאמרו יפה חמודה נאה זה לא נכון וכגם שלא עניתי ידעתי שזה שקרי לא רציתי לאמין. יש המשך אבל כבר בוקררררריום טוב לכולם כי לי כבר לא יהיה.... שלכם אני
ממני כי לעצמי לא יוכלה כבר לתת כניראה שבחיים לא יוכלתי ולא שלא רציתי מספיק לא יוכלתי לתת לעצמי שום דבר טוב את הכל היתי חייבת להרוס כגם את עצמי את עצמי קודם כול אמרת לי מישהי פעם שבאמת אמתיתי שאהבה אותי ..
ו
על ההקשבה שלכם...אני

ב ל

New member
../images/Emo82.gifברוכה הבאה

רציתי לומר לך שקראתי ניסיתי כמה שיותר להבין אך אין לי מילים, מקווה שלאחרות יהיו. מאחלת לך יום טוב
ושמחה שהגעת לכאן ושיתפת, מקווה שנוכל לתמוך בך ולנסות להיות שם בשבילך. שיהיה לך שבוע מקסים

את אני שוב..../images/Emo14.gif

תודה בל. ומצטערת יש שם בלגן הרבה אני יודעת הרבה נושאים ביחד כתבתי על דף על המחשב מהלב אני לא יודעת מה עוד ועד כמה יש הרבה המשך לזה עוד הרבה ולא רק לי כניראה לא רק לי רע ולא טוב אבל זהו... יום טוב גם לך ולכן.... מה זה פרו אנה??????? אני באמת לא יודעת סליחה....
חיה נאמנה יותר מחתול לפי דעתי אבל מאוד אוהבת חיות כך שזה לא משנה ..... מעדיפה כלבים.

דנהה1

New member
דרמטיות יקרה....

וואו, זה מרגש. מוזר לי לקרוא את זה בידיעה שאני מכירה אותך באיזשהו אופן (
). בחיים לא חשבתי עליך ככה ואף פעם לא חשבתי שדווקא את תחיי בסרט הרע הזה. אני באמת באמת מתנצלת על כל מה שאי פעם עשיתי לך, הסברתי לך הכל בהודעה פרטית. אף פעם לא התכוונתי לפגוע ככה וכואב לי לשמוע עכשיו את "סיפור חייך" הכואב בידיעה שאולי גם אני תרמתי לזה. אל תכנסי למושג "פרו-אנה" באמת, זה לא תורם ובטח ובטח שהורס. עדיף ככה שאפילו לא תדעי מה זה - זה לא נוטה לצד החיובי - להיפך... אם את רוצה להחלים תתרחקי מזה. אני פה אם את צריכה, מקווה שאת כבר יודעת את זה. ענת.

