טראמפ הציע לשנות את משך זמן ההיריון

jackie111

Well-known member
זה הנשיא שאתם רוצים שיהיה בארה"ב הברית?
לשלוח אותו מיד לרופא שיבדוק מה מצב הבטן
והראש שלו.

סטילהוק1

Well-known member
והראש שלו.
זה עוד כלום לעומת מה שקורה עם הטרללת של הווקיזם בצד השמאלי של המפה הפוליטית שם, שלא לדבר בכלל על האיסלאמיסטים תומכי החמאס...

סטילהוק1

Well-known member
והראש שלו.
זה עוד כלום לעומת מה שקורה עם הטרללת של הווקיזם בצד השמאלי של המפה הפוליטית שם, שלא לדבר בכלל על האיסלאמיסטים תומכי החמאס...
פוסט אופייני למי שאין לו מה לכתוב.
צודק, אבל זה הפוסט שלך, לא שלי.

סטילהוק1

Well-known member
מסכנים האמריקאים הם צריכים לבחור
בין שני זקנים עם בעיות זיכרון כשאחד
מהם גם עבריין ומשוגע.
גם ביידן מושחת לא קטן שמכר סודות מדינה לאוייב דרך בנו האנטר שהועסק על ידו ועתה עומד למשפט על שחיתות ובגידה בביטחון המדינה

jackie111

Well-known member
גם ביידן מושחת לא קטן שמכר סודות מדינה לאוייב דרך בנו האנטר שהועסק על ידו ועתה עומד למשפט על שחיתות ובגידה בביטחון המדינה
מי שעומד למשפט זה הבן. ועדיין יש משפט פסק הדין עוד רחוק.
אני מספר סיפורים על טראמפ שקורים בזמן אמת.

lemner40

Well-known member
והראש שלו.
טראמפ זקן, שמן, חולה, שכל החיים חיי חיים לא בריאים
לא אכל בריא מעולם
אז המח שלו כבר לא עובד

Harrington

Well-known member
מנהל
כן. ולו כדי לעשות אצבע משולשת (וירטואלית אמנם) לתקשורת האמריקאית ולדיפ-סטייט שם ובכלל.
והראש שלו.
ספק אם תימצא בעיה מיוחדת. בכל מקרה, לא פירטת מה האיש בדיוק אמר כך שקשה לקחת את הדברים ברצינות ודי ברור לכל בר דעת שהוא לא אמר את מה שאתה מייחס לו, גם אם יש מי שטוענים כך.

jackie111

Well-known member

קנסות ביותר מחצי מיליארד דולר: מה יעשה טראמפ?​

בית משפט בניו יורק הטיל בסוף השבוע קנס של 355 מיליון דולר על הנשיא לשעבר, לאחר שהורשע בניפוח שווי הנכסים של החברה שבבעלותו. לסכום זה מתווספים תשלומי ריבית וקנסות שהוטלו עליו בהליכים משפטיים נוספים. האם טראמפ מסוגל להחזיר את הכסף - ומה יקרה אם יכריז על פשיטת רגל.

ai27

Well-known member

קנסות ביותר מחצי מיליארד דולר: מה יעשה טראמפ?

בית משפט בניו יורק הטיל בסוף השבוע קנס של 355 מיליון דולר על הנשיא לשעבר, לאחר שהורשע בניפוח שווי הנכסים של החברה שבבעלותו. לסכום זה מתווספים תשלומי ריבית וקנסות שהוטלו עליו בהליכים משפטיים נוספים. האם טראמפ מסוגל להחזיר את הכסף - ומה יקרה אם יכריז על פשיטת רגל.

מה שעושים כל נשיאי ארה"ב מאז רייגן:
יקח הלוואה.

ומאז 2008, ניפוח שווי הנכסים של החברה זה ליטרלי הכלכלה האמריקאית...

jackie111

Well-known member
בית המשפט במדינת אילינוי שבארצות הברית פסל את הנשיא לשעבר דונלד טראמפ מלהתמודד בבחירות במסגרת המפלגה הרפובליקנית. זאת, בטענה לחלקו בפלישה לקפיטול בחודש ינואר לפני כשלוש שנים. מדובר במדינה השלישית שבה נחסם טראמפ, לאחר שעד כה הדבר קרה גם במיין וקולרדו. "לא הגעתי למסקנה הזו בקלות. הדמוקרטיה היא קדושה. אני מודעת לכך שאף פעם לא אירעה פסילה של מועמד לנשיאות מהאפשרות להתמודד בקלפי על סמך הסעיף השלישי בתיקון ה-14 - אך אני גם מודעת לכך שאף מועמד לנשיאות לא עסק מעולם בהמרדה", כתבה השופטת במדינת מיין.

lemner40

Well-known member
והראש שלו.
טראמפ זקן, שמן, חולה, שכל החיים חיי חיים לא בריאים
לא אכל בריא מעולם
אז המח שלו כבר לא עובד
בית המשפט במדינת אילינוי שבארצות הברית פסל את הנשיא לשעבר דונלד טראמפ מלהתמודד בבחירות במסגרת המפלגה הרפובליקנית. זאת, בטענה לחלקו בפלישה לקפיטול בחודש ינואר לפני כשלוש שנים. מדובר במדינה השלישית שבה נחסם טראמפ, לאחר שעד כה הדבר קרה גם במיין וקולרדו. "לא הגעתי למסקנה הזו בקלות. הדמוקרטיה היא קדושה. אני מודעת לכך שאף פעם לא אירעה פסילה של מועמד לנשיאות מהאפשרות להתמודד בקלפי על סמך הסעיף השלישי בתיקון ה-14 - אך אני גם מודעת לכך שאף מועמד לנשיאות לא עסק מעולם בהמרדה", כתבה השופטת במדינת מיין.
זה חסר משמעות כי זאת מדינה דמוקרטית, עם המנצח לוקח הכל,
כך שבכל מקרה אין לו שום סיכוי לקבל נקודה באילינוי.
אם במדינה רפובליקאית תעבור החלטה כזאת זה מהותי.

למעלה