טריאתלון

טריאתלון

אני מתאמן לקראת טריאתלון ספרינט ראשון. מהו היחס בין זמן השחיה בבריכה לבין השחיה בים בתנאי תחרות. לדוגמא אם אני שוחה בבריכה 750 מטר ב 16 דקות מה יהיה הזמן שלי בים? תודה לעונים

yoelmati

New member
הים באילת = בריכה עם קצת מלח...

ובלי כלור. אני מקווה שבאמת התכוונת לטריאתלון אילת. אם לא - מומלץ לשחות לפעמים בים (אולי לא עכשיו בחורף). קח רק בחשבון שפה מדובר בשחיה רצופה, אתה לא מפסיק לכמה שניות נגיד בין בריכה לבריכה. מה שכן אפשר לקזז קצת מהזמן שציינת שכן חלק מהמרחק נעשה בריצה (או יותר נכון - דילוגים) בתוך המים - בזינוק וביציאה. ולגבי הזינוק - אולי תאבד כמה שניות (וזה במקרה הטוב) בניסיון לא לקבל מכות בתוך המים, או לתת מכות לאחרים, עד שתמצא את המסלול השקט שלך... בכל אופן שיהיה לך המון בהצלחה.

bennya33

New member
שחיה בים מול שחיה בברכה טריאתלון

הים באילת באמת יוצא דופן אז נזניח אותו לרגע. מנסיון של 5 חודשים בטריאתלונים (4 ספרינט) אני יכול לספר שהשחייה בים קשה ומסורבלת יותר מאשר שחייה בברכה. ישנה גם תחושה לפעמים של חוסר התקדמות , וללא ספק גם המכות מסביב לא עוזרות. עצה כללית לטריאתלון ראשון - החויה שלי עוד טריה יחסית...) זה לא קל ולא דומה לשום דבר שאתה מכיר , ואם זאת התחושה בסיום ממכרת. אני שחיין מקצועי לשעבר , והשחיה בים בת"א בפעם הראשונה הפתיעה אותי בקושי וחוסר הנוחות מעבר למה שציפיתי. אל תוותר על שחיית חימום זה מאוד חשוב. בהצלחה בני

marsala

New member
בים אתה צף טוב יותר,בגלל המלח

אבל שוב כמו שאמרו,יש זרמים,גלים ושאר מזיקין.. הים באילת אמור להיות ידידותי יותר מהים התיכון ובשיא החורף הטמפרטורה שלו נוחה יחסית ,בערך 22 מעלות. מוש

למעלה