Shenizel

New member
מתוקה... ../images/Emo20.gif

את רושמת כל כך הרבה,וזה טוב-כל מה שקופץ בליבך,את אומרת.. כל הכבוד לך.. את אומרת אומרת ואומרת שאף אחד לא היה שם בשבילך שעברת תקופה קשה כמה שקשה זה להסתכל בראי כמה שאת מזניחה את עצמך מדברת ומדברת ומכל הלב לב שכל כך כואב לו שאני מדברת איתך אני שמה לב (כמו שאת שמה לב תמיד) למילים שלך ואת מדברת ומדברת .. וזה לא רע אבל.. מדברת .. כל הכבוד מה עם .. עושה
(<<הסימן שאלה שאת אוהבת) אני אומרת(וגם את יכולה לומר) די .. פשוט די! די לכאב הזה שכבר הפך להיות מה שאת רואה בעינייך לקום בבוקר ולראות את השחור במקום לראות את ה
.. את האור.. די...להזניח את עצמך,כאשר את יודעת בפירוש מה כן יעשה לך טוב. למה להזניח כדורים שיכולים לעזור לך? די לשתוק על תקיפה מינית שאת מדברת על כל כך הרבה נושאים-זה לא נושא שצריך להזניח,להזניח.. לפי מה שאני יודעת.. לא עזר לאף אחד בכלום- להפך.. זה רק החמיר את המצב.. זה נשאר עמוק בלב שלך ונספג עם כל הכאב ואת בולעת את הדמעות של עצמך עד שיום אחד הסחר שלך יפול יקירתי ואת תתמוטטי איתו ולפני שזה יקרה(תרופה קודמת למכה) את יכולה ועם כל הלב שלך והוא לב גדול ויש לו המון המון - את מסוגלת לעצור את זה! ואת האוכל כנראה וצריך להכריח להכניס לפה.. ולהכריח ללעוס אותו כמה שלא אוהבים אותו,כמה וכמה וכמה.. את יודעת שאת צריכה ואני בטוחה שאת יודעת ! ועוד משהו מפריעה לך פה-ואני שמה על זה דגש -----אף אחד לא היה שם בשביל להושיט לך יד חמה-------- ונראה לי(תתקני אותי אם אני טועה)שזה משהו שנורא מפריע לך ואולי תקוע לך עמוק בלב שלא היה שם אף אחד כאשר הזדקקת לו.. אז.. למירב ידיעתך אני פה בשבילך
אני לא רושמת את זה מתוך רחמים אני לא רושמת את זה מתוך נימוס! אני רושמת את זה כי אני באמת רוצה שיהיה לך טוב כי את בנאדם שאני מאוד אוהבת
ו.. אפשר להציע לך משהו שמישהי הציעה לי .. לא מזמן וזה..עבד
תרשמי לך: היום.. אני לא אפגע בעצמי לרעה,להפך,אני אשמור
היום.. אני אפנק את עצמי כמו שלא עשיתי אף פעם
היום.. אני לא יעשה לעצמי רע,כי אני יודעת שאני רוצה טוב
היום.. מה שהלב אומר.. ככה יעשה
"החיים כל כך יותר ממה שיש לראות הלב רוצה גבוה והראש נותן מכות אושר אי אפשר לקנות אבל יש לנו עוד זמן להשתנות כל הכסף בעולם לא יקנה לך חבר בין טוב לרע תגיד לי - מה אתה בוחר? אני חייב לספר לכם , חייב לדבר אני חייב כי הלב שלי בוער רואה את כל הפשע והרשע, אלימות בכל פינה רואה איך הפחד הופך לשנאה איך אנשים שיכורים מכוח, לא מאהבה במרוץ אחרי הכסף, אחרי התהילה אבל החיים הם יותר מזה, לא אני לא רוצה כזה מנהיגים מקרטון - הם מלאים בזה תנו לי כוח לראות שיש טוב ויפה מזה בפנים כולם יודעים שזה לא זה החיים כל כך יותר ממה שיש לראות הלב רוצה גבוה והראש נותן מכות אושר אי אפשר לקנות אבל יש לנו עוד זמן להשתנות כמה רחוקים אנחנו, כמה רחוקים ומה רצינו להיות? בסוף כולנו שוכחים מתמכרים בקלות לתסכול ולפחדים ולא מוצאים ולא מוצאים הם מספרים לנו שמאוחר ולא נתקן לב שנשבר אומרים שהחלון נסגר, אומרים שזה נגמר אבל את מה שהם רואים עקום - אני רואה ישר אין כזה דבר, אין כזה דבר כי כשדלת נסגרת אז נפתחת אחרת וגם אם האמת מסתתרת - החיים הם מתנה ויש לנו כן עדן כאן על פני האדמה"
מקווה שתרמתי אוהבת אוהבת אותך ושאני אראה אותך את תקבלי חיבוק חזק מקווה שיחזק אותך יותר
הדר

