טריגר...

מישוהית

New member
טריגר...

קראתי היום ספר על צמחים ונתקלתי בצמח רעיל מאוד ועכשיו נתקע לי בראש רצון חזק לאכול את הצמח הזה והרבה ממנו...
מזל שאני עייפה ושאין לי מושג איפה יש את הצמח הזה בסביבה... וגם שיש לי ריסון עצמי ופחות אימפולסיביות ושאני יודעת לעצור את עצמי... פעם לא הייתי מצליחה וגם לא הייתי רוצה לעצור את עצמי... לא יכולתי להתחייב לשום חוזה...
אוף... לא יודעת מה יש לי... רוצה לפגוע בעצמי... כואב לי נורא...
אני עייפה מאוד, אני אלך לישון ואני מניחה שבבוקר אני אקום אחרת... בא לי למות... אני לא מאמינה... מה עובר עלי???
לא רוצה יותר צלקות, זה מכוער למרות שכמעט רק אני רואה אותן... אולי אני אחתוך חלש שלא תשאר צלקת... או משהו אחר שלא משאיר צלקת, למרות שיש לי חשק להרוס את כולי... לשבור לעצמי את כל הגוף, להרוס אותו, להעלם...

סה״ר - אני לא הולכת להתאבד, נא להרגע... שולטת בעצמי... פשוט קשה לי מאוד...

מתוקה, אני שמחה שאת הולכת לישון

זה הדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות עכשיו!
תחשבי שאני יושבת שם איתך במיטה ומלטפת לך את הראש עד שתרדמי....
לילה טוב !

מירב189

New member
מישוהית יקירה שלנו

אולי כדאי לפנות לעזרה אם יש איזה מישהו מטפל בהוסטל ושיוכל לעזור לך או לפנות למיון כדי שאולי ייתנו לך משהו להרגעה, אל תשארי עם כל זאת לבד ותפגעי בעצמך, אלא תהיה חזקה ופני לעזרה.
מבטיחה לי יקרה שתשמרי על עצמך ותפני לעזרה.
מאחלת לך הרבה חוזק או חוסן נפשי ושהכל יהיה מאחוריך במהרה.

רפואה שלמה וכוחות נפשיים איתנים,

מירב

UniverSon

New member
היי

אני רוצה לעזור לך.
אם את רוצה אפשר לעבור לפרטי. אני לא מאמין פשוט שכאן באמת אפשר לפתור בעיה עמוקה בהודעה אחת או בכמה הודעות.
אבל אני רוצה לעזור לך ממש.

תרגישי טוב בנתיים. ואם את רוצה את יכולה להתחיל לספר כאן מה מציק לך ואולי נוכל לעזור!

לילה טוב

מירב189

New member
למישוהית היקרה שלנו

דאגתי לך אתמול בלילה וגם עכשיו, מקווה שהכל בסדר אצלך והמחשבות הרעות נעלמו ממך אל אויר העולם.
בתקווה שישנת טוב והכל היה רגוע ועם חלומות מתוקים.
מאחלת לך את כל הטוב שבעולם והנאות בחיים.
תעדכני אותנו מה שלומך, את חשובה לנו מאוד.

בהצלחה בשינוי איכות חייך,

מירב

איזיגו

New member
כשיש המון אנרגיה כזאת

אפשר לתעל אותה החוצה. לפעמים זה נובע מכעסים , אני לא בטוח שזה המצב אצלך
אבל יש מקום לבירור ביחס לכעס, כמה את מרשה לעצמך לכעוס על אחרים וכמה מהכעס את בולעת.
את יודעת, כעס זה בדיוק כמו הצמח הרעיל הזה.

מישוהית

New member
תודה לכולם...

אני מרגישה הבוקר יותר טוב, אבל המצב רוח עדיין לא משהו...
אין לי תאבון... לא בא לי לאכול...

הי, מישוהית יקרה

האם קמת רעננה יותר?
מצטערת שהרגשת כל כך רע. מבינה מאד את ההרגשה הזאת שנמאס מהכל ונשאר רק להרוס את כל מה שעוד נשאר.
אני רוצה לחבק אותך ולהגיד לך שאני כל כך כל כך אוהבת אותך
את יקרה לי ויכאב לי מאד אם תפגעי בעצמך
מקווה שאת מרגישה עכשיו טוב יותר
אוהבת

מישוהית

New member
מצטערת שאני לא עונה

לא בא לי לדבר עכשיו בטלפון, תודה על הדאגה, אני אהיה בסדר... עוד מעט המדריכה שלי באה אלי...

שלום

השתדלי לאהוב את עצמך ולהיטיב לעצמך ולא להרע לעצמך, רצי תמיד בשיפור מצבך האישי ובטובתך האישית. מצאי את מעלותיך ודרכן אהבי את עצמך.

למעלה