טראח בא שבוע חדש

Brombit

New member
הלכתי לגוזלים המוכים ../images/Emo115.gif

תשאול סטנדרטי. אח"כ היא נידבה אותי לניסוי. הייתי צריכה ללעוס חמישה דברים מעצבנים
העיקר שאלו כל פעם איך אני מרגישה, ולא חשבו על ההשפעה של הלעיסה על ההרגשה... היא עבדה עלי שאני משחקת באינטרנט עם עוד שלושה אנשים. בעצם זה סתם היה המחשב. בכל מקרה המשחק מצ'עמם טוסיק. וכל הניסוי מבוסס עליו היא אמרה שאי אפשר לדעת מתי הטיפול יתחיל
יצא שהוצאתי כמעט כל אגורה שהבאתי, והייתי צריכה להצטמצם כשחיכיתי לאוטובוס, בחור -אפשר להגיד- התחיל אתי. היה נחמד ומלחיץ. ואז הגיע החלק שצפיתי מראש: הוא הציע להיפגש אתי. הורדתי את הראש ושתקתי. חשבתי שאני יכולה להגיד לו שפגישה כזו תלחיץ אותי, אבל החלטתי שהוא לא שווה את המאמץ שבלהתחיל להסביר. הוא ויתר די מהר ועלה לאוטובוס (אני מראש התכוונתי לחכות לאוטובוס אחר) חגגתי בצחוק את "הפעם הראשונה שהתחילו אתי", וניסיתי לעכל, והסברתי לעצמי למה התנהגתי ככה ולא ככה המסך של המחשב עושה בעיות כמו טלויזיה מקולקלת. פעם היו רעידות-נקודות במקומות אדומים, עכשיו יש רעידות כאלה במקומות...כלשהם

bachner1

New member
../images/Emo2.gif ההופעה של טריסטניה ב-22/01, לא ב-21!

זה אומר שזה מוצ"ש ולא ערב שבת, כך שעכשיו נפתחה לי מחדש הדילמה אם לבוא להופעה או לא
מה שבטוח, בקרוב אני עומד להכיר את שאר האלבומים שלהם בשביל להחליט
אני לא יוצא לתגלית... חכמים מאוד, לקחת אותי למיונים ורק אז לומר לי שאני משתחרר מוקדם מדי בשביל לצאת
לפחות יש לי עדיין את המיונים למחנה קיץ בארה"ב... עם דגש על ה"עדיין", כי אני מה זה לא מתאים לזה ואני צריך לחרטט אותם שיש לי נסיון בהדרכה
טוב נו שווה נסיון בכל מקרה שאלה לאוהבי אורפנד לנד- איך 2 האלבומים הראשונים שלהם? ובלי קשר- מי בסוף הולך להופעה שלהם ב-9 בדצמבר? כי אני הולך

shirlapes

New member
../images/Emo31.gif יש לנו בהמות חסרי רחמים במדינתנו

סבתי נתקעה מחוץ לדירה, שכחה את המפתח. הזמינה פורץ שתוך שניה פתר את הבעיה....רק שהיתה לו החוצפה לבקש 650 ש"ח מאשה זקנה. לצערי, זה לא מקרה חד"פ. היו הרבה מקרים שהיא הזמינה אנשי-שרות והם גבו ממנה מחירים מטורפים. פשוט הפעם זה מוגזם ברמות. איך לפוץ הזה, שכנראה שהוא לא סתם נמצא איפה שהוא נמצא, יש את החוצפה לדרוש כ"כ הרבה כסף מאנשים שפאקינג בנו את המדינה?! הוא גובה ככה גם מניצולי שואה? אני מתרגזת רק מלכתוב את ההודעה. אולי פשוט אגיד לסבתי שלהבא תתקשר לאחד מאיתנו ואנחנו נוריד לאיש-שרות ת'ראש.

Brombit

New member
מפחיד כמה אני מתרגשת מזה ../images/Emo115.gif

עליית מספר המבקרים בעמוד ה-lastFM שלי. ארוע מסעיר

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifהם רוצים כסף עכשיו../images/Emo46.gifג'אנגו זה חינם../images/Emo2.gif

Brombit

New member
אני לא משתמשת ברדיו שלהם ../images/Emo115.gif

גם כשהוא היה בחינם אני משתמשת בזה שהוא רושם מה אני שומעת

Brombit

New member
כאב ראש מאתמול בערב ../images/Emo122.gif ../images/Emo115.gif

הלכתי לישון ב-3 וחצי ובסוף קמתי ב-8 וחצי... לא הצלחתי לישון טוב, ולפני שקמתי כבר לא יכולתי סתם לשכב בנחת כי הכאב נשאר והאף לא היה פתוח מספיק

Brombit

New member
הכאב עבר בינתיים ../images/Emo57.gif והתקשרתי ../images/Emo115.gif

בקשר להצעת עבודה. התקשורת היתה קטועה ומרוחה, וכשהיה מרווח זמן מספיק גדול ששתקתי (אחד מיני רבים), הוא אמר שנראה לו שאני לא מתאימה. בכיתי כהרגלי
כי זה לא היה לגמרי מהסיבות הנכונות. בהחלט נשמעתי מהוססת בשיחה (שיחות בעצם), יכול להיות שזה מה שגרם לו "לוותר עלי" בסופו של דבר, ביחד עם זה שאין לי כמעט נסיון בעבודה כזאת. ואני חושבת שכן יכולתי לעשות את זה טוב, פשוט ראיונות עבודה (נגיד שקוראים לזה ככה) הם עדין ממשממשממש לא הצד החזק שלי אחרי שהוא אמר שנראה לו שלא כדאי, דוקא הוא נתן לי מספיק זמן להגיד שאני יכולה לנסות בכל מקרה, והוא גם לא אמר בתקיפות שלא כדאי, אבל לא כל כך היה לי כח נפשי להתעקש. שורה תחתונה- זאת פעם ראשונה. פעם הבאה יהיה יותר טוב.

Brombit

New member
אוקיי. בעצם היו שניים ../images/Emo115.gif

התקשרתי חיש קל לשני לא היתה סבלנות בשבילי, והוא סגר את העניין מהר. וזה כבר כשהתקשרתי פעם שניה, ולא בא לי פעם שלישית אני מבינה שאולי זה בחיים לא יעבוד אם אני לא אשמע החלטית בטלפון, והם צריכים לקבל החלטות לפי שיחת טלפון, אבל אני מרגישה שזה כאילו לא הוגן. למרות שזה לא אמור להיות הוגן, פשוט ככה זה עובד. כי אני יכולה להתרשם מהדוגמאות בטלויזיה- אני יכולה לשבת שעות ולקצוץ כמו התאילנדים, אני יכולה לעמוד שעות ולקטוף כמו הישראלית, אני פשוט לא יודעת להגיד את זה... אולי אני צריכה להתחיל בעבודה לא פיזית. [למרות שלא בא לי, כי מה שאני רוצה להתנסות בו -באופן טבעי כרוך בעבודה פיזית, ואם אני לא עושה את זה אני בעקרון מעדיפה כבר ללכת ללמוד] אולי רק ככה אני "אשתפשף" ואוכל לגרום שיתייחסו אלי ברצינות

למעלה