כשתלכי למרות שכבר הלכת מיזמן../images/Emo142.gif

שלום שוב, תודה ענת דנהה1, תודה רבה כגם להדורש,אוהבת אותך
לך... יש ימים כמו עכשיו זה חלק של שיר של אביב גפן למי שאוהבת .די! את המכתב הזה את לא תקבלי,כי אני כותבת אותו לעצמי, אך בכל זאת... אני עושה את זה כי אני חייבת לכתוב הכל,להתפרק ואולי אולי להצליח קצת להתנתק אני חייבת לעצמי הרבה לא על מה שהיה כשהיית שם ולא על מה שיש עכשיו כאשאת כבר הרבה \זמן לא פה. אני חייבת להוציא את זה וחבל לי שאת לא יודעת או לא ידעת עד כמה אפילו לא קצת...לא על העבר,לא על עכשיו לא על מה שהיה כשהיית שכבר ניפגשנו לבד ביחד רק אנחנו ולא על מה שיש עכשיו כשאת לא פה יותר. אין לך מושג אפילו כמה את חסרה לי פה וכמה אני מתגעגעת ולא רק שאני לבד דווקא היפהך שאני עם אנשים אחרים זה עוד יותר את לא נישכחת.איך כל דבר שאני עושה לא משנה מהו אני רואה אותך את פרצופך העדין והיפה הזה שכל כך אהבתי פעם.וכואב לי שאת לא פה איתי.עוד יותר מפריע לי מעבר לזה שאת אינך יודעת שזה איננו קיים אצלך ובאמת שהפסקת לאהוב אותי הימשכת האלה כך צריך אומרים כולם לא.. מישהי כתבת לי אתמול לכי בדרך הלב כמו שאת כל כך אוהבת ... ובאמת לא רק שאיננו קיים אצלך ובאמת שאין לך מושג מכלום! את ממשיכה בשלך,את לא יודעת שפה קשה כואב להמשיך. את לא יודעת כמה כאב יש על הלבבבב וכמה עצב יש בעיניים אולי כן בעצם אבל תמיד הורדתי השפלתי מבט אז לא יוכלת לראות ...ואולי כבר לא רצית ואולי זה כאב כל פעם מחדש לדעת ולראות אותי במצב הקיים..ואולי ואולי... באמת נהניתי וכל כך מצטערת שהיה לך רע איתי רע איתי! כל אלו חסרים לי בפנים ולא יודעת איך להחזיר לעצמי את התאבון את אושר ושלמה נפשי לא יודעת איך זה לא אותו דבר משהו קרה נישבר בתוכי. כל אלו חסרים לי בפנים עמוק עמוק בתוכי.איך בכל התקופה כגם שלא תמיד הזמנתם אותי לכל מקום כגם שהיתי לידך אהבתי אותך עדדין למרות הכל ובגגל הכול את. איך בכל התקופה לא ראיתי לא שמתי לב איפה היתי ישנתי כניראה שנת חורף היתי איוורת למה שנעשה סביבי. או שאוהבים מישהי משהו רואים את הכל אחרת . גרת לי לחייך,ואת זה לעולם לא אשכח לך הקשר הזה לא בא לי בקלות לא זוכרות כבר איך היתחלנו אבל רציתי אותך כבר אז.גרמת לי לחייך,לצחוק,להנות , לבכות,לכאוב,לאוהב... ההחלטה שלך לעזוב ללכת בלי להגיד אפילו שלום באמת אהבתי היה לי איכפת אבל נאמס לא אוהבת אותך יותר לא רוצה... ואני כל כך אהבתי אותך ואני כל כך רציתי להיות שם בשבילך וכל כך היתי נמצאת כאן וידעת את זה ...ובכל זאת ההחלטה היתה חייבת להיות רק רק שלך.. הקול שלי בחיים לא נישמע..קשה לי לחשוב על כל השנה הזאת 50 טוב 50 רע בחיים..חסרים לי הדברים הקטנים שאני כל כך רוצה צריכה בא לי לצעוק לך שדעי מה קרה לי מה עשיתי לעצמי עינשתי את עצמי עינשתי ...חסרים לי הדברים הקטנים מימך אני בוכה עכשיו באמת עם דמעות אני לא רוצה רחמים מיזמן לא בכיתי אומים שזה משחרר זה לאאאא....