טרום טיסה באלעל - תקף גם בבאר שבע?

DorSht

New member
טרום טיסה באלעל - תקף גם בבאר שבע?

מישהו יודע? לא ברור מהאתר שלהם. אני עוד לא יודע עם מי אני טס בקיץ (טס להולנד בהלוך וחוזר דרך פריז, בהלוך כנראה אלעל ובחזור כנראה ארקיע). טיסת בוקר (מוקדמת מאוד, משהו כמו 5-6 בבוקר). לפי רשות שדה"ת זה 737-800, לפי אלעל זה 757-200/300, מישהו יכול לאמת את המידע? אגב מי מגיע למסדר כנפיים ב25.6? ואיזה שער? אני מגיע, שער 2. תודה

avivsolz

New member
תשובה

טרום טיסה באלעל- לא תקף גם בבאר שבע. אימות המידע הוא במטוס 737-800.

DorSht

New member
תודה רבה על המידע.

איך בכל זאת אנחנו יכולים לעשות טרום טיסה? (אנחנו = המשפחה ואני) אם למשל אני קובע איתם מקום מפגש בתל אביב ומוסר שם את המזוודות זה בסדר? אגב, עדיין בטיסות אלעל מגיעים 4 שעות לפניי הטיסה?

avivsolz

New member
תשובה

כן, אם למשל אתם קובעים איתם מקום מפגש בתל אביב ומוסרים שם את המזוודות זה בסדר. וגם עדיין בטיסות אלעל מגיעים 4 שעות לפניי הטיסה.

ערן שחר

New member
השאלה לא כל כך ברורה

אין מקום שאפשר לעשות טרום טיסה ( כמו שהיה פעם) באיזורים מוגבלים יש טרום טיסה מהבית. אתה לא יכול למסור לאף אחד את המזוודה שלך אתה צריך לבוא איתה לנתב"ג.

DorSht

New member
אפשר לעשות בת"א

מקסימום נוסעים לתל אביב ומוסרים את המזוודות שם.

DorSht

New member
פעם אחרונה זה מה שהיה רשום באתר אלעל

העניין שהם לא עונים.

DorSht

New member
איי, כמה כיף לריב...

ואתה טועה
התקשרתי לאלעל והשירות ניתן מאשדוד עד נתניה ובאיזור ירושלים

ofleisher

New member
השירות ניתן בין נתניה לאשדוד

בבית הלקוח ולכן צודק ערן. השירות לא ניתן באתר אל על

DorSht

New member
אני דיברתי על אתר אלעל?

אני אמרתי שלא מופיע באתר שלהם מידע. השירות היחיד שתקבל מהאתר שלהם זה לבחור מקומות.

ofleisher

New member
אני דיברתי על אתר אל על ? ../images/Emo13.gif

אני דיברתי על אתר שהיה פעם לאל על בתחנת רכבת צפון למשל .....מחסן\משרד\אוטובוס מקרטע ו- 3 פקידות מנומנמות.....היום זה שלמה השכרת רכב או משהו דומה

DorSht

New member
גם בבאר שבע היה פעם

בעיר העתיקה, אבל סגרו את זה (יצא לנו להשתמש בזה פעם אחת). וכמובן שום שירות לא יגיע לדרום, כי זה הדרום..

ערן שחר

New member
מה ניתן ? הטרום טיסה מהבית ?

כתבתי שזה ניתן באיזורים מסויימים אין מקום שאתה יכול לבוא לת"א ולהפקיד את המזוודות שלך תפסיק להיות כל כך זחוח אתה לא תגיע רחוק ככה ( ויש סיכוי גדול שמשהוא גם יתן לך איזה סנוקרת לפנים אם תתנהג ככה כל הזמן)

תאמין לאתר של אל על

לגבי טרום טיסה - אין כבר אתר בתל אביב כפי שהיה. יש טרום טיסה מהבית בתשלום ואפשר לעשות צ'ק אין באינטרנט ואז להגיע לשדה עם המזוודות.

למעלה