טרור מפלצת נדלנית

reconstruct

New member
טרור מפלצת נדלנית

בפתח תקווה מצוי קבלן בניין ששמתי לב שיש לו שיטת נוכלות מיוחדת. הוא בונה לא חוקית, ואז הוא יודע שאחרי שהוא ייבנה יהיה מאוד קשה לרשויות לבקש להרוס אחרי שמכר לדיירים. אתמול הסתכלתי על בניין שבנה ונהדמתי לגלות שהוא בנה את הבניין לא בסמוך לגדר השכנים אלא הקיר של הבניין שבנה מצוי בגדר עצמה ללא רווח של מילימטר. שאלתי את השכנים הללו, והסתבר שהוא בנה בניגוד לרצונם, בניגוד לחוק ושהעירייה תקועה איתו. זה מה שהוא זומם לעשות אצלנו. אנחנו רואים זאת בדרך ההתנהלות שלו בעירייה. למרות שהגשנו התנגדות (ויש לי "נתקבל" בחותמת המזכירות של העירייה), הקבלן הזה (הוא ערבי מהגדה ויכול להיות שהוא עושה את זה בזדון כשיטה להפעיל טרור) רשם להם בתוכניות שלא היו התנגדויות. ועדת המשנה התכנסה, שמעה לו, לא זימנו אותנו אבל יש לו שיטות לכך שועדת המשנה תתכנס בחטף ותודיע לו מתי היא מתכנסת. משום מה, לא אומרים לנו מתי מתכנסת ועדת המשנה. 1. האם אפשר לחייב את העירייה שבכל זמן שתתכנס ועדת משנה לתכנון ובניה שתדון בתיק בניין הזה היא תודיע לנו מראש ? 2. קניתי במוצאי שבת מצלמה במיוחד כדי לצלם את החריגות שלו, ותמונה אחת שווה אלף מילים. האם כדאי לצלם את החריגות ולהראות לכלבוטק ולהוכיח שמדובר כאן בקבלן נוכל שמתנהל על פי שיטה קבועה של לבנות לא חוקית ואז לנסות לקבל אישור על חריגותיו בדיעבד אחרי שכבר בנה ? 3. אני רוצה להוציא צו מניעה נגד הקבלן. כמה עולה האגרה בבית משפט ? ואם המשיבים בעתירה הם העירייה והקבלן (פרטי) אז איזה בית משפט מוסמך לתת לי צו מניעה ? 4. כמה עולה אגרה של בית משפט כדי להוציא צו מניעה להפסקת הבנייה הלא חוקית ? 5. באיזה חוק כתוב מי פטור מהאגרה הזאת ? והאם לאנשים קשיי יום (זקנים נכים) יש פטור מהאגרה ? 6. האם יש עמותה או גוף שיכול לעזור בייצוג משפטי של הוצאת צו מניעה כנגד קבלן וועדה לתכנון ובניה ?

למעלה