זה שקרי מזיוף כמוני מסכה ...זאת אני זאת אני מזיופת ...לא כנה אפילו עם עצמי ..יותר.. חסרים הדברים הקנים זה חיובק עידוד נישקה קלה,לא בערך מינית ... פרוצפך משקיף על הנעשה,לשמוע אותך שרה זה כל כך כואב.. רחשי הנעלייך שנשמים ממרחקים הבגדים היפים שתמיד לבשת ועדיין ניראה לא ראיתי אותך הרבה זמן לא יוכלתי לא יצאתי הרבה היתי במחשב או במוקומות אחרים.. חיבוקך המגנון שהיה לך לא הרבה התחבקנו זה נכון.. נשיקתך והכי המבט של עינייך המבט הזה.. עם הלג שאת כבר לא איכפת לך שאני כבר לא מעניית אף אחד... הכי מבטך את יודעת למה?לא כי בחיים לא אמרתי לך מבט עם עיניי המלאך ירוקות ירוקות הילדה הכי יפה בגן... עיניי המלאך הנוצאצאות.היו ימים שחכיתי לך ליד הטלפון בבוקר בערב חכיתי לך שאולי תחזרי תתקשרי אבל לעולם לא היתקשרת ואולי טוב שכך היתי בוכה לא בטלפון ולא היתי יוכלה לדבר לא היתי רוצה שדעי עד כמה כואב לי והית שומעת על הקול שלי אני בטוחה ...תמיד חשבתי ששונים נמשכים כניראה שגם בזה טעיתי..התקווה שלי דועכת מיום ליום והאיוש מתגבר ובכל זאת רק בימים של כעס רב היתי אומרת לעצמי חבל שהכרתי את אנשים אלו למה הכרתי אותה אבל גורל או פגישה יפה מיוחד שונה כל כך ממה שהכרתי וכל אחד לימד אותי משהו אחר... זה יגיע לי חשבתי כל הזמן מי ירצה להיות איתך אין לך כסף את נורא כבר רזה עכשיו כגם עם הגרס והחשיש שקרתי לעצמי... אני פוחדת שזה יהיה יותר גרוע יותר העצב שמתגבר בעיינים, זה עושה את זה קשה כפליים. אין מה לעשות איתך עם עצמי יש הרבה עבודה קשה לבד יש לי כבר את הכלים מקווה שילד כבר להשמשמש בהם נכון ולא בשביל לרצות או להיות נחמדה מלאך או כל מה שמעתי כבר בשביל עצמי בשביל שירררר..אין לי מה לעשות איתך יותר ניפרדו וזהו מת אני מתה ואת אני מתה אצלך ואת לא מתה אצלי אבל אני מתה... זה מתתת ..אין באפשרותי לדבר רק לכתוב לםפר,למי שירצה לשמוע אותי או לקרוא..להתייעץ ולבכות כבר איני רוצה כי את אינך פה כמו לפני שנה עוד מעט בינואר ניראה לי.. קבלתי מתנה וכמו שבאת הלכת ומבלי לשוב..לחשוב ולחלום להאמין ולקקות שיהיה עוד טוב..שזה באמת מגיע לי ויוכל להיות שונאת את המשפט זכות או מגיע לי מבקשת שיהיה נחת שקט נפשי ..אכלתי רק סלט חסה היום קולה ושוב סגריות קופסה ביום קניתי אז בחול..יש לי הזכרה לאקסית שלי ב..28 שהיתאבדה אז..וזה בלי שום קשר.... ענת תמיד אהבתי ותמיד יאהב ובקצת זמן שהינו ביחד זה היה המון שחושבים על זה היום ובכלל בכללי כזה. המכתב בשבילך כגם ועוד כמה נושאים שאולי מכורים לך יותר או פחות או בככל לא ...בטח לא אמנת שהכתב כל כך הרבה שזוכרת הקול כגם את מה שאמרת לטובה וכגם בשעת כעס.... הית חברה והית והית הרבה דברים בשבילי ותשארי כזאת בשבילי תמיד חברה שהיתה.. ואקר למותי שיבוא במהרה ואשנא את האישה שבאה ואמרה לי שזה יעבור ושזה לא נורא. השמש תחסוך מעיני את קרניה ציפורים יסברו לזייף כמוני כי כגם להם נאמס ממני כל עץ שחי שאגע בו יהפוך לשלכת..יש המשךך

המשך פרחים...לא אוהבתתת

פרחים יקמלו, לשקיעה פעם מאוד אהבתי את הים שמים לב כמה פעם אהבתי... אוהבת אותו עדיין את הים שקיעה לא ראיתי הרבה זמן בארץ.. ואני ארכיב משקפיים כהות שלא תוכלי לראות את עייני האלה, כהות ושחורות.... לא אכיר את העיר ואת הפאב שפעם מאוד אהבתי ועדדין ידש לי פניה הרבה זמן לא היתי שם...לא אכיר אותך יותר מעט זמן שהיה לנו.. לא אכיר את העיר שידעתי זמן רב כל כך.. והלב שלי הוא שוב בוגד כגם בי מנסה להכיר ממשיך אבל זה לא אותו דבר זה לא כמו שהיה איתה זה לא אותו דבר.. והלב שלי הבוגד הלא נאמן לי יותר כניראה שבחיים לא היה הוא שוב יזכיר איך שהוא נעזב בלילה קר שעוד היה קיץ בחודש אפריל ניראה לי..סופית...הכול ניגמר כגם אני..ובלילות אני אחלום,אחשוב אלייך איפה את עם מי מה את עושה טוב לך רע לך קר לך או חם אכלת שתית ... מי פגע בך מי אוהב אותך עכשיו וזה לא אני אני צוח יש שיר כזה לא?ניראה לי שכן מי נוגע בך עכשיו עם מי את רוקדת ולא חושבת אליי כגם שהיתי לידך ולמה שתחשבי לאיפה נאמנות אני מצפה לאיזה ?זה היה לפני 30 שנה ...אולי..בלילות שאני כבר נירדמת מוקדם כי אין ברירה לא שאני רוצה אוהבת לצאת לשתות או סתם לדבר ולא תמיד יש אם מי אז יוצאת לבד לסרטים ולמה שאני אוהבת באמת למה שתמיד אהבתי אמנם לא הרבה כמו פעם אבל לפעמים...נישאר בי זיכרון אחד אני אחלום שאת מתקשרת ומדברת איתץי כמו פעם זה לא יקרה!שאני לוקחת את ידייך יושבת לידך ולא מפסיקה לבכות כמעט.. לא מאמינה שפגשת אותי שוב לכוס שוקו חם אסור לי חלב ולחם יש לי בעייה במעיים...ואומרת אהבתי אותך כל כך...היתי חייבת ללכת אל תכעסי תחיי תחייי כבר ... ואנחנו פורשים את כניפינו,כמו שתי מלאכים לבנים ויפים כמו שזאת שהדר שמה לי היא כל כך יפה מיוחדת המבט שלה עיינה סגרות היא צעירה בערך 25 עוד מעט 6 אבל השיער המבט כיאלו אישה בת 50 שעברה הרבה..ואני לא מגזימה .. התמונה לא הגיעה אבל היא בגלריה למי שרוצה לראות ...מיוחד מולמץ בחם ממני.. לא אהבתי מלאכים אף פעם רק אחרי שעזבת סופית התחלתי לאוהב לגלות את זה בי.. הקדשת לי פעם שיר את המלאך שלי מעניין למי עוד הדקשת אותו חוץ ממני בכעס...המלאך שלי של אביב גפן והכרת לי אז פעם הראשונה את היהודים מימך הכרתי ...אנחנו יוצאים לטייל על שביל החלב הוא קיים בכלל????? בלילה מלא כוכבים לא אוהבת לילה הוא מפחיד אותי יוצאת לעשן כי לא יוכלה בבית ותמיד עם הטלפון שלא יקרה לי כלום...שאם משהו היתקשר פתאום... שאני יהיה זמינה תמיד.. אבל אותך לקחו ממני סליחהאת לקחת את עצמך כמה שיותר רחוק ממני אגדות נשארו אגדות.. ואם תראי פעם שיר מיכל שיר כמו שכתבו לי בדרכון הוא ל10 שנים עכשיו לידע כללי... ואם תיראי ילדה אישה נערה בוכה בשקט מדממה צוחקת מבחוץ כי אנשים לא אוהבים אנשים בוכים נכון???!!!!!!!! אני בטוחה שזה נכון... אך אפשר שלא היתי שם... היתי בביסססס.... בקרוס בחינה לראות אם אני טובה סקסית מינית נחמדה ....וכו.... איך אני מיתנשקת להגיד שאוהבים בשביל להשיג משהו ................... להגיד שאיכת תראי כמה להגיד סליחה טוב נו..... לראות כגם מדי פעם בשביל לקבל דברים... ואם תיראי פעם קבר שעליו חרוט אני מתגעגעת . תדעי שזאת אני ושהפסקתי לבכותת.... לא פשוט להביןולאכול אותי אז מצטערת מראש..... לא לכעוסס.. אוהבת תמיד

Pure SilenCe

New member
פחות דרמטיות, יותר אכזבה..

זה מה שהצלחתי לחלץ מתוך דברייך. נשמע כאילו את מיואשת. כאילו את כבר לא מאמינה שמחר יום חדש. איך אפשר לעזור לך? למה את חושבת שה"דרמטיות" כביכול תצליח להסתיר את כאבך? הכאב שלך זועק החוצה. הצלחתי להרגיש אותו. רוצה לעזור...
כי גם לך מגיע.

את הבעייה טריגר ../images/Emo88.gif

זאת הבעייה אמיתית שלי שחושבת שלי לא מגיע מה זה מגיע מי חייב לי משהו בכלל????!! אני בתקופה לא טובה מאוד לא מצטערת ולא רוצה ליגרם לטריגר..מבינה אותי???? זה מבקשה מגוזם מגוזמת לבקש חברה או חברה שלא יגידו מה את בוכה ?! או מילים ערסיות כמו נחש אלוהים עכשיו היתחיל לבכות איזה גשם חזקק שירד אני אוהבת חורץ ושוקו חם רק שחלב אסור לי... היה לי בחילות היום ושוב לא היתי רעבה לא היתי מסוגלת גזר וקצת גבינה לא היתי רעבה ולא בגלל שעישנתי הרב סגריות או שתיתי קולה פשוט הערב היתי פאב שאני אוהבת שתיתי משקה 5 בחינם כי היה יום הולדת.... אני לא מאיישת וחושבת ורוצה לקוות שיש לי תקווה שנים לא דברתי ואני נחנקת כבר ... קוראת למותי שיבוא בימרהרה מהררר... ולא שזה לא יהיה טריגר..
אלייך כי לעצמי לא יוכלה לתת כבר.. מצטערת ותודה על ההקשבה באמת תודהה..

למעלה